Оголошено конкурс серед талановитої молоді Подільського району на присудження стипендії районної ради « Майбутнє Подільщини»

Відповідно до Положення Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини», яке затверджено рішенням районної ради від 07 жовтня 2021 року № 98 – VIII, оголошується конкурс серед талановитої молоді Подільського району на присудження стипендії районної ради « Майбутнє Подільщини» за особисті досягнення у різних сферах життя.

Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді, що надається з метою заохочення за успіхи в навчанні, участь в науковій, спортивній, культурній та громадській діяльності дітей та реалізації соціально значущих творчих проектів, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

Призначення стипендії районної ради талановитій молоді « Майбутнє Подільщини» за особисті досягнення у різних сферах спрямоване на реалізацію права кожної дитини брати участь у науковому, культурному і творчому житті суспільства (стаття 31 Конвенції ООН про права дитини), виховання громадянина України та патріота малої Батьківщини, залучення підростаючого покоління до розкриття свого творчого потенціалу, формування інтелекту, духовності як ефективного засобу соціалізації дітей і підлітків.  

Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді, що надається з метою заохочення за успіхи в певній сфери.

Стипендії виплачуються одноразово у розмірі 1000 гривень.

Стипендії призначаються на конкурсній основі у номінаціях:

«Освіта»:

- переможцям, призерам ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;

- переможцям, призерам ІІ та III етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

- переможцям та дипломантам обласних та Всеукраїнських предметних турнірів, конкурсів та фестивалів;

«Культура»:

- переможцям, призерам та лауреатам обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів;

- які регулярно беруть участь у культурному житті, як виконавці або автори творів (музика, література, поезія)

«Спорт»:

- переможцям та призерам обласних , Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змагань (турнірів).

Учням загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, які стали стипендіатами, вручається Сертифікат.

   Стипендіатами можуть бути учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сім’ї яких постійно проживають на території Подільського району. Вік стипендіата: з 8 до 18 років.    

     Основними критеріями відбору претендентів на здобуття стипендії Подільської районної ради є високий рівень їх навчальної, науково-дослідницької, культурної, спортивної та громадської діяльності та позитивна оцінка цієї діяльності колективами навчальних закладів.

   Висування кандидатур учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на отримання стипендії «Майбутнє Подільщини» здійснюється наступними суб’єктами:

- органи місцевого самоврядування, установи, організації, навчальні заклади, гуртки, спортивні секції в особі їх керівників;

- викладачі, тренери, батьки або опікуни дітей;

- в окремих випадках – сама обдарована дитина за принципом самовисування.

   Після прийняття рішення суб’єкти подання Подільського району не пізніше 20 листопада поточного року подають до експертної комісії клопотання про призначення стипендії, в якому зазначається прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання та навчання, рівень досягнень кандидата, особисті якості, назви нагород за останні три роки (без скорочень), інформація щодо наявності/відсутності чинної стипендії у кандидата.

   Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Подільської районної ради podilsk-rada.odessa.gov.ua у розділі "Документи районної ради".

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 04862-2-12-11, 097-924-00-44, 095-760-02-40, або до районної ради за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 105

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30