ТАЛАНОВИТИМ ДІТЯМ РАЙОНУ ВРУЧИЛИ СТИПЕНДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ «МАЙБУТНЄ ПОДІЛЬЩИНИ»

Вперше напередодні новорічно-різдвяних свят талановита молодь району отримала стипендії Подільської районної ради.
Стипендії призначила експертна комісія юним жителям району, які мають досягнення на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, олімпіадах та в Малій академії наук. Мова йде про успіхи в мистецтві, спорті та навчанні.
За словами голови районної ради Софії ХОДЮК, персональні стипендії призначаються для заохочення обдарованих та талановитих дітей Подільського району.
«Серед стипендіатів — діти, які мають високі досягнення в навчанні, спорті, мистецтві, є переможцями та призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів. Наші діти — наше майбутнє, тому ми й далі сприятимемо розвитку освітньої галузі та всіляко підтримуватимемо талановиту молодь», — розповіла Софія Ходюк.
За її словами, Положенням про стипендію передбачено призначення персональних стипендій районної ради у галузі освіти, культури та спорту обдарованим дітям Подільського району одноразово у розмірі однієї тисячі гривень.
За підсумками роботи експертної комісії, яка була створена відповідно до Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини», стипендіатами Подільської районної ради стали 59 дітей району.
Грошову винагороду отримають 17 дітей у номінації «Освіта», 21 – у номінації «Культура» та стільки ж у номінації «Спорт».
Сертифікати стипендіата голова районної ради Софія Ходюк вручила напередодні новорічно – різдвяних свят у святковій урочистій атмосфері. Попри негоду на свято змогли приїхати майже всі стипендіати з різних громад району. Для них цього дня співали, танцювали та показували спортивні номери їхні колеги – юні талановиті діти Подільщини – стипендіати.
У своєму привітанні голова районної ради Софія Ходюк зауважила, що сьогоднішні стипендіати – це молоді громадяни нашої держави, її краса і надія, її віра у кращу долю. Вона також звернулася до стипендіатів :« Любіть і бережіть рідну країну, плекайте мелодійну мову і самобутню культуру. Знайте, у ваших руках – її майбутнє. Де б ви не були, у якому б куточку України не знаходилися, пам’ятайте, ваші молоде завзяття, гаряче серце і допитливий розум потрібні нашій державі. Наполегливо працюйте, і нехай плоди вашої діяльності стануть частиною загального успіху Подільщини та України».
Після цього всіх присутніх привітали представники скаутської організації "Пласт Балта", які принесли Вифлеємський вогонь миру до святкувань Різдва Христового та передали його голові районної ради Софії Ходюк та всім охочим.
- За традицією, наприкінці року українські скаути передають Вифлеємський вогонь у різні куточки України, приносять його у церкви, лікарні та державні установи. Отримуючи цей вогонь, слід пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди та любові до людей. Тож нехай Вифлеємський вогонь надихає всіх наших обранців на мудрі рішення, добрі справи й дарує різдвяну радість, — прокоментував виховник осередку «Пласт Балта» Володимир Жиленко.
Привітали талановитих дітей Подільського району заступник Ананьївського міського голови Валерій Крижан, депутат районної ради Сергій Паровик, начальник відділу освіти Окнянської селищної ради Микола Мельник, директор Ананьївського спеціалізованого ліцею спортивного профілю Людмила Кирилова, мати стипендіата з Пужайківського загальноосвітнього закладу Піщанської громади Оксана Дончук та інші.
 
Насамкінець на дітей очікував приємний сюрприз: у зал завітали аніматори у костюмах Снігуроньки та Медведика Теді, які подарували діткам солодкі подарунки. Усі охочі фотографувалися з казковими героями та навіть танцювали.

Календар новин

<< < Січень 2022 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31