Депутатські фракції

С К Л А Д

депутатських фракцій в Балтській районній раді

шостого скликання

Від Української Народної партії

1. Сорока Віктор Петрович - голова фракції

2. Кифоренко Євген Євгенович

3. Мартинюк Сергій Якович

Від Народної партії

1. Лазаренко Михайло Дмитрович - голова фракції

2. Бойченко Олександр Іванович

3. Плис Ніна Іванівна

4. Нечипорук Олександр Володимирович

5. Покровщук Юрій Афанасійович

6. Присяжнюк Валентина Василівна

Від ВО «Батьківщина»

1. Кода Вадим Володимирович - голова фракції

2. Кода Раїса Григорівна

3. Ліщенко Віктор Дмитрович

4. Міхаєва Марина Михайлівна

5. Сирбу Олександр Семенович

Від Соціалістичної Партії України

1. Вододюк Олександр Володимирович - голова фракції

2. Карпій Володимирович Іванович

3. Тисячна Оксана Анатоліївна

4. Сидоренко Ігор Миколайович

5. Загородній Борис Тимофійович

4. Ніколенко Володимир Михайлович

7. Бондарчук Олександр Олександрович

Від Партії Регіонів

1. Рабінович Едуард Семенович - голова фракції

2. Бузовський Олександр Петрович

3. Балінова Людмила Іванівна

4. Беньковська Галина Сергіївна

5. Ласкорунська Оксана Володимирівна

6. Поляков Микола Іпатійович

7. Коломієць Світлана Олександрівна

8. Дубенець Олег Анатолійович

9. Желіховський Валерій Анатолійович

10. Усатенко Валентина Григорівна

11. Гранчак Василь Григорович

12. Кубай Наталя Сергіївна

13. Тарнавський Ігор Володимирович

14. Бабій Олександр Михайлович

15. Хатенко Тетяна Володимирівна

16. Гогу Ігор Семенович

17. Герасименко Юрій Федорович

18. Каніковський Сергій Миколайович

19. Голембієвський Станіслав Анатолійович

20. Диновський Анатолій Йосипович

21. Шатайло Михайло Іванович

22. Білоус Сергій Кирилович

Від «Фронту змін»

1. Борейко Олена Миколаївна - голова фракції

2. Балагула Ірина Леонідівна

 

 

 

Президія ради

СКЛАД ПРЕЗИДІЇ

Балтської районної ради VI скликання

1. Желіховський В.А. - голова районної ради;

2. Бузовський О.П. - заступник голови районної ради;

3. Коломієць С.О. - голова постійної комісії з фінансових питань та бюджету;

4. Гогу І.С. - голова постійної комісії з питань економіки, інвестиційної

діяльності, регуляторної політики, будівництва, транспорту,

зв’язку, агропромислового розвитку та підприємництва;

5. Сорока В.П. - голова постійної комісії з питань спільної власності

територіальних громад району, земельних відносин, екології,

використання природних ресурсів та адміністративно-

територіального устрою;

6. Карпій В.І. - голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї,

материнства і дитинства, соціального захисту населення, освіти,

культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту;

7. Бойченко В.Д. - голова постійної комісії законності, правопорядку, депутатської

діяльності та розвитку місцевого самоврядування і

міжнаціональних відносин;

8. Лазаренко М.Д. - уповноважений представник депутатської фракції в районній раді

від районної організації „Народної партії”;

9. Кода В.В. - уповноважений представник депутатської фракції в районній раді

від районної організації В.О.„Батьківщина”;

10. Вододюк О.В. - уповноважений представник депутатської фракції в районній раді

від районної організації „Соціалістичної партії України”;

11. Борейко О.М. - уповноважений представник депутатської фракції в районній раді

від районної організації „Фронт Змін”;

12. Рабінович Е.С. - уповноважений представник депутатської фракції в районній раді

від районної організації „Партії регіонів”.

Депутатський корпус

С П И С О К

депутатів районної ради VІ скликання

№№

пп.

П.І.Б.

Дата народження

Освіта

Місце роботи

Контактні телефони

Партійність

1.

Бабій Олександр Михайлович

08.02.1961

Повна вища

Балтська центральна районна лікарня

.

2-22-41 р.

Партія регіонів

2.

Балагула Ірина Леонідівна

21.02.1969

Повна вища

Завідуюча сектором у справах преси та інформації Балтської райдержадміністрації

2-13-69р.

„Фронт змін”

3.

Балінова Людмила Іванівна

17.07.1959

Повна вища

ВАТ „Балтська швейна фабрика”, директор

2-42-84 р.

Партія регіонів

4

Беньковська Галина Сергіївна

14.06.1959

Повна вища

Директор Балтської школи-інтернат № 2

2-22-54

Партія регіонів

5.

Білоус Сергій

Кирилович

15.10.1970

Повна вища

СФГ „Вікторія”

2-35-45 р.

Партія регіонів

6.

Бойченко Валерій Дмитрович

17.11.1937

Повна вища

Районна рада ветеранів, голова

2-19-74р.

КПУ

7.

Бойченко Олександр Іванович

28.11.1966

Повна вища

Приватний підприємець

Народна партія

8..

Бондарчук Олександр Олександрович

19.09.1964

Середня

ТОВ „Балтська швейна фабрика”

2-11-86р.

СПУ

9.

Борейко Олена Миколаївна

15.09.1969

Повна вища

Газета „Ваш інтерес”, журналіст

2-19-84 р.

„Фронт змін”

10.

Бузовський Олександр Петрович

04.05.1979

Повна вища

Заступник голови районної ради

2-42-35 р.

Партія регіонів

11.

Вербецький Микола Лукич

28.10.1949

Повна вища

ТОВ „Балтаінтерсервіс”, генеральний директор

2-12-58 офіс

УНП

12.

Вододюк Олександр Володимирович

16.06.1957

Повна вища

БЦРЛ,завідуючий хірургічним відділенням

2-27-48р.

Позапартійний

13.

Герасименко Юрій Федорович

09.05.1954

Повна вища

ТОВ „Балта-хліб”

2-26-69 р.

2-43-10р.

Партія регіонів

14.

Гогу Ігор

Семенович

22.08.1973

Повна вища

Заступник голови Балтської райдержадміністрації

2-34-41р.

Партія регіонів

15.

Гозун Юрій

Іванович

18.12.1962

Повна вища

Приватний підприємець

Партія Сильна Україна

16..

Голембієвський Станіслав Анатолійович

01.01.1961

Базова вища

Перейма,ФАП

90-1-18 р.

Партія регіонів

17.

Гранчак Василь Григорович

30.11.1960

Середня

Фермерське господарство

Партіця регіонів

18.

Диновський Анатолій Йосипович

26.09.1954

Повна вища

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Балтської райдержадміністрації

2-25-07р.

Партія регіонів

19.

Древняк Жанна

Сергіївна

04.11.1981

Повна вища

Балтська центральна районна лікарня

2-22-83р.

Сильна Україна

20.

Дубенець Олег Анатолійович

01.08.1972

Повна вища

АКБ „Імексбанк”, інженер-програміст

2-29-87р.

2-13-92р.

Партія Регіонів

21.

Желіховський Валерій Анатолійович

07.07.1968

Повна вища

Голова Балтської районної ради

2-11-75р.

Партія регіонів

22.

Загородній Борис Тимофійович

02.03.1969

Середня

СФГ „Танюша”

СПУ

23.

Каніковський Сергій Миколайович

17.01.1962

Базова вища

СБК „Мрія”

Партія регіонів

24.

Карпій Володимир Іванович

02.03.1951

Повна вища

Начальник районного відділення Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності

2-33-44р.

2-17-35р.

СПУ

25.

Кифоренко Євгеній Євгенович

20.02.1978

Повна вища

ПП „Авангард”

96-4-21 р.

Позапартійний

26.

Кода Вадим Володимирович

04.10.1978

Повна вища

Балтська районна рада, юрист

2-13-87р.

ВО „Батьківщина”

27.

Кода Раїса

Григорівна

15.07.1942

Повна вища

Балтська районна друкарня, директор

2-22-34р.

2-25-51р.

ВО „Батьківщина”

28.

Коломієць Світлана Олександрівна

03.01.1961

Повна вища

АКБ „Імексбанк”, начальник відділення

2-13-92 р.

Партія регіонів

29.

Кубай Наталія

Сергіївна

21.02.1957

Повна вища

Гербінська ЗОШ І-ІІ ступенів

Партія регіонів

30.

Лазаренко Михайло Дмитрович

21.07.1964

Повна вища

СФГ „Прогрес”, голова СФГ

2-59-22р.

Народна партія

31.

Ласкорунська Оксана Володимирівна

02.07.1971

Повна вища

Начальник відділу освіти райдержадміністрації

2-14-84р.

Партія регіонів

32.

Ліщенко Віктор Дмитрович

06.02.1956

Повна вища

Приватний підприємець

ВО „Батьківщина”

33.

Мартинюк Сергій

Якович

10.08.1962

Повна вища

Безробітний

УНП

34.

Міхєєва Марина Михайлівна

13.10.1979

Повна вища

Балтська районна організація „Батьківщина”, керівник громадської приймальні

2-22-34р.

2-25-51р.

ВО „Батьківщина”

35.

Нечипорук Олександр Володимирович

07.09.1959

Повна вища

Перший заступник голови Балтської райдержадміністрації

2-46-73р.

Народна партія

36.

Ніколенко Володимир Миколайович

02.09.1972

Повна вища

Тимчасово не працює

Позапартійний

37.

Плис Ніна

Іванівна

02.07.1956

Повна вища

СФГ „Прогрес”

94-3-36р.

Народна партія

38.

Покровщук Юрій Афанасійович

25.09.1962

Базова вища

Приватний підприємець

Народна партія

39.

Поляков Микола Іпатійович

11.05.1952

Повна вища

Балтска центральна районна лікарня,завідуючий туберкульозним відділенням

.

2-29-72р.

Партія регіонів

40.

Присяжнюк Валентина Василівна

06.06.1961

Базова вища

СФГ „Прогрес”

94-3-36 р.

Народна партія

41.

Рабинович Едуард Семенович

16.10.1965

Повна вища

Заступник міського голови

2-24-75р.

Партія регіонів

42.

Сидоренко Ігор Миколайович

22.09.1963

Середня

Спілка ветеранів Афганістану, голова

СПУ

43.

Сирбу Олександр Семенович

30.10.1969

Базова вища

ТОВ „Агро-Нива”

ВО „Батьківщина”

44.

Сорока Віктор

Петрович

02.04.1968

Повна вища

ПП „Агро світ”, директор

79-5-31

УНП

45.

Тарнавський Ігор Володимирович

31.07.1971

Повна вища

Начальник Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області

6-13-29

Партія регіонів

46.

Тисячна Оксана Анатоліївна

08.05.1973

Повна вища

Сінненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6-20-32

СПУ

47.

Усатенко Валентина Григорівна

20.11.1955

Повна вища

Білинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор

99-1-42р.

Партія регіонів

48.

Хатенко Тетяна Володимирівна

15.09.1965

Повна вища

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

2-21-98 р.

Партія регіонів

49.

Чорновол Микола Михайлович

14.05.1941

Повна вища

Секретар Балтського райкому КПУ, пенсіонер

2-44-50 р.

.

КПУ

50.

Шатайло Михайло Іванович

04.05.1964

Базова вища

СФГ „Меценат”

79-4-43р.

Партія регіонів

Календар новин

<< < Серпень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31