Статті

Про плату за користування земельними ділянками до укладення договорів оренди на території Котовського району 123

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

КОТОВСЬКА РАЙОННА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про плату за користування земельними ділянками до укладення

договорів оренди на території Котовського району

З метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання земельного фонду Котовського району, залучення додаткових коштів до бюджетів сільських рад для успішної реалізації програм соціально-економічного розвитку району та реалізації принципу платності використання земельних ресурсів, а також впорядкування питання відшкодування збитків за фактичне користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення або їх частинами без належно оформлених правовстановлюючих документів на них, відповідно до положень Земельного кодексу України, Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 р. №284 «Про порядок відшкодування збитків власників землі та землекористувачам», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що в разі використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля, пасовища, сіножаті, землі під господарськими будівлями та дворами) без документів, які посвідчують право на неї, з моменту її включеня до переліку земельних ділянок державної власності, які будуть виставлені на земельні торги до моменту виготовлення, погодження та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки її державної реєстрації та виставлення окремим лотом на земельні торги користувач земельної ділянки сплачує до бюджету втрати від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою у розмірах, визначених відповідним договором між таким користувачем та державою в особі Котовської районної державної адміністрації, де річна сума платежу складає 3 відсотки нормативної грошової оцінки за 1 га.

2. Встановити, що в разі використання нерозподіленої (не витребуваної) земельної ділянки сільськогосподарського призначення колишніх КСП без документів, які посвідчують право на неї на строк до моменту отримання їх власниками державних актів на право власності на земельну ділянку користувач земельної ділянки сплачує до бюджету втрати від недоотримання коштів за користування земельною ділянкою у розмірі 3 відсотків нормативної грошової оцінки за 1 га на рік, згідно договору між таким користувачем та державою в особі Котовської районної державної адміністрації.

3. Затвердити форму Договору про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування (додається).

4. Доручити юридичному сектору апарату Котовської районної державної адміністрації здійснювати підготовку проектів договорів про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування, реєстрацію цих договорів та контроль за платою.

5. Зобов'язати в.о. голови Котовської районної державної адміністрації укласти договори про відшкодування втрат бюджету від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища (Дунєв С.П.).

Голова Котовської

районної ради                                                                                                        В.П. Синько

23 січня 2015 року

№ 410 - VI

Додаток

до рішення районної ради

від 23 cічня 2015 року №410-VI

ДОГОВІР №____

про відшкодування втрат бюджету _____________ сільської ради

від недоотримання коштів за фактичне землекористування

________________ "___"__________ ____ р.

ВЛАСНИК: Держава в особі Котовського районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: пр-т Котовського, 2, м. Котовськ, Одеська область, в особі голови ______________, що діє на підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з одного боку і

ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧ: _____________________________________, що діє ______________________, з другого боку, уклали Договір про наступне:

1. ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧ, що фактично користується (користувався) земельною ділянкою сільськогосподарського призначення площею ______ га, розташованою на території ________________________ сільської ради (за межами населеного пункту) без правовстановлюючих документів за період від _________________________ року до _____________________ року, зобов'язується сплатити на розрахунковий рахунок ____________________, в УДК в Одеській області області, МФО _______, ЄДРПОУ___________, одержувач: ВДК у Котовському районі, код платежу __________________, кошти в сумі __________________грн., прописом_____________________ за фактичне землекористування за період від _________________ року до _________________ року.

2. При наявності сплат за вищевказаний період по цій земельній ділянці ( що підтверджується відповідною довідкою Котовської ОДПІ ГУ Міндоходів в Одеській області) сума плати, передбачена в п.1, зменшується на сплачену суму.

3. Договір діє з дати укладення до дати виставлення зазначеної вище земельної ділянки окремим лотом на земельні торги.

4. До Договору додаються викопіювання земельної ділянки та розрахунок суми втрат сільського бюджету від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.

5. Згідно з розрахунком заборгованості на дату укладення Договору за фактичне використання земельної ділянки з ______________ по __________________ складає ____________ грн. Термін погашення заборгованості протягом _________ місяців з дати укладення Договору, по __________________________ грн. в місяць.

6. У разі несвоєчасного внесення плати за землю сплачується штраф у розмірі 25 відсотків від суми заборгованості за кожний день .

Землекористувач бере на себе зобов'язання уточнення розміру щомісячної оплати на наступний рік.

7. Договір складено в двох примірниках, з яких один примірник передається ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧУ, другий ВЛАСНИКУ.

Календар новин

<< < Квітень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30