Листопад 2021

Вівторок, 23 Листопад 2021

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СОФІЯ ХОДЮК «ГОВОРЯЧИ ПРО АГРАРНИЙ БІЗНЕС, МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО САМЕ ВІН Є ЕКОНОМІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ НАШОГО РАЙОНУ»

З нагоди дня працівників сільського господарства керівники подільської районної ради вшанували кращих хліборобів Подільщини.

 

«Ми живемо в час багатьох викликів. Одночасно - це час великих можливостей та перспектив. Говорячи про аграрний бізнес, ми впевнені, що саме він є економічним потенціалом нашого району, який є лідером по врожайності зернових в області, - каже голова районної ради Софія Ходюк. – У нашому районі багато успішних аграрних підприємств та фермерів, адже любов до землі на Подільщині у людей закладена генетично. Тож завдяки нашим трудівникам, їхній силі, мудрості, застосуванню ними високоінтенсивних технологій та високопродуктивної техніки вдається досягати таких результатів, які заслуговують на величезну повагу. Вони дійсно знають як виробляти матеріальні блага, ті блага, без яких людина не може жити. Наші аграрії не лише сплачують податки, поповнюючи бюджети, а й всіляко допомагають своїм громадам. За це їм величезна вдячність і шана».


Спільно з заступником голови районної ради Миколою Соколовим Софія Ходюк відвідала сільгосппідпримства району, та з нагоди свята вручила Почесні грамоти обласної ради кращим аграріям району за значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята.

Read more

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙРАДИ ПЕТРО ЗЕЙКАН ПРИВІТАВ АГРАРІЇВ ЛЮБАШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Заступник голови районної ради Петро Зейкан взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства у Любашівській громаді.довж століть тут формувались землеробські традиції, створювались династії справжніх майстрів аграрної справи». Петро Зейкан зауважив, що працівникам аграрного сектору вдалося зміцнити та примножити позитивні тенденції в розвитку сільського господарства Подільщини, зокрема, цьогоріч змогли забезпечити рекордну врожайність зернових, розвивати садівництво, овочівництво та тваринництво, вдосконалювати технологію сільгоспвиробництва на всіх його етапах.

Заступник голови районної ради щиро подякував аграріям та побажав щедрих врожаїв, гідного поцінування їх непростої праці і вручив Почесні грамоти районної ради кращим працівникам галузі Любашівської громади.

Фото Тетяни Підгорної

Read more

Середа, 17 Листопад 2021

17 ЛИСТОПАДА - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА!

Дорогі студенти Подільського району!
Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента – святом молодості та надії, святом людей, без котрих неможливе майбутнє України.
Студенти – це та творча, амбітна, цілеспрямована частина нашого суспільства, яка є рушієм позитивних змін в Україні. Так склалося історично, що студентська молодь посідає чільне місце в творенні української держави. Саме вам притаманні такі значимі риси, як патріотизм, новий погляд на оточуючий світ, незаангажованість думки та соціальна активність, оптимізм та палке бажання модернізувати власну країну.
Впевнені, що ваші знання та вміння стануть запорукою сталого соціально-економічного розвитку держави, а патріотизм та почуття національної ідентичності - основою інтелектуального, культурного розквіту української нації.
Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. Нехай вас супроводжує удача та успіх у всіх починаннях. Бажаємо вам наполегливості та впевненості у власних силах, радості, гарного настрою, наснаги та здійснення найзаповітніших мрій.
З повагою голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
Депутатський корпус VIII скликання
Read more

16 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ

Шановні працівники радіо, телебачення, зв’язку та інтернет-медіа району! Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Галузь зв'язку та сфера масових комунікацій в Україні з кожним днем набуває все більшого значення для суспільства. Ви привносите в наше життя динаміку та комфорт, забезпечуєте можливість спілкування, скорочуєте відстань.
Саме завдяки вашій праці ми залишаємося в курсі подій, що відбуваються в країні і за кордоном, подорожуємо, не виходячи з дому, знайомимося з новими людьми і стаємо ближчими один одному. Сьогодні сфера зв'язку займає важливе місце в економіці країни. А за всіма досягненнями стоїть щоденна, самовіддана праця всіх прцівників галузі.
Дякуємо вам, шановні ветерани галузі, за вашу сумлінну працю, терпіння і витримку! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення і цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та лише позитивні емоції. Залишайтеся завжди цікавими, змістовними та об’єктивними!
З повагою голова районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIII скликання
Read more

Вівторок, 02 Листопад 2021

ПРОДОВЖЕНО КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 1.11.2021 до 30 листопада 2021 року продовжено конкурс на створення офіційної символіки Подільського району.

 

Подати заявку на участь у конкурсі та конкурсну роботу до Подільської районної ради:

*на електронну адресу This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

*у друкованому вигляді за адресою: вул.Соборна, 105, м. Подільськ , Одеська область, 66300

* у будь-який робочий день з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 12.00, з 12.45 до 17.00

* телефон для довідок: 04862-12-11

Строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт та інші дані вказано у Положенні про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району.

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30