Жовтень 2021

Четвер, 28 Жовтень 2021

Оголошено конкурс серед талановитої молоді Подільського району на присудження стипендії районної ради « Майбутнє Подільщини»

Відповідно до  Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини», яке затверджено рішенням районної ради від 07 жовтня 2021 року № 98 – VIII, оголошується конкурс серед талановитої молоді Подільського району на присудження стипендії районної ради « Майбутнє Подільщини» за особисті досягнення у різних сферах життя.

Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді, що надається з метою заохочення за успіхи в навчанні, участь в науковій, спортивній, культурній та громадській діяльності дітей та реалізації соціально значущих творчих проектів, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

Призначення стипендії районної ради талановитій молоді « Майбутнє Подільщини» за особисті досягнення у різних сферах спрямоване на реалізацію права кожної дитини брати участь у науковому, культурному і творчому житті суспільства (стаття 31 Конвенції ООН про права дитини), виховання громадянина України та патріота малої Батьківщини, залучення підростаючого покоління до розкриття свого творчого потенціалу, формування інтелекту, духовності як ефективного засобу соціалізації дітей і підлітків.  

Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді, що надається з метою заохочення за успіхи в певній сфери.

Стипендії виплачуються одноразово у розмірі 1000 гривень.

Стипендії призначаються на конкурсній основі у номінаціях:

«Освіта»:

- переможцям, призерам ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;

- переможцям, призерам ІІ та III етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

- переможцям та дипломантам обласних та Всеукраїнських предметних турнірів, конкурсів та фестивалів;

«Культура»:

- переможцям, призерам та лауреатам обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів;

- які регулярно беруть участь у культурному житті, як виконавці або автори творів (музика, література, поезія)

«Спорт»:

- переможцям та призерам обласних , Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змагань (турнірів).

Учням загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, які стали стипендіатами, вручається Сертифікат.

   Стипендіатами можуть бути учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сім’ї яких постійно проживають на території Подільського району. Вік стипендіата: з 8 до 18 років.    

     Основними критеріями відбору претендентів на здобуття стипендії Подільської районної ради є високий рівень їх навчальної, науково-дослідницької, культурної, спортивної та громадської діяльності та позитивна оцінка цієї діяльності колективами навчальних закладів.

   Висування кандидатур учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на отримання стипендії «Майбутнє Подільщини» здійснюється наступними суб’єктами:

- органи місцевого самоврядування, установи, організації, навчальні заклади, гуртки, спортивні секції в особі їх керівників;

- викладачі, тренери, батьки або опікуни дітей;

- в окремих випадках – сама обдарована дитина за принципом самовисування.

   Після прийняття рішення суб’єкти подання Подільського району не пізніше 20 листопада поточного року подають до експертної комісії клопотання про призначення стипендії, в якому зазначається прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання та навчання, рівень досягнень кандидата, особисті якості, назви нагород за останні три роки (без скорочень), інформація щодо наявності/відсутності чинної стипендії у кандидата.

   Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Подільської районної ради podilsk-rada.odessa.gov.ua у розділі "Документи районної ради".

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 04862-2-12-11, 097-924-00-44, 095-760-02-40, або до районної ради за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 105

Read more

28 ЖОВТНЯ - 77-а РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО - ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Шановні ветерани, учасники бойових дій і тилу, усі, хто відновлював після війни наші міста і села! Дорогі жителі Подільського району!
Щиро вітаємо Вас із 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами.
Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за волю України, шануємо їхній подвиг. Український народ вистояв і переміг під час Другої світової війни. Вистоїть і сьогодні.
Для кожного з нас ветерани є взірцем подвигу, самовідданості та любові до нашої країни, їхня мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, та додають сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу та територіальну цілісність України.
Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося Героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
Низький уклін і щира вдячність воїнам-визволителям та тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, зробивши свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.
Щиро зичимо ветеранам та учасникам бойових дій і тилу міцного здоров’я, невичерпної енергії та довголіття, поваги та чуйності від суспільства, любові та турботи від рідних і близьких. Ваш подвиг, ваша стійкість духу є сьогодні найкращим прикладом для захисників України. Слава Україні!
З повагою, голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIIІ скликання
Read more

Середа, 27 Жовтень 2021

Вівторок, 19 Жовтень 2021

ВІДБУЛАСЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

7 жовтня 2021 року, відбулося пленарне засідання чергової 7 сесії Подільської районної ради, порядок денний якого містив питання про внесення змін і доповнень до кошторису видатків на 2021 рік, про прогноз районного бюджету на 2022 – 2024р рр, затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів колишнього Любашівського району.
Також депутати заслухали інформацію очільників Подільської окружної прокуратури Сергія Стадника та Любашівської окружної прокуратури Станіслава Карбовського про результати діяльності на території Подільського району у І півріччі 2021.
Інформував депутатський корпус про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району в І півріччі 2021 року новопризначений т. в. о. начальника Подільського РУП Віталій Мельниченко. І хоч у депутатів запитань до роботи правоохоронного органу більше аніж відповідей, але вони з розумінням поставилися до того, що новий очільник районного управління не може одразу змінити ситуацію, й сподіваються на покращення роботи усіх структурних підрозділів районного управління поліції та конструктивну співпрацю з усіма гілками влади задля забезпечення належного безпечного середовища на території району.
Серед питань, які сьогодні розглянули депутати районної ради, було затвердження Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини». Уже до кінця року учні та вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів усіх форм власності, які досягли значних успіхів у навчанні, культурі та спорті, стануть стипендіатами районної ради.
- Фінансування на матеріальне заохочення призерів та переможців змагань, конкурсів, олімпіад, турнірів, тощо передбачене Програмою розвитку місцевого самоврядування, яка затверджена на початку поточного року. Положення, яке сьогодні затвердили, визначає порядок надання стипендії обдарованим і талановитим дітям Подільського району. Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді задля її заохочення за успіхи у навчанні, участь в науковій, спортивній, культурній та громадській діяльності та реалізації соціально значущих творчих проектів, - прокоментувала голова районної ради Софія Ходюк. Більш детально Положення можна прочитати на сайті Подільської районної ради podilsk-rada.odessa.gov.ua у розділі «Документи районної ради».
Під час пленарного засідання депутати заслухали інформацію директора КНП "Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільської ради", яке сьогодні є ковідним шпиталем та приймає хворих на коронавірусну інфекцію з усіх північних районів області, Сергія Вовка про готовність закладів охорони здоров’я Подільського району до роботи в період епідемії. За словами лікаря, сьогодні медзаклад забезпечений усім необхідним аби надати у повному обсязі передбачену протоколами медичну допомогу хворим. На жаль , чимало хворих надходить до лікарні у важкому стані та необстеженими належним чином. Лікар зауважив, що КТ ( комп'ютерна томографія) не є обов’язковою для діагностики коронавірусної інфекції та легеневої пневмонії. Достатньо зробити хороший цифровий рентгензнімок. Головне – вчасно звернутися до сімейного лікаря. Як запевнила заступник голови Подільської райдержадмі-ністрації Людмила Антонова, їхніми спеціалістами спільно з медиками розроблено маршрут пацієнта у випадку інфікування.
Депутати районної ради на своєму пленарному засіданні також одноголосно підтримали ряд важливих Звернень, підготовлені колегами - депутатами з питань, які сьогодні хвилюють багатьох жителів району: до НКРЕ щодо вжиття заходів з метою запобігання зростання соціальної напруги у суспільстві через неправомірні дії ТОВ «Одесагаз-постачання», до органів державної влади з приводу належного фінансування сфери охорони здоров’я та щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 201 році, схвалили текст звернення депутатів Подільської районної ради VIІI скликання до Головного управління Національної Поліції у Одеській області з питання сплати податку на доходи фізичних осіб працівників за місцем розташування відокремлених підрозділів.
У роботі 7 чергової сесії районної ради взяли участь депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, заступник голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, представники правоохоронних органів, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Сергій Шаповал.
Усі питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях профільних депутатських комісіях.
Read more

Понеділок, 04 Жовтень 2021

УВАГА! СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

 

7 сесія Подільської районної ради

              

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        28.09.2021                                                       № 63/21           

                      Про скликання пленарного засідання

сьомої чергової сесії районної ради

    На підставі статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

  1. 1.Скликати пленарне засідання сьомої чергової сесії районної ради восьмого скликання 7 жовтня 2021 року об 11 годині в залі засідань(м. Подільськ, вул. Соборна, 105, 1-й поверх) .

2.Рекомендувати до розгляду на пленарному засідання сьомої сесії районної ради такий попередній порядок денний:

2.1.   Про діялність правоохоронних органів.

2.2.  Про бюджет та фінанси.

2.3.  Про земельні правовідносини.

2.4.   Цільові програми.

2.5.   Інші питання, віднесенні до компетенції районної ради.

2.6.    Депутатські звернення.

2.7.     Різне.

Голова районної ради                                   Софія ХОДЮК

 

        

 

 

 

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31