ВІДБУЛАСЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

7 жовтня 2021 року, відбулося пленарне засідання чергової 7 сесії Подільської районної ради, порядок денний якого містив питання про внесення змін і доповнень до кошторису видатків на 2021 рік, про прогноз районного бюджету на 2022 – 2024р рр, затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів колишнього Любашівського району.
Також депутати заслухали інформацію очільників Подільської окружної прокуратури Сергія Стадника та Любашівської окружної прокуратури Станіслава Карбовського про результати діяльності на території Подільського району у І півріччі 2021.
Інформував депутатський корпус про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району в І півріччі 2021 року новопризначений т. в. о. начальника Подільського РУП Віталій Мельниченко. І хоч у депутатів запитань до роботи правоохоронного органу більше аніж відповідей, але вони з розумінням поставилися до того, що новий очільник районного управління не може одразу змінити ситуацію, й сподіваються на покращення роботи усіх структурних підрозділів районного управління поліції та конструктивну співпрацю з усіма гілками влади задля забезпечення належного безпечного середовища на території району.
Серед питань, які сьогодні розглянули депутати районної ради, було затвердження Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини». Уже до кінця року учні та вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів усіх форм власності, які досягли значних успіхів у навчанні, культурі та спорті, стануть стипендіатами районної ради.
- Фінансування на матеріальне заохочення призерів та переможців змагань, конкурсів, олімпіад, турнірів, тощо передбачене Програмою розвитку місцевого самоврядування, яка затверджена на початку поточного року. Положення, яке сьогодні затвердили, визначає порядок надання стипендії обдарованим і талановитим дітям Подільського району. Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді задля її заохочення за успіхи у навчанні, участь в науковій, спортивній, культурній та громадській діяльності та реалізації соціально значущих творчих проектів, - прокоментувала голова районної ради Софія Ходюк. Більш детально Положення можна прочитати на сайті Подільської районної ради podilsk-rada.odessa.gov.ua у розділі «Документи районної ради».
Під час пленарного засідання депутати заслухали інформацію директора КНП "Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільської ради", яке сьогодні є ковідним шпиталем та приймає хворих на коронавірусну інфекцію з усіх північних районів області, Сергія Вовка про готовність закладів охорони здоров’я Подільського району до роботи в період епідемії. За словами лікаря, сьогодні медзаклад забезпечений усім необхідним аби надати у повному обсязі передбачену протоколами медичну допомогу хворим. На жаль , чимало хворих надходить до лікарні у важкому стані та необстеженими належним чином. Лікар зауважив, що КТ ( комп'ютерна томографія) не є обов’язковою для діагностики коронавірусної інфекції та легеневої пневмонії. Достатньо зробити хороший цифровий рентгензнімок. Головне – вчасно звернутися до сімейного лікаря. Як запевнила заступник голови Подільської райдержадмі-ністрації Людмила Антонова, їхніми спеціалістами спільно з медиками розроблено маршрут пацієнта у випадку інфікування.
Депутати районної ради на своєму пленарному засіданні також одноголосно підтримали ряд важливих Звернень, підготовлені колегами - депутатами з питань, які сьогодні хвилюють багатьох жителів району: до НКРЕ щодо вжиття заходів з метою запобігання зростання соціальної напруги у суспільстві через неправомірні дії ТОВ «Одесагаз-постачання», до органів державної влади з приводу належного фінансування сфери охорони здоров’я та щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 201 році, схвалили текст звернення депутатів Подільської районної ради VIІI скликання до Головного управління Національної Поліції у Одеській області з питання сплати податку на доходи фізичних осіб працівників за місцем розташування відокремлених підрозділів.
У роботі 7 чергової сесії районної ради взяли участь депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, заступник голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, представники правоохоронних органів, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Сергій Шаповал.
Усі питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях профільних депутатських комісіях.

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30