Статті

Про плату за користування земельними ділянками до укладення договорів оренди на території Котовського району

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

КОТОВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

Про плату за користування земельними ділянками до укладення

договорів оренди на території Котовського району

 

З метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання земельного фонду Котовського району, залучення додаткових коштів до бюджетів сільських рад для успішної реалізації програм соціально-економічного розвитку району та реалізації принципу платності використання земельних ресурсів, а також впорядкування питання відшкодування збитків за фактичне користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення або їх частинами без належно оформлених правовстановлюючих документів на них, відповідно до положень Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 «Про порядок відшкодування збитків власників землі та землекористувачам», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що в разі використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення без документів, які посвідчують право на неї, з моменту її включеня до переліку земельних ділянок державної власності, які будуть виставлені на земельні торги до моменту виготовлення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки її державної реєстрації та виставлення окремим лотом на земельні торги користувач земельної ділянки сплачує до бюджету втрати від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою у розмірах, визначених відповідним договором між таким користувачем та державою в особі Котовської районної державної адміністрації.

Встановити наступний розмір суми втрат від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення:

 

-  за 1 га ріллі, пасовищ, сіножать – 250 грн. на рік;

 

-  за 1 га землі під господарськими будівлями та дворами  – 2815 грн. на рік;

 

2. Встановити, що вразі використання нерозподіленої (невитребуваної) земельної ділянки сільськогосподарського призначення колишніх КСП без документів, які посвідчують право на неї на  строк  до  моменту отримання їх власниками державних  актів  на  право  власності  на земельну ділянку користувач земельної ділянки сплачує до бюджету втрати від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою у розмірі 250 грн. за 1 га на рік, згідно договору між таким користувачем та державою в особі Котовської районної державної адміністрації.
 

3.Затвердити  форму Договору про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування (додаток № 1).

4. Доручити юридичному сектору апарату Котовської районної державної адміністрації здійснювати підготовку проектів договорів про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування, реєстрацію цих договорів та контроль за платою.

5. Зобов’язати голову Котовської районної державної адміністрації  укласти договори про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

 

Голова  Котовської

районної ради                                                                                  О.М. Бордюжа

 

25 січня 2014  року

 

№ 287 - VI

 

Календар новин

<< < Грудень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31