Чотири села Подільського району мають однакові шанси стати найкращим сільським населеним пунктом із благоустрою Одеської області

Цими днями у Подільській районній раді підбили підсумки проведення другого етапу щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» на території Подільського району у 2021 році.

  Голова районної конкурсної комісії Софія Ходюк зазначила, що комісія одноголосно прийняла рішення, згідно з яким визнано такими, що можуть взяти участь у третьому етапі обласного конкурсу чотири населені пунктами Подільського району, оскільки вони відповідають тим критеріям, які визначені умовами конкурсу.

   Напередодні члени районної конкурсної комісії побували у кожному населеному пункті Подільського району, які подали усі необхідні матеріали для участі в конкурсі: с. Білине Балтської ОТГ, с. Нестоїта Куяльницької ОТГ, с Троїцьке Любашівської ОТГ, с. Липецьке Подільської ОТГ. Старости населених пунктів Олена Рашкован, Олена Суворова, Віктор Бондаренко та Вікторія Лазаренко детально розповіли про роботу щодо розвитку на їх території соціальної сфери, створення умов для праці і дозвілля громадян, залучення їх до занять фізкультури і спорту, утримання в належному стані вулиць, доріг, охорони довкілля, підтримки громадського порядку.


   До уваги конкурсної комісії були представлені чудово оформлені фото та відеоматеріали про історію населених пунктів, їх розвиток та перспективи.


   Наступний етап - участь визначених населених пунктів в третьому, обласному етапі конкурсу

   Під час проведення двох перших етапів обласного конкурсу ми ще раз переконалися, що нам є чим пишатися, і є до чого прагнути. Наші села гідні того, щоб стали переможцями. Перемога у конкурсі - це не лише додаткові кошти для розвитку територій, а й імідж наших громад, нашого району, - переконана голова районної ради Софія Ходюк. – Тому будемо вболівати за наші села й надалі. До перемоги!Бо ми того варті!

  Нагадаємо: на 6 сесії депутати облради VIII скликання ухвалили рішення (№ 185 від 16 квітня 2021 р.) «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» .

  Проходить він у три етапи:

перший і другий - на районному рівні серед сільських населених пунктів міських, селищних та сільських територіальних громад області;

третій - на обласному рівні серед сільських населених пунктів, які пройшли перший та другий етапи Конкурсу, з 2серпня по 1вересня. Обласна комісія проводить огляд сільських населених пунктів, рекомендованих до участі у третьому етапі та підставі поданих районними радами документів та результатів проведеного огляду визначає переможців ( І –ІІІ місце) у кожній з трьох зон. Подільський район разом з Роздільнянським входять до першої зони – північні райони. До 20 вересня обласна конкурсна комісія подає пропозиції до розпорядження голови щодо підведення підсумків щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області».Населеним пунктам, які займуть призові місця в обласному Конкурсі, вручатимуться дипломи обласної радита грошовий приз у 400, 300 і 200 тисяч гривень на соціально – економічний розвиток відповідної території.

 Додатки:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Подільської районної ради від 30 липня 2021 року №45/21 "Про визначення у Подільському районі переможців другого етапу щорічного обласного конкурсу "Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Одеської області" у 2021 році"

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31