ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА РОЗРОБЛЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ – ГЕРБА ТА ПРАПОРА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Подільська районна рада оголосила конкурс на ескіз герба та прапора Подільського району. Відповідне розпорядження підписала голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК.

Термін подачі заявок – до 21 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються жителі Подільського району. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

ВИМОГИ ДО ЕСКІЗУ ГЕРБА ТА ПРАПОРА РАЙОНУ

-         Ескіз герба Подільського району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі.

-         На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

-         Повторення специфічних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОДАННЯ НА КОНКУРС

-         Заявка на участь у конкурсі за встановленим зразком.

-         Кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-         Короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

-         Кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-     Короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Конкурсні роботи треба надіслати поштою або подати до Конотопської районної ради безпосередньо за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ,Одеська область, 66300.

   Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержать винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

 

             Додаток 1

             до розпорядження

               голови районної ради

             від 21.07.2021 № 43

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району

Загальні положення

1. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт.

2. Організатором конкурсу є Подільська районна рада.

3. Етапи та строки проведення конкурсу:

I етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт –    з 22 липня 2021 до 21 вересня 2021 року;

II етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 22 вересня 2021року до 28 вересня 2021 року;

III етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування –         з 29 вересня 2021 року до 1 листопада 2021 року;

IV етап – підбиття підсумків громадського обговорення – з 2 листопада 2021 року до 15 листопада 2021 року;

V етап – затвердження Подільською районною радою офіційної символіки Подільського району.

4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням голови районної ради.

5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

6. Подільська районна рада залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

Мета і завдання конкурсу

7. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Подільського району, а саме створення ескізу герба та прапора Подільського району.

8. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Подільського району;

- формування у мешканців територіальних громад почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної свідомості;

-розроблення та створення офіційної символіки Подільського району (герба, прапора).

Порядок участі у конкурсі

9. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

10. Участь у конкурсі безкоштовна.

11. Для участі у конкурсі особа подає заявку за встановленим зразком (додаток до Положення), та документи визначені розділом 5 цього Положення.

12. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

13. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт

14. Вимоги до ескізу герба та прапора Подільського району:

- ескіз герба району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальних громад (Ананьївська, Балтська, Долинська, Зеленогірська, Кодимська, Куяльницька,Любашівська, Окнянська, Подільська, Піщанська, Савранська, Слобідська), що входять до складу Подільського району. Містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Подільський район серед інших районів. Повторення характерних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається;

- ескіз прапора району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

15. На конкурс зі створення ескізу герба та прапора Подільського району учасник подає (надсилає) такі документи:

- заявку на участь у конкурсі;

- кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та   в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

 - короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

16. З метою виготовлення ескізного проєкту герба і прапора учасник конкурсу повинен:

1) виявити, вивчити і встановити зміст і причини виникнення всіх давніх знаків, що використовувалися районом;

2) у випадку використання у давньому гербі символів, поширених в інших знаках, доповнити його додатковими геральдичними фігурами, які вказували би на приналежність нового герба конкретній територіальній громаді чи району;

3) у разі вживання у давньому гербі елементів, не придатних для використання у сучасних умовах, та у разі відсутності будь-яких даних про давні герби розробляються нові знаки. При створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком територіальних громад району, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

Порядок подачі конкурсних робіт

17. Конкурсні роботи надсилаються поштою або подаються безпосередньо до Подільської районної ради за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська область, 66300. 

Нагородження переможців конкурс

18. Переможцями конкурсу є особи, щодо конкурсних робіт яких подано більшість голосів комісії з визначення переможців конкурсу (з урахуванням кількості голосів за підсумками громадського обговорення) та були затверджені Подільською районною радою, як офіційна символіка Подільського району.

19. Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержують винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради                                       Олена БОРЕЙКО

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30