Вівторок, 23 Листопад 2021

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СОФІЯ ХОДЮК «ГОВОРЯЧИ ПРО АГРАРНИЙ БІЗНЕС, МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО САМЕ ВІН Є ЕКОНОМІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ НАШОГО РАЙОНУ»

З нагоди дня працівників сільського господарства керівники подільської районної ради вшанували кращих хліборобів Подільщини.

 

«Ми живемо в час багатьох викликів. Одночасно - це час великих можливостей та перспектив. Говорячи про аграрний бізнес, ми впевнені, що саме він є економічним потенціалом нашого району, який є лідером по врожайності зернових в області, - каже голова районної ради Софія Ходюк. – У нашому районі багато успішних аграрних підприємств та фермерів, адже любов до землі на Подільщині у людей закладена генетично. Тож завдяки нашим трудівникам, їхній силі, мудрості, застосуванню ними високоінтенсивних технологій та високопродуктивної техніки вдається досягати таких результатів, які заслуговують на величезну повагу. Вони дійсно знають як виробляти матеріальні блага, ті блага, без яких людина не може жити. Наші аграрії не лише сплачують податки, поповнюючи бюджети, а й всіляко допомагають своїм громадам. За це їм величезна вдячність і шана».


Спільно з заступником голови районної ради Миколою Соколовим Софія Ходюк відвідала сільгосппідпримства району, та з нагоди свята вручила Почесні грамоти обласної ради кращим аграріям району за значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята.

Read more

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙРАДИ ПЕТРО ЗЕЙКАН ПРИВІТАВ АГРАРІЇВ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Заступник голови районної ради Петро Зейкан взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства у Любашівській громаді.довж століть тут формувались землеробські традиції, створювались династії справжніх майстрів аграрної справи». Петро Зейкан зауважив, що працівникам аграрного сектору вдалося зміцнити та примножити позитивні тенденції в розвитку сільського господарства Подільщини, зокрема, цьогоріч змогли забезпечити рекордну врожайність зернових, розвивати садівництво, овочівництво та тваринництво, вдосконалювати технологію сільгоспвиробництва на всіх його етапах.

Заступник голови районної ради щиро подякував аграріям та побажав щедрих врожаїв, гідного поцінування їх непростої праці і вручив Почесні грамоти районної ради кращим працівникам галузі Любашівської громади.

Фото Тетяни Підгорної

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30