28 ЖОВТНЯ - 77-а РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НІМЕЦЬКО - ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Шановні ветерани, учасники бойових дій і тилу, усі, хто відновлював після війни наші міста і села! Дорогі жителі Подільського району!
Щиро вітаємо Вас із 77-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами.
Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за волю України, шануємо їхній подвиг. Український народ вистояв і переміг під час Другої світової війни. Вистоїть і сьогодні.
Для кожного з нас ветерани є взірцем подвигу, самовідданості та любові до нашої країни, їхня мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, та додають сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу та територіальну цілісність України.
Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося Героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
Низький уклін і щира вдячність воїнам-визволителям та тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, зробивши свій внесок у перемогу в Другій світовій війні.
Щиро зичимо ветеранам та учасникам бойових дій і тилу міцного здоров’я, невичерпної енергії та довголіття, поваги та чуйності від суспільства, любові та турботи від рідних і близьких. Ваш подвиг, ваша стійкість духу є сьогодні найкращим прикладом для захисників України. Слава Україні!
З повагою, голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIIІ скликання

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30