Статті

Про звернення Котовської районної ради до Президента України, політичних партій щодо відновлення стабільності та злагоди у державі


 УКРАЇНА

 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

КОТОВСЬКА РАЙОННА  РАДА

 

 РІШЕННЯ

 

Про звернення Котовської районної ради до Президента України, політичних партій щодо відновлення стабільності та злагоди у державі

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», дбаючи про збереження в державі законності та порядку, злагоди та стабільності, забезпечення прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України, районна рада, виражаючи волю територіальних громад Котовського району,

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити текст звернення Котовської районної ради до Президента України, політичних партій (додається).

2. Надіслати звернення до Президента України.

3. Опублікувати звернення в місцевих друкованих ЗМІ «Котовські вісті» та «Эхо недели».

 

Голова Котовської

районної ради                                                                                   О.М. Бордюжа

 

25 січня 2014 року

№ 291 -VI      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

25 січня 2014 року

№ 291 -VI      

                                                                       

Звернення Котовської районної ради

до Президента України, політичних партій щодо відновлення стабільності та злагоди у державі

 

Як свідчать події останніх днів, учасники протестних акцій з Майдану остаточно перейшли встановлені межі законності та моралі, порушивши власні зобов’язання щодо проведення мирних заходів взагалі та конкретно 19 січня поточного року в день великого православного свята Хрещення Господнього.

Масові заворушення, втручання в роботу державних органів  та силове протистояння правоохоронним органам, захоплення будівель державної та комунальної власності як в м. Києві, так і в інших містах, розповсюдження проявів вандалізму та екстремізму, а також безлад, руйнування, погроми, підпали та свавілля несуть усі підстави констатувати, що ці події не мають нічого спільного з в мирним протестним рухом.

З трибуни Євро майдану опозиційними лідерами провокаційно було проголошено про скликання так званої «народної ради» і створення незаконних воєнізованих «формувань самооборони», що суперечить Конституції України. Таким чином, зазначені дії опозиції є спробою державного перевороту.

Трійка опозиційних лідерів практично втратила контроль над розбурханою ними же маси людей, що загрожую стабільності та злагоді в державі.

Нагнітання ворожнечі по відношенню до органів державної влади призводить до розколу між державою та суспільством і підриває авторитет України як суверенної та незалежної країни. Тому неможливо залишатися осторонь загрози національній безпеці людини, громадянина, суспільства і держави.

Ми, депутати районної ради, представляючи інтереси населення Котовського району в районній раді, засуджуємо дії екстремістів і безвідповідальних політиків, що штовхають людей на громадянське протистояння. Неприпустимим є зловживання та спекулювання цією ситуацію в інтересах окремих політичних сил, що має наслідком дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні.

 

З урахуванням зазначеного Котовська районна рада звертається:

 

1. До Президента України як гаранта державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина з проханням забезпечити наведення громадського порядку в столиці нашої держави м Києві, захистити права мирних громадян, використовуючи всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування безпеки всіх жителів України. Ми проти кровопролиття, проти застосування сили, проти розпалювання ворожнечі і насильства. У нашій державі повинний панувати мир та спокій. Зважаючи на це, Котовська районна рада просити Вас, шановний Вікторе Федоровичу, не допустити порушення стабільності та злагоди, розколу громадянського суспільства, здійснення перешкод у функціонуванні державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особами, що мають на меті насильницьким шляхом дестабілізувати ситуацію у країні, чим ставлять під загрозу безпеку та суверенітет Українського народу, знайти та  притягнути до відповідальності всіх винних у вуличних заворушеннях - як виконавців так і організаторів.

 

2. До політичних партій з вимогою щодо припинення будь-яких протиправних та провокаційних дій, щодо посягань на конституційний лад України, закликати учасників протестних акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів, відновити діалог з законними органами влади в державі, шукати шляхи до компромісу та забезпечення спокою у суспільств.

 

Заступник голови

районної ради                                                                                      О.В. Карауш

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30