ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ СОФІЯ ХОДЮК «ГОВОРЯЧИ ПРО АГРАРНИЙ БІЗНЕС, МИ ВПЕВНЕНІ, ЩО САМЕ ВІН Є ЕКОНОМІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ НАШОГО РАЙОНУ»

З нагоди дня працівників сільського господарства керівники подільської районної ради вшанували кращих хліборобів Подільщини.

 

«Ми живемо в час багатьох викликів. Одночасно - це час великих можливостей та перспектив. Говорячи про аграрний бізнес, ми впевнені, що саме він є економічним потенціалом нашого району, який є лідером по врожайності зернових в області, - каже голова районної ради Софія Ходюк. – У нашому районі багато успішних аграрних підприємств та фермерів, адже любов до землі на Подільщині у людей закладена генетично. Тож завдяки нашим трудівникам, їхній силі, мудрості, застосуванню ними високоінтенсивних технологій та високопродуктивної техніки вдається досягати таких результатів, які заслуговують на величезну повагу. Вони дійсно знають як виробляти матеріальні блага, ті блага, без яких людина не може жити. Наші аграрії не лише сплачують податки, поповнюючи бюджети, а й всіляко допомагають своїм громадам. За це їм величезна вдячність і шана».


Спільно з заступником голови районної ради Миколою Соколовим Софія Ходюк відвідала сільгосппідпримства району, та з нагоди свята вручила Почесні грамоти обласної ради кращим аграріям району за значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята.

Календар новин

<< < Листопад 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30