Січень 2015

Вівторок, 27 Січень 2015

Акцизний податок: зміни з 01.01.2015 року

Акцизний податок: зміни з 01.01.2015 року

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» змінено коло платників акцизного податку, перелік об'єктів оподаткування, ставки податку.

Так, з 01.01.2015 року акцизний податок також сплачуватимуть:

- особи – суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакциз¬них товарів (п.п. 212.1.11 ПКУ);

- оптові постачальники електричної енергії (п.п. 212.1.12 ПКУ);

- виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії та продають її поза оптовим ринком електричної енергії (п.п. 212.1.13 ПКУ).

Суб'єкти господа¬рювання роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів підлягатимуть обов'язковій реєстрації як платники за місцезнаходженням пункту про¬дажу товарів не пізніше граничного терміну по¬дання декларації акцизного податку за місяць, у якому здійснюється господарська діяльність (п.п. 212.3.1¹ ПКУ).

База оподаткування — вартість (із ПДВ) під¬акцизних товарів, а ставку оподаткування має встановити сільська, селищна чи міська рада (п.п.12.4.4, 215.3.10 ПКУ).

***

Порядок справляння ЄСВ

Фахівці Котовської ОДПІ інформують що з 1 січня 2015 створюється Фонд соціального страхування України, об'єднавши Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Відтепер працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу. У разі виявлення оформлення трудових відносин без укладення трудового договору, роботи на умовах неповного робочого часу при фактичному виконанні роботи повний робочий час приймається рішення про виплату працівникові зарплати не нижче середньої по відповідному виду економічної діяльності без урахування фактично виплаченої зарплати, про нарахування та сплату ПДФО та суми ЄСВ за встановлений період роботи.

Роботодавці тепер зобов'язані платити ЄСВ не менше мінімального (розрахований з мінімальної зарплати встановленої законодавством), не залежно від суми нарахованої зарплати. Це, щоправда, не стосується виплат за неосновним місцем роботи.

***

Податок на прибуток

Фахівці Котовської ОДПІ повідомляють що згідно Закону № 71-VIII від 28.12.2014р.

«Про внесення змін до Податкового кодексу України» об'єкт оподаткування податку на прибуток буде розраховуватися на підставі даних бухгалтерського обліку шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності, на різниці, які збільшують або зменшують фінансовий результат до оподаткування, щодо амортизації необоротних активів, резервів (забезпечень) і фінансових операцій. Податкові різниці будуть визначати не всі, а лише платники, які мають дохід більше 20 млн. грн. на рік.

Платнику податку (з доходами до 20 млн. грн.) надано право приймати рішення про незастосування коригувань фінрезультату на усі різниці (крім від'ємного значення). Про таке рішення слід зазначити в декларації за перший рік, коли виникає таке право(!!!) В подальшому такі коригування не застосовуються.

Базова ставка податку на прибуток складає 18%.

Податковим (звітним) періодом є рік.

Граничний строк подання декларації за 2015 рік - до 1 червня 2016 року.

За наслідками 2015 року до платників податку на прибуток не застосовуються штрафні (фінансові санкції) за порушення порядку заповнення декларації, обчислення та сплати податку.

***

Бюджетні рахунки

Головне управління Державної казначейської служби України в Одеській області на виконання наказу Державної казначейської служби України від 08.01.2015 № 4 ««Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» надає переліки нових рахунків з обліку надходжень державного та місцевих бюджетів, відкритих відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік.

При цьому інформуємо, що рахунки за балансовим рахунком 3131 «Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які направляються на спеціальні видатки», 3111 «Надходження до загального фонду державного бюджету» та 3121 «Надходження коштів спеціального фонду державного бюджету, які направляються на спеціальні видатки», кодом класифікації доходів бюджету 22012700 «Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, за одержання інформації з інших державних реєстрів, держателем яких є центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної правової політики та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», символом звітності 300, відкриваються тільки із застосуванням відомчих ознак RR «33» та «41».

Датою початку здійснення операцій по зарахуванню надходжень до державного та місцевих бюджетів, на рахунки відкриті згідно з наказом ДКСУ від 06.01.2015 № 4, визначено - 26.01.2015.

Для більш детального ознайомлення з реквізитами нових бюджетних рахунків пропонуємо звертатися до Центру обслуговування платників податків Котовської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області за адресою: м. Котовськ, вул. Калініна, 126

***

Транспортний податок

Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку - 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль,

Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (податкове повідомлення – рішення вручається до 1 липня); б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації»

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації»

***

Податок на нерухомість

Податок на житлову нерухомість:

База оподаткування – загальна площа об'єкта;

пільги – 60 кв. м. – для квартири; 120 кв. м – для будинку; 180 кв.м – для власників різних типів житлової нерухомості.

Податок на нежитлову нерухомість

Пільги не надаються, якщо:

- площа об'єкту житлової нерухомості перевищує п'ятикратнийй розмір пільгової площі, встановленої відповідними радами народних депутатів;

- об'єкт житлової нерухомості здається в оренду чи викорисовується в підприємницькій діяльності.

Пільги :

- МАФи, в яких здійснюють діяльність суб'єкти малого та середнього підприємництва;

- Будівлі промисловості;

- Будівлі сільськогосподарських товаровиробників

Ставки податку за житлову та нежитлову нерухомість встановлюються місцевими радами народних депутатів, але не перевищують 2% мін. з/п з 1 кв. метр бази оподаткування. В 2015 році ставки податку за нежитлову нерухомість не можуть перевищувати 1% мін. з/п за 1 кв.м.

Фізичні особи до 1 липня після звітного року отримують повідомлення рішення, за яким сплачують податок протягом 60 днів з дати вручення.

Юридичні особи подають звітність до 20 лютого. Сплачують авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступнго за звітим кварталом.

Прес-служба Котовської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

Read more

Понеділок, 19 Січень 2015

НОВИНИ З ПОДАТКОВОЇ Оголошення для платників податків

Оголошення для платників податків

Шановні платники податків!

Державною фіскальною службою України реалізовано додатковий електронний сервіс для платників податків, що включені до Системи електронного адміністрування ПДВ, а саме, надсилання електронного повідомлення про взяття рахунків на облік в органах ДФСУ за даними, отриманими від банків та інших фінансових установ за розробленими електронними форматами.

***

Починаючи з 5 січня 2015 року реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних буде здійснюватись за формами затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1129 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2014 року №957» (J/F1201007- податкова накладна, J/F1201107-додаток до податкової накладної, J/F1201207- розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної).

Додатково звертаємо увагу, що квитанції про прийняття/не прийняття податкових накладних та розрахунків коригування до податкової накладної будуть надходити у форматі xml відповідно стандарту затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 29.11.2013 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб'єктів господарювання».

Також, з 5 січня 2015 року впроваджується в дослідну експлуатацію новий електронний сервіс. За надісланим Запитом платники податків будуть мати можливість отримати в електронному вигляді податкові накладні, які зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних.

* * *

Прожитковий мінімум та мінімальна заробітна плата збільшиться з 1 грудня 2015 року

Законом України від 28 грудня 2014 року № 80-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2015 рік» установлено:

• прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2015 року - 1176 гривень, з 1 грудня - 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

- дітей віком до 6 років: з 1 січня 2015 року - 1032 гривень, з 1 грудня - 1167 гривень;

- дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2015 року - 1286 гривень, з 1 грудня - 1455 гривень;

- працездатних осіб: з 1 січня 2015 року - 1218 гривень, з 1 грудня - 1378 гривень;

осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2015 року - 949 гривень, з 1 грудня - 1074 гривні (стаття 7).

• мінімальну заробітну плату:

- у місячному розмірі: з 1 січня - 1218 гривень,

з 1 грудня - 1378 гривень;

- у погодинному розмірі: з 1 січня - 7,29 гривні, з 1 грудня - 8,25 гривні (стаття 8).

Також звертаємо увагу, що податкова соціальна пільга надається в розмірі, який дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи у розмірі на місяць, встановленому на 1 січня звітного податкового року.

У 2015 році податкова соціальна пільга складатиме 609 гривень.

Відповідно до підпyнкту 169.4.1 Податкового кодeкcу України, податкова соціальна пільга може застосовуватися до доходу прaцівника у виглядi зарплати чи прирівняних дo нeї виплат, якщo розмір доxоду нe перевищує прожиткового мінімуму, встановленoгo для працездатної особи станом нa 01 січня звiтнoгo податковогo року, помножeнoгo нa 1,4 тa округлeногo дo найближчиx 10 гривень.

Таким чином, величина доходу, яка дає право на податкову соціальну пільгу у 2015 році становитиме 1710 гривень (1218х1,4=1705,2).

* * *

Акцизний податок

Котовська ОДПІ повідомляє що Законом № 71-VIII від 28.12.2014р. «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» введено акцизний податок з реалізації через роздрібну торгову мережу алкогольних напоїв, тютюнових виробів і палива. Ставка податку буде встановлюватися місцевими органами влади у розмірі 5 % від обсягу реалізації. Введено акцизний склад для нафтопродуктів, альтернативного палива і скрапленого газу.

Платники акцизного податку щомісячно подають податкову декларацію до 20 числа наступного місяця; щомісячно сплачують акцизний податок за місцем здійснення реалізації.

Згідно п.4.1.106 цього Закону «максимальні роздрібні ціни - ціни, встановлені на підакцизні товари (продукцію з урахуванням усіх видів податків (зборів). Акцизний податок з реалізованих суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів не включається до максимальної роздрібної ціни. Максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари (продукцію) встановлюються виробниками або імпортерами товарів (продукції) шляхом декларування таких цін у порядку, встановленому Кодексом. Продаж суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, на які встановлюються максимальні роздрібні ціни, не може здійснюватися за цінами вищими за максимальні роздрібні ціни збільшеними на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

***

До уваги платників єдиного податку

Відтепер до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень; ставка податку до 10% від мін.з.п.

До другої групи віднесені фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

- ставка до 20% від мін.з.п.

За винятком фізичних осіб - підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи - підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для такої групи.

До третьої групи відносять фізичних осіб - підприємців, які не використовують працю найманих осіб, або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 20000000 гривень; ставка 2% (за умови сплати ПДВ) і 4% (при включенні ПДВ до складу єдиного податку).

Четверта група платників єдиного податку це - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Платники єдиного податку третьої - шостої груп, які перебували на обліку в контролюючих органах до 1 січня 2015 року, з 1 січня 2015 року вважаються платниками єдиного податку третьої групи відповідно до норм глави 1 розділу XIV Податкового Кодексу України.

***

Військовий збір

Продовжено справляння військового збору, причому не тільки на 2015 рік, але й далі - доти, поки Верховна Рада України не прийме рішення щодо того, що реформа Збройних Сил нарешті завершена.

Об'єктом оподаткування військовим збором тепер є всі доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Тобто об'єкти оподаткування військовим збором і податком на доходи фізичних осіб тепер збігаються.

Для ФО – СПД на загальній системі оподаткування п.177.4 ст.177 Податкового Кодексу України містить тепер вичерпний перелік витрат, пов'язаних з отриманням доходів.

***

Стартувала кампанія декларування доходів громадян

З 1 січня 2015 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян. Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року.

Декларацію про майновий стан та доходи можна подати до податкової інспекції за місцем реєстрації або прозвітувати в електронному вигляді.

Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.

Нагадаємо, що декларування доходів пов'язано із виконанням платниками норм Податкового кодексу України в частині податку на доходи фізичних осіб.

Також Кодексом визначено, що громадяни зобов'язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки та повернення частини сплаченого ними із заробітної плати податку.

Про очищення влади

Котовська ОДПІ інформує органи, що організовують проведення перевірок передбачених частиною четвертою статті 5 Закону України від 16.09.2014р. №1682-УП „Про очищення влади", які територіально належать до Котовського та Красноокнянського району , про необхідність надсилання запиту про проведення перевірки достовірності відомостей, а також копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік особи, стосовно якої проводиться перевірка, до Котовської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС В Одеській області.

Окремо повідомляємо, що, у разі виникнення суперечностей при витребуванні копій трудових книжок осіб, стосовно яких проводиться перевірка, у органів, які організовують проведення таких перевірок, можливо використання інформації наданої організатором перевірки, щодо часу перебування особи на посадах, визначених у пунктах 1 - 10 частини першої статті 2 Закону України від 16.09.2014р. №1682-УП „Про очищення влади".

Прес-служба Котовської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

Read more

Середа, 14 Січень 2015

Н О В И Н И З П О Д А Т К О В О Ї : До уваги сільгоспвиробників!

До уваги сільгоспвиробників!

Відповідно до п.114 ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. № 71- VIII глава 2 "Фіксований сільськогосподарський податок" – виключено, але відповідно до п.104 цього закону внесено зміни у п.4 ст.291.4 у наступній редакції: четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків".

Відповідно до п.106 вищезазначеного закону об'єктом оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.

Відповідно до п.112 вищезазначеного закону порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 - 298.8.4 ст.298.8.

Сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають до 20 лютого поточного року відповідні документи.

* * *

Платники податків Котовської ОДПІ направили до бюджету майже 142 мільйона гривень

Це майже на 13,5 мільйонів гривень більше, ніж у 2013 році.

До Державного бюджету направлено 23,3 мільйона гривень.

У розрізі основних податків надходження до загального фонду Державного бюджету склали:

- податку на прибуток надійшло 3,6 мільйонів гривень;

- податку на додану вартість надійшло 13,1 мільйон гривень;

- військового збору надійшло 3,2 мільйона гривень.

До місцевих бюджетів надійшло майже 118 мільйони гривень, що на 8,1 мільйон гривень, або на 7,4 % перевищує надходження 2013 року.

У розрізі основних податків надходження склали:

- по податку на доходи фізичних осіб – 88,4 мільйони гривень;

- по платі за землю – 19,2 мільйона гривень;

- по єдиному податку – 7,7 мільйонів гривень.

* * *

В Котовській ОДПІ надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету сягнули 88 млн. грн.

Цьогоріч грошові накопичення податку з доходів фізичних осіб у зведеному бюджеті становили 88,4 млн.грн., що на 4,4 млн. грн. більше, ніж за 2013 рік. Динаміка приросту надходжень податку на доходи фізичних осіб у звітному періоді 2014 року в порівнянні з надходженнями 2013 року становить майже 5,3 відсотки.

Стабільна тенденція збільшення надходжень спостерігається завдяки своєчасній і повній виплаті заробітної плати, її легалізації при проведенні операції «Урожай», а також результатам кампанії декларування доходів громадян. При цьому у своїй роботі працівники інспекції, завжди орієнтуються на потреби і інтереси платників податків, вдосконалюючи сучасні сервіси обслуговування.

Відтак, тільки у грудні 2014 року надходження податку з доходів фізичних осіб у зведеному бюджеті склали майже 11 млн. грн., що на 2,2 млн. грн. більше ніж у грудні 2013 року.

* * *

З 1 січня 2015 року до відкриття нових рахунків в органах Казначейства сплата податків здійснюється на рахунки, відкриті у 2014 році

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та внесенням змін до Бюджетного та Податкового кодексів України Державна фіскальна служба повідомляє, що з 1 січня 2015 року до відкриття в органах Казначейства нових рахунків з обліку надходжень до бюджетів сплата податків і зборів продовжує здійснюватися на казначейські рахунки, відкриті у 2014 бюджетному році.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків за надходженнями, які будуть відкриті в органах Казначейства відповідно до змін в податковому та бюджетному законодавстві, територіальними органами ДФС буде своєчасно доведена до платників у встановленому порядку, зокрема, розміщена на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки».

* * *

В яких випадках здійснюється особистий огляд громадянина, який прямує через митний кордон України

Особистий огляд як виняткова форма митного контролю проводиться за письмовим рішенням керівника органу фіскальної служби або особи, яка виконує його обов'язки, якщо є достатні підстави вважати, що громадянин, який прямує через митний кордон України чи перебуває в зоні митного контролю або у транзитній зоні міжнародного аеропорту, приховує предмети контрабанди чи товари, які є безпосередніми предметами порушення митних правил або заборонені для ввезення в Україну, вивезення з України чи транзиту через територію України.

Перед початком огляду посадова особа органу фіскальної служби повинна пред'явити громадянину письмове рішення керівника органу ДФС чи особи, яка виконує його обов'язки, ознайомити громадянина з його правами та обов'язками під час проведення такого огляду і запропонувати добровільно видати приховані та/або не задекларовані товари.

Факт ознайомлення громадянина з рішенням про проведення особистого огляду засвідчується посадовою особою органу фіскальної служби відповідним написом на рішенні про проведення такого огляду.

У разі відмови громадянина від добровільної видачі прихованих та/або не задекларованих товарів на рішенні про проведення особистого огляду робиться відповідний запис, завірений підписом посадової особи органу фіскальної служби, яка пред'являла зазначене рішення громадянинові (ч. 3 ст. 340 Митного кодексу України, далі - МКУ).

* * *

Яка сума (вартість) благодійної допомоги не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платників податку

Не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога:

- у будь-якій сумі (вартості), що надається для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг) за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, чи для оплати (компенсації) вартості лікарських засобів, донорських компонентів, виробів медичного призначення, технічних та інших засобів реабілітації, платних послуг з лікування, забезпечення виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, послуг медичної реабілітації, санаторно-курортного оздоровлення.

- у сумі, що сукупно протягом звітного року не перевищує одну тисячу розмірів мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року (у 2014 році – 1 218 000 грн.), що надається на відновлення втраченого майна та на інші потреби за переліком, який визначається Кабінетом Міністрів України,.

Якщо загальна сума отриманої благодійної допомоги протягом звітного (податкового) року перевищує вищезазначені розміри, сума перевищення над таким розміром оподатковується за ставками, встановленими п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України (15/17%), і платник податку – отримувач благодійної допомоги зобов'язаний подати річну податкову декларацію із зазначенням сум благодійної допомоги.

* * *

Прес-служба Котовської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

Read more

Календар новин

<< < Січень 2015 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31