Середа, 17 Листопад 2021

17 ЛИСТОПАДА - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА!

Дорогі студенти Подільського району!
Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента – святом молодості та надії, святом людей, без котрих неможливе майбутнє України.
Студенти – це та творча, амбітна, цілеспрямована частина нашого суспільства, яка є рушієм позитивних змін в Україні. Так склалося історично, що студентська молодь посідає чільне місце в творенні української держави. Саме вам притаманні такі значимі риси, як патріотизм, новий погляд на оточуючий світ, незаангажованість думки та соціальна активність, оптимізм та палке бажання модернізувати власну країну.
Впевнені, що ваші знання та вміння стануть запорукою сталого соціально-економічного розвитку держави, а патріотизм та почуття національної ідентичності - основою інтелектуального, культурного розквіту української нації.
Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Нехай вас супроводжує удача та успіх у всіх починаннях. Бажаємо вам наполегливості та впевненості у власних силах, радості, гарного настрою, наснаги та здійснення найзаповітніших мрій.
З повагою голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
Депутатський корпус VIII скликання
Read more

16 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ

Шановні працівники радіо, телебачення, зв’язку та інтернет-медіа району! Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Галузь зв'язку та сфера масових комунікацій в Україні з кожним днем набуває все більшого значення для суспільства. Ви привносите в наше життя динаміку та комфорт, забезпечуєте можливість спілкування, скорочуєте відстань.
Саме завдяки вашій праці ми залишаємося в курсі подій, що відбуваються в країні і за кордоном, подорожуємо, не виходячи з дому, знайомимося з новими людьми і стаємо ближчими один одному. Сьогодні сфера зв'язку займає важливе місце в економіці країни. А за всіма досягненнями стоїть щоденна, самовіддана праця всіх прцівників галузі.
Дякуємо вам, шановні ветерани галузі, за вашу сумлінну працю, терпіння і витримку! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення і цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та лише позитивні емоції. Залишайтеся завжди цікавими, змістовними та об’єктивними!
З повагою голова районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIII скликання
Read more

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30