Вересень 2021

Понеділок, 27 Вересень 2021

28 ВЕРЕСНЯ 2021р. ВІДБУДЕТЬСЯ АГРОФОРУМ " ОДЕЩИНА 2021: ПІВДЕНЬ ПІВНІЧ"

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ! 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: м.АНАНЬЇВ, вул. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, 33
БУДИНОК КУЛЬТУРИ АНАНЬЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: РЕЄСТРАЦІЯ - з 9.00, ПОЧАТОК - о 10.00
Read more

Понеділок, 20 Вересень 2021

ГОЛОВА ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СОФІЯ ХОДЮК ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ІНВЕСТИЦІЙНОМУ БІЗНЕС - ФОРУМІ " ODESSA 5T INVESTMENT PROMITION FORUM "

За результатами роботи круглого столу, що проходив у рамках Vl Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Odesa 5T Investment Promition Forum", голова районної ради поділилась власними пропозиціями як залучити інвестиції до Подільського району на своїй сторінці в фейсбук:
"Для залучення інвестицій громадам в першу чергу потрібно зібрати та опублікувати в електронному вигляді всю інформацію про землі громади.
Таким чином громада та майбутні інвестори зможуть бачити в режимі реального часу:
- які землі заплановані для містобудівних потреб;
- землі, які будуть виставлені на аукціон на право оренди чи продажу ( в т.ч для залучення інвестицій) ;
- землі, які надаватимуться учасникам АТО та жителям громади безоплатно ;
- землі, які громада планує викупити чи отримати з державної власності для потреб суспільства.
У результаті цих дій громада розробить комплексний план території, що стане підгрунтям для економічного розвитку громади.
Як це зробити детально описано в посібнику з управління землею, розроблений програмою USAID АГРО.
 
Read more

МИКОЛА СОКОЛОВ ПРИВІТАВ ПОДІЛЬСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Заступник голови районної ради Микола Соколов сьогодні, 17 вересня, вручив нагороди райради подільським рятувальникам
З нагоди професійного свята працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – Дня рятівника, що відзначається щорічно в нашій державі 17 вересня, на базі Подільського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області провели урочисті заходи за участь співробітників усіх підрозділів управління, ветеранів служби, представників місцевої влади та дружин юних пожежників. депо.
Захід розпочався з урочистого виконання Державного гімну та підняття прапорів.
Вітали зі святом рятувальників Подільщини представники районної та міської влади, Куяльницької ОТГ, депутати.
Заступник голови районної ради Микола Соколов привітав рятувальників і ветеранів пожежно-рятувальної служби Подільщини з професійним святом, подякував за мужність та відданість обраній справі й подякував подільським рятувальникам, які завжди готові до дій за призначенням і докладають максимум зусиль задля збереження життя і здоров’я громадян.
Невід’ємною частиною урочистостей стало нагородження грамотами, цінними подарунками та відзнаками кращих рятувальників області. За особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, забезпечення належного рівня техногенної та пожежної безпеки, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, мужні й рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань, та з нагоди Дня рятівника Почесними грамотами Подільської районної ради нагороджені:
- АУЄЛЬБАЄВ Ігор Сергійович – заступник начальника управління – начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Подільського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту;
- МОЛОДЕЦЬ Аліна Павлівна - начальник групи персоналу та психологічного забезпечення 4 Державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, старший лейтенант служби цивільного захисту;
- КІТИК Максим Михайлович – начальник караулу 25 Державної пожежно – рятувальної частини 4 Державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, старший лейтенант служби цивільного захисту;
- ПИСАРЕНКО Максим Петрович – водій – рятувальник рятувального відділення 25 Державної пожежно – рятувальної частини 4 Державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України в Одеській області, старший сержант служби цивільного захисту.
Закінчилися урочисті заходи оглядом нового пожежного депо, виставки сучасної пожежно-рятувальної техніки та спорядження.
Довідка: відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 2008 р. № 830 щороку в Україні 17 вересня відзначається професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника. Ця дата обрана не випадково, адже саме 17 вересня православні християни відзначають свято ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка захищає домівки людей від пожеж, а також опікується долею рятувальників.
Read more

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СЕРЕД ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ ОДЕЩИНИ НА ПРИСУДЖЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ПРЕМІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗА ОСОБИСТІ ДОСЯГНЕННЯ У РІЗНИХ СФЕРАХ ЖИТТЯ

Премії присуджуються щороку талановитій молоді за особливі досягнення, які сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах, у кожній з номінацій за трьома призовими місцями: І місце- 20 000 грн.; ІІ місце – 15 000 грн.; ІІІ місце – 10 000 грн.

Кандидати на присудження премії висуваються органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності.

Премія присуджується відповідно до Положення про порядок присудження щорічної премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, редакцію якого затверджено розпорядженням голови обласної ради від 08 жовтня 2018 року №1162/2018-ОР.

Документи у належній формі просимо надати на ім’я секретаря міської ради до 20 вересня 2019 року. За додатковою інформацією звертатися до відповідальної особи – начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Душаніної Ольги Миколаївни за тел. 2-73-75.

Положення про порядок присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя

І. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається порядок присудження та виплати щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя (далі - Премія).

1.2. Премії присуджуються щороку талановитій молоді, особливі досягнення якої сприяють утвердженню міжнародного авторитету та позитивного іміджу Одеського регіону та держави у цілому, розвитку суспільно-економічного життя області та країни. Премії присуджуються у 10-ти номінаціях на конкурсних засадах. У кожній з номінацій премії присуджуються за трьома призовими місцями:

І місце – 20 000 грн.;

ІІ місце – 15 000 грн.;

ІІІ місце – 10 000 грн.

1.3. Виплата премій здійснюється одноразово за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті Одеської області на виплату щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя, головним розпорядником яких є Одеська обласна рада.

ІІ. Вимоги до претендентів

2.1. Загальні вимоги до кандидатів на присудження Премії наступні:

- кандидат має бути громадянином України, постійне місце проживання якого на території Одеської області зареєстровано у встановленому законодавством порядку;

- переваги надаються кандидатам, досягнення яких спрямовані безпосередньо на створення та підвищення позитивного іміджу Одеського регіону, а також на вирішення соціально-економічних проблем області в минулому та поточному роках;

- кандидати на отримання Премії у різних номінаціях повинні мати високі показники своєї діяльності, впровадження нових ідей та інноваційних технологій для розв’язання відповідних завдань, мати високий рівень теоретичної та практичної підготовки тощо.

2.2. За віковим цензом премії розподіляються наступним чином:

- кандидат на момент отримання Премії у номінаціях «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення», «За особисту мужність», «За внесок у розвиток громадського руху», «За активну журналістську діяльність» має бути у віці від 14 до 35 років включно;

- кандидат на момент отримання Премії у номінації «Золота надія Одещини» має бути у віці від 14 до 19 років включно;

- кандидат на момент отримання Премії у номінації «За наукові досягнення» має бути у віці від 20 до 35 років включно;

- кандидат на момент отримання Премії у номінаціях «За педагогічні досягнення», «За внесок у сферу охорони здоров’я», «За внесок у розвиток місцевого самоврядування» має бути у віці від 20 до 35 років включно.

2.3. Премія присуджується за досягнення у попередньому або поточному році за такими критеріями:

1) У номінації «Золота надія Одещини»:

- вагомі досягнення у сфері розробок прикладного характеру будь-якого напрямку науки;

- визнання високого рівня інтелектуального розвитку та ерудованості на регіональному, республіканському, міжнародному рівнях;

- участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях тощо.

2) У номінації «За творчі досягнення»:

- здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на регіональних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, фестивалях та інших культурно-мистецьких змаганнях;

- вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку народної творчості, збереження та популяризації декоративно-ужиткового мистецтва тощо;

- участь у масових культурних заходах Одеського регіону.

3) У номінації «За наукові досягнення»:

- ведення наукової діяльності, яка має важливе соціально-економічне значення та спрямована на розвиток вітчизняної науки, на регіональному, державному або міжнародному рівні визнання наукових і науково-прикладних результатів;

- участь у конкурсах, олімпіадах, конференціях тощо;

- наявність наукових публікацій у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

4) У номінації «За спортивні досягнення»:

- високий спортивний результат (встановлення рекорду) в олімпійських видах спорту або призові місця на регіональних чемпіонатах, чемпіонатах України, Європи, світу (результати виступів у видах спорту, що не включені до програми Олімпійських ігор, та результати виступів на турнірах, які не входять до міжнародних рейтингів, враховуються, але не є пріоритетними критеріями);

- перемога або призові місця в індивідуальному заліку (за винятком командних видів спорту, у т.ч. у складі всеукраїнських збірних).

5) У номінації «За педагогічні досягнення»:

- стаж педагогічної діяльності за фахом не менше 3-х років;

- участь у конкурсі «Учитель року»;

- презентація індивідуальних особливостей роботи вчителя, сучасних та авторських форм й методів вирішення проблем.

6) У номінації «За особисту мужність»:

- відвага та ініціативні дії, виявлені під час порятунку людини, забезпечення громадського правопорядку, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

- особиста мужність, виявлена під час виконання завдань у складі Збройних Сил України, силових структур тощо.

7) У номінації «За внесок у розвиток громадського руху»:

- лідерство у громадських рухах чи організаціях;

- сприяння активному залученню молоді до роботи в громадських організаціях, підвищенню ефективності їх діяльності;

- ініціювання соціально значущих програм та організація відповідних проектів та заходів, спрямованих на розбудову громадянського суспільства;

- координація взаємодії з громадськими, державними та благодійними організаціями, участь у соціальних, культурних та благодійних заходах.

8) У номінації «За внесок у сферу охорони здоров’я»:

- надання якісної медичної допомоги в екстрених умовах, за несприятливих обставин;

- застосування та впровадження у лікувальну практику сучасних методів профілактики, діагностики та лікування хворих.

9) У номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування»:

- активна робота у сфері місцевого самоврядування, у т.ч. на виборних посадах;

- ініціювання, розроблення соціально значущих програм, проектів, угод щодо розвитку місцевого самоврядування тощо;

- активна участь у реалізації проектів з покращання якості життя територіальної громади.

10) У номінації «За активну журналістську діяльність»:

- творча індивідуальність та інформаційно-просвітницька вагомість матеріалів, підтримка духовних та морально-етичних засад суспільства;

- формування успішного діалогу між органами влади (зокрема, місцевим самоврядуванням) та широкими верствами населення.

2.4. В рамках номінації «За творчі досягнення» не можуть брати участь у конкурсі творчі колективи, а також солісти творчих колективів, окрім випадків, коли в матеріалах презентована сольна діяльність претендента.

ІІІ. Конкурсна комісія

3.1. Для конкурсного відбору кандидатів на отримання премій утворюється конкурсна комісія з присудження щорічної Премії Одеської обласної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя.

3.2. Конкурсну комісію очолює керуючий справами апарату Одеської обласної ради. Персональний склад комісії затверджується розпорядженням голови Одеської обласної ради.

3.3. Основною формою роботи комісії є засідання, періодичність яких визначається головою конкурсної комісії. Засідання комісії проводить голова конкурсної комісії або його заступник. Засідання комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини її складу.

3.4. Рішення комісії про висунення кандидатів на присудження Премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів конкурсної комісії не пізніше 30 жовтня щорічно. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії. Під час засідань конкурсної комісії відповідальним секретарем комісії ведеться протокол, який підписується головою або заступником голови конкурсної комісії та є підставою для підготовки проекту розпорядження голови обласної ради про присудження Премії.

3.5. Конкурсна комісія відповідно до покладених на неї завдань:

- розглядає подання та проводить відбір на присудження премій;

- готує обґрунтовані пропозиції голові обласної ради щодо претендентів на присудження премій.

3.6. Організаційно-технічне забезпечення роботи конкурсної комісії здійснює апарат Одеської обласної ради.

IV. Умови проведення конкурсного відбору претендентів на присудження Премії

4.1. За місяць до кінцевої дати подання документів на офіційному сайті Одеської обласної ради оприлюднюється оголошення щодо проведення конкурсу із зазначенням кінцевої дати подання документів.

4.2. Кандидати на присудження премій висуваються структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності.

4.3. До клопотання про присудження Премії додаються:

- відомості про наукові, навчальні, культурні, спортивні та інші досягнення осіб, які висуваються на призначення премій;

- характеристика кандидата з місця його роботи із визначенням перспективи його професійного росту за підписом керівника відповідної юридичної особи;

- особовий листок з обліку кадрів кандидата за підписом керівника кадрової служби за місцем роботи чи навчання, що скріплюється печаткою (характеристика з навчального закладу);

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчена конкурсантом;

- копія першої, другої сторінок паспорта (для осіб віком від 25 років - додатково третьої та четвертої сторінок паспорта), а також сторінки з останньою реєстрацією місця проживання або копія свідоцтва про народження (для осіб віком до 16 років), засвідчена конкурсантом;

- довідка з місця реєстрації (форма, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207) чи довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції;

- письмова згода кандидата на обробку персональних даних, засвідчена конкурсантом;

- копії нагород, дипломів, грамот тощо;

- оригінали або копії публікацій кандидатів, копії їх радіо-, телесюжетів, роздруківки інтернет-повідомлень, фото-, відеоматеріали тощо.

4.4. Документи у належній формі (у т.ч. якісно скановані або копійовані) подаються до конкурсної комісії до 01 жовтня включно щороку.

4.5. Не приймаються до розгляду документи з порушенням вимог до їх оформлення.

4.6. Премія не присуджується повторно.

4.7. У разі, якщо заявки від кандидатів, які відповідають вимогам даного Положення, у певній номінації відсутні, конкурсна комісія має право перерозподілити грошовий фонд Премії на додаткові призові місця в інших номінаціях.

4.8. Розпорядження голови обласної ради про присудження Премії є підставою для вручення лауреату диплома та виплати грошової винагороди.

V. Нагородження переможців

Диплом лауреата Премії і грошова винагорода вручаються головою Одеської обласної ради в урочистій обстановці до Міжнародного дня студента виключно лауреатові Премії.

VI. Позбавлення Премії

Позбавлення Премії може бути здійснено розпорядженням голови Одеської обласної ради за поданням конкурсної комісії.

VII. Оприлюднення результатів конкурсу

Розпорядження голови Одеської обласної ради про присудження Премії розміщується на офіційному сайті Одеської обласної ради.

Read more

П'ятниця, 17 Вересень 2021

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, РЯТІВНИКИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

 
Вітаємо з Днем рятівника ветеранів, пенсіонерів пожежної служби та усіх працівників аварійно-рятувальних служб Подільського райну!
Професія, яку ви обрали, – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней та стихійних лих. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров’я, а часто — і життя людей.
Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.
Дякуємо вам за вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян.
У цей святковий день бажаємо усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.
Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
З щирою повагою голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIII cкликання
 
 
Read more

Четвер, 16 Вересень 2021

АНАНЬЇВ ФЕЄРИЧНО ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 268-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Золотої вересневої пори, коли Православна церква вшановує святителя Олександра, Патріарха Константинопольського, преподобного Олександра Свірського та князя Олександра Невського, Ананьїв святкує своє свято – День міста. Для ананьївців – це подвійне свято. Адже цього дня вони святкують день освячення свої головної святині – собору Олександра Невського. Для жителів, уродженців та гостей Ананьєва День народження міста став подією, коли, напевно, кожен житель відчув себе часточкою єдиної родини, якій стало дорогим місто — його вулиці, будівлі, сквери, парки…
Цього дня центр міста, особливо вулиця Незалежності, перетворилися на виставково-творчі майданчики, на презентаційні арени.
Святкування 268-ї річниці Дня народження міста Ананьєва розпочалося з автопробігу “Святкові кілометри” — акції, яка вперше була проведена під егідою міського голови Юрія Тищенка.
Для малечі було встановлено безліч дитячих атракціонів, на який найменші жителі міста могли досхочу награтися.
По обіді, під час урочистої частини свята, у центральній частині міста, зібрались сотні жителів та гостей Ананьєва: ніде було яблуку впасти.
Святкова програма розпочалася з теплих привітань міського голови Юрія Тищенка.
Щиро привітала жителів та гостей міста зі святом голова Подільської районної ради Софія Ходюк: «Ананьїв – це місто, яке надихає на нові звершення, нові здобутки для розвитку та процвітання Української незалежної держави! Не можна не помітити, як змінюється інфраструктура, як на очах красивішими стають старовинні, але по – сучасному затишні вулиці та будівлі міста.
А все завдяки працьовитим, завзятим жителям міста, які завжди готові пропонувати креативні ідеї та втілювати їх у життя”. За плідну працю на користь територіальної громади, досягнуті успіхи у виробництві, високий професіоналізм, та відданість справі Почесною грамотою Подільської районної ради Софія Холюк нагородила депутата Ананьївської міської ради Ігоря Лещенка та директора КП “Ананьїв-водоканал Ананьївської міської ради” Юрія Манолатія. А цінний подарунок – принтер кольорового друку голова райради вручила міському голові для потреб громади.
Привітали зі святом жителів Ананьєва та його гостей народний депутат Степан Чернявський, голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко, депутати Одеської обласної ради Володимир Щербина та Андрій Бабенко.
У своїх виступах вони наголосили, що День міста – завжди зворушлива подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма ананьївцями. Його святкує кожен, хто вважає місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Найбільша гордість міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки їхнім рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки їхній наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасний Ананьїв.
Після закінчення офіційної частини на жителів та гостей міста Ананьїв чекали яскраві виступи талановитих місцевих артистів та колективів. Не залишили байдужим жодного глядача виступи Діани Кондратенко та Романа Жуматія, Владислава Розлуцького та Марії Дідур, Олени й Катерини Бондарчук, Олега Пецковича, театру пісні “Степова перлина”, танцювальних гуртів “Лакшері” та “Вогник”.
Гучні оплески зривалися після кожного концертного номера.
Вразили своїми талантами й приїжджі артисти: “Зірки Бессарабії” та “Джаз-бенд”, віртуозні барабанщики, відомі гімнасти батько та син Страхови, виступи повітряних гімнастів та жонглерів та багато інших.
Загалом святкова програма, яка тривала до пізнього вечора, не залишила нікого байдужим. Кожен виступ викликав у глядачів бурю веселих позитивних емоцій. Завершилось свято запальною дискотекою та фантастичним феєрверком!
P.S. Дякуємо за надану інформацію та світлини завідувачку сектору інформаційної політики апарату Ананьївської міської ради Вікторію Урбан
Read more

ДЕНЬ СЕЛИЩА САВРАНЬ – СВЯТО, ЯКЕ ОБ'ЄДНАЛО ГРОМАДУ

Селище Саврань одне з найдавніших населених пунктів Подільського району 12 серпня воно святкувало своє 623 - річчя. Це мить в історичному масштабі, а для жителів селища - це покоління людей, які народились на рідній землі, працювали на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя, поколінь, які народжувались, жили, творили і працювали на цій благословенній землі.
Саврань по праву входить до числа тих неймовірних місць, які складають самобутню діадему перлин культурного надбання нашого краю. Тут, посеред дивовижної природи, неповторних лісів та безкраїх чорноземних нив, з чепурними хатами і щирими, привітними людьми протягом року проводиться низка добре відомих за межами області свят і фестивалі: «Квітка папороті», « Покрова Героїв» та інші. Особливим у цьому ряду свят стоїть День селища, який відзначають зазвичай на початку осені.
На святкування Дня селища з Цінним подарунком та Почесними грамотами Подільської районної ради приїхали заступник голови районної ради Петро Зейкан, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олена Борейко.
Вітаючи жителів селища з 623 - річчям від Дня заснування Саврані від імені голови райради та депутатського корпусу, Петро Зейкан наголосив, що історію селища творять люди своїми руками, щоденною працею та завзяттям. Побажавши громаді процвітання, заступник голови районної ради вручив Почесні грамоти Подільської районної ради: начальника зміни ТОВ ТД «Савранський хліб» Шевцову Ірину Володимирівну, підприємця Чемеринського Олександра Альбертовича за сумлінну працю , особистий внесок в розбудову громади та з нагоди Дня селища.
Привітали жителів громади з чудовим святом селищний голова Сергій Дужій, депутат Одеської обласної ради Вадим Колойденко, позаштатний радник голови Подільської райдержадміністрація Микола Каушан та голова Піщанської об’єднаної територіальної громади Олексій Пантілєєв.
Сільське свято вирувало, дзвеніло різноголоссям співу до самого вечора. Традиційні юшка, каша, лотерея, ігри та конкурси, а також нагороди і призи надавали йому колориту та неповторності.
Read more

Середа, 01 Вересень 2021

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

 
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ, УЧНІ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЄМО ВАС ІЗ НАДЗВИЧАЙНО ЗВОРУШЛИВИМ ДЛЯ КОЖНОГО СВЯТОМ – ДНЕМ ЗНАНЬ!
1 вересня у школах нашого району знову дзвінко залунають дитячі голоси, юні підкорювачі наук продовжать свою подорож у світ знань. Тисячі гігабайтів інформації, емоцій та переживань знайдуть нових господарів – наших неймовірних, активних та допитливих школярів. А завдяки позитивному настрою, співпраці та взаєморозумінні вчителів і батьків, час проведений в шкільних стінах стане для кожного з них теплою згадкою на все життя. Бажаємо всім учням цікавих подорожей у світ знань і відмінних друзів на все життя, батькам - живого інтересу до знань і успіхів у навчанні своїх дітей, педагогам - вдячних учнів та нових висот у викладацькому мистецтві.
Нехай новий навчальний рік приведе до нових відкриттів, які обов'язково принесуть успіх, щастя і професійне зростання. Гарного настрою, натхнення, бажання творити та пізнавати, нових здобутків і віри у власні сили! Вчіться і живіть яскраво! З новим навчальним роком!
З щирими побажаннями голова районної ради Софія Ходюк,
депутатський корпус VIII скликання
Read more

Календар новин

<< < Вересень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30