Січень 2022

Вівторок, 04 Січень 2022

ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
 
Щиро бажаємо вам щастя, успіхів, наснаги у здійсненні всіх задумів. Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік хай стане роком миру, злагоди та процвітання. Нехай завжди вам посміхається доля, несуть тільки радість прожиті роки, хай здоров’я не зрадить ніколи, та збудуться мрії, бажання, думки!
Щасливого Нового року та Різдва Христового!
З щирою повагою голова районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIII скликання
Read more

ГРАМОТОЮ АСОЦІАЦІЇ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД НАГОРОДЖЕНО ДЕПУТАТА СЕРГІЯ ПАРОВИКА

Напередодні новорічних свят приємна подія відбулася у районній раді. За рішенням Правління Асоціації районних та обласних ради за високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотою Асоціації нагороджено депутата Подільської районної ради Сергія Михайловича Паровика. Почесну місію вручення виконала голова районної ради Софія Ходюк.
Щиро вітаємо з нагородою! Подальших успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Read more

ТАЛАНОВИТИМ ДІТЯМ РАЙОНУ ВРУЧИЛИ СТИПЕНДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ «МАЙБУТНЄ ПОДІЛЬЩИНИ»

Вперше напередодні новорічно-різдвяних свят талановита молодь району отримала стипендії Подільської районної ради.
Стипендії призначила експертна комісія юним жителям району, які мають досягнення на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, олімпіадах та в Малій академії наук. Мова йде про успіхи в мистецтві, спорті та навчанні.
За словами голови районної ради Софії ХОДЮК, персональні стипендії призначаються для заохочення обдарованих та талановитих дітей Подільського району.
«Серед стипендіатів — діти, які мають високі досягнення в навчанні, спорті, мистецтві, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів. Наші діти — наше майбутнє, тому ми й далі сприятимемо розвитку освітньої галузі та всіляко підтримуватимемо талановиту молодь», — розповіла Софія Ходюк.
За її словами, Положенням про стипендію передбачено призначення персональних стипендій районної ради у галузі освіти, культури та спорту обдарованим дітям Подільського району одноразово у розмірі однієї тисячі гривень.
За підсумками роботи експертної комісії, яка була створена відповідно до Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини», стипендіатами Подільської районної ради стали 59 дітей району.
Грошову винагороду отримають 17 дітей у номінації «Освіта», 21 – у номінації «Культура» та стільки ж у номінації «Спорт».
Сертифікати стипендіата голова районної ради Софія Ходюк вручила напередодні новорічно – різдвяних свят у святковій урочистій атмосфері. Попри негоду на свято змогли приїхати майже всі стипендіати з різних громад району. Для них цього дня співали, танцювали та показували спортивні номери їхні колеги – юні талановиті діти Подільщини – стипендіати.
У своєму привітанні голова районної ради Софія Ходюк зауважила, що сьогоднішні стипендіати – це молоді громадяни нашої держави, її краса і надія, її віра у кращу долю. Вона також звернулася до стипендіатів :« Любіть і бережіть рідну країну, плекайте мелодійну мову і самобутню культуру. Знайте, у ваших руках – її майбутнє. Де б ви не були, у якому б куточку України не знаходилися, пам’ятайте, ваші молоде завзяття, гаряче серце і допитливий розум потрібні нашій державі. Наполегливо працюйте, і нехай плоди вашої діяльності стануть частиною загального успіху Подільщини та України».
Після цього всіх присутніх привітали представники скаутської організації "Пласт Балта", які принесли Вифлеємський вогонь миру до святкувань Різдва Христового та передали його голові районної ради Софії Ходюк та всім охочим.
- За традицією, наприкінці року українські скаути передають Вифлеємський вогонь у різні куточки України, приносять його у церкви, лікарні та державні установи. Отримуючи цей вогонь, слід пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди та любові до людей. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх наших обранців на мудрі рішення, добрі справи й дарує різдвяну радість, — прокоментував виховник осередку «Пласт Балта» Володимир Жиленко.
Привітали талановитих дітей Подільського району заступник Ананьївського міського голови Валерій Крижан, депутат районної ради Сергій Паровик, начальник відділу освіти Окнянської селищної ради Микола Мельник, директор Ананьївського спеціалізованого ліцею спортивного профілю Людмила Кирилова, мати стипендіата з Пужайківського загальноосвітнього закладу Піщанської громади Оксана Дончук та інші.
 
Насамкінець на дітей очікував приємний сюрприз: у зал завітали аніматори у костюмах Снігуроньки та Медведика Теді, які подарували діткам солодкі подарунки. Усі охочі фотографувалися з казковими героями та навіть танцювали.
Read more

ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ВОСЬМА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

23 грудня 2021 року, голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК провела восьму, чергову, сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь 30 депутатів з 42, а також працівники районної державної адміністрації, правоохоронних органів, виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ.
Перед початком засідання Софія ХОДЮК привітала іменинників, які відсвяткували дні народження у міжсесійний період.
На порядок денний 8, останньої у 2021 році, пропонувалось 28 питань порядку денного. Усі вони були попередньо розглянуті бюджетною комісією та президією районної ради.
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії.
Спочатку на сесії обранці району заслухали Звіт голови районної ради Софії Ходюк, інформацію керівників Подільської окружної прокуратури та Любашівської окружної прокуратури про результати роботи за 9 місяців на території району, а також інформацію начальника районного управління поліції ГУНП в Одеській області Віталія Мельниченка про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району.
Далі депутати заслухали інформацію районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року, внесли зміни і доповнення до рішення районної ради від 26 грудня 2020 року " Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік", а також затвердили районний бюджет Подільського району на 2022 рік. За словами начальника фінансового відділу райдержадміністрації Сергія Шаповала, на 2022 рік визначено доходи районного бюджету у сумі 1 335 328 гривень; видатки районного бюджету у сумі 1 335 328 гривень; оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 5 000 гривень; резервний фонд районного бюджету у розмірі 13 200 гривень, що становить 0.57відсотків видатків загального фонду районного бюджету.
Депутати також погодили внесення змін до районної Програми розвитку місцевого самоврядування та спрямували додатково 37 тисяч гривень на виплату стипендій талановитим дітям району. Тепер стипендію районної ради " Майбутнє Подільщини" отримає 57 обдарованих дітей району.
За поданням районної державної адміністрації було затверджено Програми " Про підготовку територіальної оборони Подільського району та підготовки населення до участі у русі національного спротиву на 2022- 2025 роки" та Програму цивільного захисту техногенного захисту та пожежної безпеки Подільського району на 2022-2025 роки".
 
Також депутати погодили проекти рішень про умови оплати праці керівного складу ради та виконавчого апарату, а також Положення про преміювання виконавчого апарату районної ради та пакетної проголосували за затвердження проектів землеустрою щодо встановлення ( зміни) між м. Балти та сіл Куяльницької громади.
Усі ці питання порядку денного були підтримані присутніми депутатами одноголосно. Розбіжності виникли лише під час розгляду депутатського звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості чинності закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень ( реєстр.№5600), оскільки частина депутатів вважає, що він є податковим зашморгом для малого та середнього бізнесу, мілких землевласників тощо, інша частина депутатів переконані, що цей закон допоможе вивести з тіні частину бізнесу та сприятиме наповненню місцевих бюджетів. Необхідних голосів для підтримки Звернення не набрало: 14 - "за", 6- "проти", 9 - " утримались".
Зате Звернення до Кабінету Міністрів України, міністра інфраструктури України, Служби автомобільних доріг України, Одеської обласної державної адміністрації щодо належного фінансування ремонту доріг регіонального та місцевого значення на території Подільського району" депутати підтримали одноголосно з поправкою депутата Сергія Паровик, як й вніс пропозицію включити до переліку доріг, які потребують першочергового ремонту - капітальний ремонт дороги О 162132 Саврань- Бакша- Заплази- Любашіка.
 
Насамкінець зі зверненнями виступили керівник фракції "Слуга народу" Інна Чебан та керівник фракції " Європейська Солідарність" Олена Борейко.
Голова районної ради привітала всіх колег - депутатів з прийдешніми новорічно - різдвяними святами та подякувала за плідну та конструктивну роботу. Вона також зазначила, що наступний рік повинен бути ще пліднішим на корисні справи.
 
Read more

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31