Статті

Про реорганізацію друкованого засобу масової інформації та редакції газети «Котовські вісті», співзасновником якої є Котовська районна рада1

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РІШЕННЯ

Про реорганізацію друкованого засобу

масової інформації та редакції газети «Котовські вісті»,

співзасновником якої є Котовська районна рада

Керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.106, 107, 108 Цивільного кодексу України, на підставі рішення Котовської районної ради від 15.06.2016 року №119-VII «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції газети «Котовські вісті», та враховуючи клопотання трудового колективу редакції газети «Котовські вісті» стосовно реформування Комунального підприємства «Редакція газети «Котовські вісті» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Комунальне підприємство «Редакція газети «Котовські вісті» ідентифікаційний код юридичної особи - 02474311, шляхом виходу Котовської районної ради із складу співзасновників редакції газети «Котовські вісті», з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання – Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Котовські вісті», із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

2. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття та оприлюднення рішення щодо реорганізації юридичної особи.

3. Виконання функцій комісії з реорганізації Комунального підприємства «Редакція газети «Котовські вісті» покласти на редактора Скуділо Ірину Володимирівну, ідентифікаційний номер - 2221213266 за місцезнаходженням: м.Подільськ, вул. Соборна, 105 .

4. Редактору редакції Комунального підприємства «Редакція газети «Котовські вісті» Скуділо Ірині Володимирівні, у встановленому законодавством порядку:

4.1. Здійснити заходи, пов'язані з реорганізацією Комунального підприємства «Редакція газети «Котовські вісті».

4.2. Протягом трьох робочих днів з дня прийняття цього рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи, шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

4.3. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти передавальний акт та надати його на затвердження до районної ради.

4.4. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір оренди приміщення, яке знаходиться за адресою м. Подільськ (Котовськ), вул. Соборна, 105 строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань прав людини, забезпечення законності, боротьби з корупцією та депутатської діяльності, етики і гласності.

6. Опублікувати це рішення у місячний строк з дня його прийняття у газеті «Котовські вісті».

Голова Подільської

районної ради                                                              Л. М. Білоус

22 грудня 2017 року

№ 318 - VІІ

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31