Статті

Про затвердження мережі освітніх закладів району 4

У К Р А Ї Н А

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

КОТОВСЬКА РАЙОННА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження мережі освітніх закладів району

Відповідно до п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», враховуючи демографічну ситуацію в окремих населених пунктах району та з метою створення умов для здобуття сільськими школярами якісної середньої освіти районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити мережу освітніх закладів Котовського району у складі:

- Загальноосвітні школи І ступеню – 2:

1. Олександрівська ЗОШ І ступеню

2. Олексіївська ЗОШ І ступеню

- Загальноосвітні школи І-ІІ ступенів - 7:

1. Вишнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

2. Глибочанська ЗОШ І-ІІ ступенів

3. Гоноратська ЗОШ І-ІІ ступенів

4. Косівська ЗОШ І-ІІ ступенів

5. Липецька №1 ЗОШ І-ІІ ступенів

6. Липецька №2 ЗОШ І-ІІ ступенів

7. Мурованська ЗОШ І-ІІ ступенів

- Загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів - 8:

1. Бочманівська І-ІІІ ступенів

2. Гидеримська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3. Качурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4. Куяльницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5. Липецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

6. Нестоїтська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7. Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8. Старокульнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Навчально-виховні комплекси «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» - 12:

1. Борщівський №1 НВК І ступеню

2. Дібровський НВК І ступеню

3. Климентівський НВК І-ІІ ступенів

4. Любомирський НВК І-ІІ ступенів

5. Петрівський НВК І-ІІ ступенів

6. Розалівський НВК І-ІІ ступенів

7. Соболівський НВК І-ІІ ступенів

8. Федорівський НВК І-ІІ ступенів

9. Борщівський №2 НВК І-ІІІ ступенів

10. Малофонтанський НВК І-ІІІ ступенів

11. Мардарівський НВК І-ІІІ ступенів

12. Станіславський НВК І-ІІІ ступенів

- Загальноосвітня школа-інтернат - 1:

1. Борщанська ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів

- Вечірня (змінна) школа - 1:

1. Котовська районна вечірня (змінна) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

- Позашкільні навчальні заклади - 2:

1. Центр дитячої та юнацької творчості

2. Дитячо-юнацька спортивна школа

- Дошкільні навчальні заклади – 8:

1. Бочманівський ДНЗ – 1 група

2. Гоноратський ДНЗ – 1 група

3. Малоолександрівський ДНЗ – 1 група

4. Мардарівський ДНЗ – 1 група

5. Мурованський ДНЗ – 1 група

6. Нестоїтський ДНЗ – 2 групи

7. Новоселівський ДНЗ – 2 групи

8. Чубівський ДНЗ – 2 групи

- Дошкільні групи в НВК – 8:

1. Дібровський НВК І ступеню – 1 група

2. Климентівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

3. Любомирський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

4. Розалівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

5. Соболівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

6. Федорівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

7. Борщівський № 2 НВК І-ІІІ ступенів – 2 групи

8. Малофонтанський НВК І-ІІІ ступенів – 2 групи

2. Дати згоду на:

1) докомплектацію мережі класів у наступних загальноосвітніх навчальних закладах:

- Вишнівська ЗОШ І-ІІ ст. – 5 клас (4 учні), 6 клас (4 учні);

- Климентівський НВК І-ІІ ст. – 5 клас (4 учні), 7 клас (4 учні);

- Липецька №1 ЗОШ І-ІІ ст. – 7 клас (4 учні), 9 клас (3 учні);

- Липецька №2 ЗОШ І-ІІ ст. – 6 клас (4 учні);

- Мурованська ЗОШ І-ІІ ст. – 5 клас (4 учні), 7 клас (4 учні), 9 клас (4 учні);

- Петрівський НВК І-ІІ ст. – 5 клас (4 учні), 6 клас (4 учні), 7 клас (4 учні),

9 клас (4 учні);

- Розалівський НВК І-ІІ ст. – 9 клас (2 учні);

- Федорівський НВК І-ІІ ст. – 7 клас (4 учні), 9 клас (4 учні);

- Борщівський №2 НВК І-ІІІ ст. – 11 клас (2 учні);

- Малофонтанський НВК І-ІІІ ст. – 6 клас (4 учні), 11 клас (4 учні);

- Качурівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 6 клас (4 учні);

- Мардарівський НВК І-ІІІ ст. – 11 клас (4 учні);

- Станіславський НВК І-ІІІ ст. – 6 клас (4 учні), 8 клас (4 учні), 10 клас (4 учні).

2) функціонування пришкільного інтерната у Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Затвердити навчання школярів Олександрівської ЗОШ І ст. – 1 клас (4 учні); Глибочанської ЗОШ І-ІІ ст. – 1 клас (3 учні), 7 клас (3 учні); Гоноратської ЗОШ І-ІІ ст. – 3 клас (4 учні); Климентівського НВК І-ІІ ст. – 3 клас (4 учні), 6 клас (2 учні); Липецької №1 ЗОШ І-ІІ ст. – 4 клас (3 учні), 5 клас (3 учні); Мурованської ЗОШ І-ІІ ст. – 4 клас (4 учні), 8 клас (3 учні); Петрівського НВК І-ІІ ст. – 4 клас (4 учні); Розалівського НВК І-ІІ ст. – 1 клас (2 учні), 5 клас (2 учні), 6 клас (1 учень), 8 клас (3 учні); Соболівського НВК І-ІІ ст. – 6 клас (3 учні); Федорівського НВК І-ІІ ст. – 5 клас (2 учні), 8 клас (3 учні); Гидеримської ЗОШ І-ІІІ ст. – 6 клас (3 учні); Качурівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 8 клас (2 учні), Нестоїтської ЗОШ І-ІІІ ст. – 10 клас (3 учні) за індивідуальною формою.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Герасименко В.І.) забезпечити допрофільне і профільне навчання на базі опорних шкіл Нестоїтського, Липецького, Качурівського, Куяльницького освітніх округів шляхом підвезення учнів із суб'єктів навчально-виховних об'єднань відповідно до розкладу занять.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, спорту, культури та соціального захисту громадян (Сай О.М.).

Голова Котовської

районної ради                                                                                          В.П.Синько

21 серпня 2015 року

№467-VI

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31