ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА ВОСЬМА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

23 грудня 2021 року, голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК провела восьму, чергову, сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь 30 депутатів з 42, а також працівники районної державної адміністрації, правоохоронних органів, виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ.
Перед початком засідання Софія ХОДЮК привітала іменинників, які відсвяткували дні народження у міжсесійний період.
На порядок денний 8, останньої у 2021 році, пропонувалось 28 питань порядку денного. Усі вони були попередньо розглянуті бюджетною комісією та президією районної ради.
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії.
Спочатку на сесії обранці району заслухали Звіт голови районної ради Софії Ходюк, інформацію керівників Подільської окружної прокуратури та Любашівської окружної прокуратури про результати роботи за 9 місяців на території району, а також інформацію начальника районного управління поліції ГУНП в Одеській області Віталія Мельниченка про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району.
Далі депутати заслухали інформацію районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року, внесли зміни і доповнення до рішення районної ради від 26 грудня 2020 року " Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік", а також затвердили районний бюджет Подільського району на 2022 рік. За словами начальника фінансового відділу райдержадміністрації Сергія Шаповала, на 2022 рік визначено доходи районного бюджету у сумі 1 335 328 гривень; видатки районного бюджету у сумі 1 335 328 гривень; оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 5 000 гривень; резервний фонд районного бюджету у розмірі 13 200 гривень, що становить 0.57відсотків видатків загального фонду районного бюджету.
Депутати також погодили внесення змін до районної Програми розвитку місцевого самоврядування та спрямували додатково 37 тисяч гривень на виплату стипендій талановитим дітям району. Тепер стипендію районної ради " Майбутнє Подільщини" отримає 57 обдарованих дітей району.
За поданням районної державної адміністрації було затверджено Програми " Про підготовку територіальної оборони Подільського району та підготовки населення до участі у русі національного спротиву на 2022- 2025 роки" та Програму цивільного захисту техногенного захисту та пожежної безпеки Подільського району на 2022-2025 роки".
 
Також депутати погодили проекти рішень про умови оплати праці керівного складу ради та виконавчого апарату, а також Положення про преміювання виконавчого апарату районної ради та пакетної проголосували за затвердження проектів землеустрою щодо встановлення ( зміни) між м. Балти та сіл Куяльницької громади.
Усі ці питання порядку денного були підтримані присутніми депутатами одноголосно. Розбіжності виникли лише під час розгляду депутатського звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості чинності закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень ( реєстр.№5600), оскільки частина депутатів вважає, що він є податковим зашморгом для малого та середнього бізнесу, мілких землевласників тощо, інша частина депутатів переконані, що цей закон допоможе вивести з тіні частину бізнесу та сприятиме наповненню місцевих бюджетів. Необхідних голосів для підтримки Звернення не набрало: 14 - "за", 6- "проти", 9 - " утримались".
Зате Звернення до Кабінету Міністрів України, міністра інфраструктури України, Служби автомобільних доріг України, Одеської обласної державної адміністрації щодо належного фінансування ремонту доріг регіонального та місцевого значення на території Подільського району" депутати підтримали одноголосно з поправкою депутата Сергія Паровик, як й вніс пропозицію включити до переліку доріг, які потребують першочергового ремонту - капітальний ремонт дороги О 162132 Саврань- Бакша- Заплази- Любашіка.
 
Насамкінець зі зверненнями виступили керівник фракції "Слуга народу" Інна Чебан та керівник фракції " Європейська Солідарність" Олена Борейко.
Голова районної ради привітала всіх колег - депутатів з прийдешніми новорічно - різдвяними святами та подякувала за плідну та конструктивну роботу. Вона також зазначила, що наступний рік повинен бути ще пліднішим на корисні справи.
 

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31