Понеділок, 30 Листопад 2015

УВАГА!!!!!! Фахівці Котовської ОДПІ нагадують

Фахівці Котовської ОДПІ нагадують що з 1 січня 2016 року застосовуються штрафні санкції за неподання або порушення строку подання (впродовж місяця) фізичними особами до контролюючих органів відомостей про зміну даних, які вносяться до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. У разі виникнення таких змін, а саме: прізвища, адреса та інші, радимо звертатися до ЦОП Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області за адресою: м.Котовськ, вул.Калініна,126 ,(в. 7) телефон для довідок( 04862) 25675.

***

Центром обслуговування платників Котовської ОДПІ надано близько 13 тис. послуг, у тому числі 3,7 тис. - адміністративних

В ЦОП Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, а також надання допомоги відвідувачам здійснює консультант-модератор .

Як свідчить статистика, найбільшою популярністю серед адміністративних послуг користуються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 2,3 тис., реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 204, реєстрація платника єдиного податку – 456 , надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 177 .

З метою активного залучення відвідувачів до оцінювання якості надання послуг у Центрі постійно проводиться письмове анкетування. За січень – жовтень отримано 138 письмові анкети, з позитивною оцінкою роботи Центру.

***

З початку року Котовські підприємці сплатили за ліцензії 1,6 мільйон гривень

Саме така сума сплачена платниками податків до місцевих бюджетів протягом січня – жовтня поточного року за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Це на 1,2 млн грн. більше минулорічних надходжень за відповідний період.

З початку поточного року платниками отримано 150 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на торгівельні об'єкти, що розташовані на території міста Котовськ, Котовського району. З них 88 ліцензії видані на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 62– на роздрібну торгівлю тютюновими виробами та 2 – на оптову торгівлю алкогольними виробами.

Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щокварталу рівними частками і зараховується ліцензіатами до бюджету за місцем здійснення діяльності згідно з чинним законодавством.

Окрім цього, з початку року до місцевих бюджетів надійшло 6,4 млн грн акцизного податку від реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Нагадаємо, що з 1 липня 2015 року діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової або роздрібної торгівлі пивом підлягає ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

***

Платники податків Котовської ОДПІ спрямували

більше 9 мільйонів гривень на потреби армії

З початку року до бюджету надійшло 9,1млн. грн. військового збору. У листопаді місяці по оперативним даним надходження склали 0,8 млн. грн.

Фахівці Котовської ОДПІ нагадують, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв'язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею. Ставка податку становить 1,5 відсотка.

***

Відмова від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків

Котовська ОДПІ надає роз'яснення що фізична особа, яка через свої релігійні та інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера та в паспорті громадянина України має відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, внесену до 2011 року, втрачає таке право починаючи з 01.01.2011.

Відповідно до п.1 спільного наказу ДПА України та Міністерства внутрішніх справ України від 17.12.2010 № 955/628 «Про втрату чинності спільних наказів Державної податкової адміністрації України та Міністерства внутрішніх справ України від 19.10.2004 № 602/1226 та від 06.07.2006 № 386/663» втратив чинність з 21.01.2011 спільний наказ ДПА України та Міністерства внутрішніх справ України від 19.10.2004 № 602/1226 «Про затвердження Порядку унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів».

Починаючи із 01.01.2011 облік фізичних осіб - платників податків, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (далі – Облікова картка) та повідомили про це відповідний контролюючий орган згідно із п.70.1 ст.70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями та п.2 р. VIII Положеннм про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (далі – Положення), затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779 (далі – Положення), ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по батькові та серією і номером паспорта без використання Облікової картки.

У паспортах зазначених осіб контролюючими органами робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (п. 8 р. VIIІ Положення).

***

Програмно-технічні комплекси самообслуговування повинні видавати покупцеві фіскальний чек

Все частіше для переказу готівкових коштів, а також і для оплати товарів та послуг споживачі застосовують програмно-технічні комплекси самообслуговування (ПТКС).

Тому звертаємо увагу суб'єктів господарювання, які використовують ПТКС при розрахунках за реалізовані товари (надані послуги) про необхідність видавати покупцеві розрахунковий документ встановленої форми (фіскальний чек).

Тобто особа яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку повинна отримати розрахунковий документ на повну суму проведеної операції (п. 2 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування, послуг»).

***

Прес-служба Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеськой області

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29