Новини районного трудового архіву

Новини районного трудового архіву

Основними завданнями архіву є приймання, опрацювання та зберігання документів з кадрових питань та документів тимчасового зберігання ліквідованих підприємств, установ, організацій, що діяли на території міста; надання відповідних довідок громадянам при досягненні ними пенсійного віку для нарахування пенсій та інших документів. Нажаль, далеко не всі підприємства передали архівні документи до трудового архіву. Коли в 90-х роках розпочався процес приватизації, ліквідації державних підприємств, створення комерційних структур частина документів була втрачена. Недосконалість законодавчої бази призвела до того, що питання забезпечення збереженості документів з особового складу довго не вирішувалося, лише в 2003 р. в Законі України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у ст.34 було закріплено процедуру зберігання і передавання документів з особового складу при ліквідації підприємств.

У 2004 році створено районний трудовий архів Котовської районної ради, який розміщується за адресою вул. 50 років Жовтня, 105.

Сьогодні трудовий архів розміщений у приміщенні з належними умовами для роботи. На зберігання прийнято документи з особового складу від 73-х організацій різних форм власності, які припинили свою діяльність і ліквідовані. Кількість переданих книг на сьогодні становить 9161. Саме передача документів до архіву врятувала їх від втрат. Адже часто трапляється, що навіть під час функціонування підприємства документи зберігаються неналежним чином, що призводить до знищення.

Для покращення роботи з громадянами в приміщенні архіву розміщено інформаційний куток. До кожного відвідувача — індивідуальний підхід, ретельно вивчається суть звернення, надаються консультації. В разі потреби відвідувачі мають змогу попрацювати з документами в читальному залі.

На сайті районної ради подані відомості про місцезнаходження трудового архіву, контактний телефон, назви підприємств, установ та організацій, документи яких на збереженні в архіві тощо.

Сподіваємось на подальшу підтримку керівництва району, на взаєморозуміння відвідувачів, будемо робити все можливе для вдосконалення та покращення роботи трудового архіву.

До відома громадян:

В Котовському районному трудовому архіві знаходяться на зберіганні документи ліквідованих підприємств і господарств району:

Котовської міжрайонної оптово-роздрібної бази, птахорадгоспу ім.Котовського, малого спільного підприємства" РтК ст.Чубівка",ТОВ" Сільгосптехсервіз",КСП"Любомирка",лікувально-виробничих майстерень центральної районної лікарні,ТОВ"Наша ліга",КСП"Зоря",спільного міського торгівельно-роздрібного підприємства" Котовчанин",ПП"Ірина",ПМФГ"Землероб",АТП ОПС", ТОВ"Хлібороб",ПМФГ"Дружба",кооператива"Випробовувач" підприємства електричних мереж,ТОВ"Корал", СВК"Станіславський"ПМФГ"Земельна нива",ФГ""Палісіка", ПГ" Колондяк",ВАТ РТП,Котовського молочного заводу, ДП"Терра", виробничо-комерційної фірми" Одін ЛТД", СГ" Династія",ВАТ"Мардарівське ХПП",філії спільного українсько-італійського товариства" ІТце КО" фірми "Грант",

ТОВ"Південсільгоспбуд",КСП"Станіславське",СВК"Перемога", міжрайонного міжгосподарського підприємства по відгодівлі ВРХ,ТОВ"Агрофуд-К"ВАТ"Сільгоспхімія",Орендного підприємства Котовського агрошляхбуду"Агрошляхбуд", ПМП"ДеНа", ТОВ"Класик",

ПФГ"Глуговсь-кого",ПП"Промінь", ПМФГ"Влад",ПФГ"Статнік",

ПФГ"Шевченко",ТОВ"Вікторія",ДП"Прометей",ПА"Афганець",СП ТОВ"Шевченко",ДП"Інвентаризатор",ТОВ АФ"Темп",ПП"Аттіс",

Котовської районної дирекції"Кіновідеомережі", СФГ"ТіораВ.З." ,СВК"Надія";

СВК"Муроване"; СП"Еней"; «ДП Заготівельник Котовського СТ «Мрія».

При зверненні до трудового архіву відвідувачами подається: заява,паспорт,трудова книжка,свідоцтво про одруження (розлучення ) для жіночої статі.

Трудовий архів знаходиться за адресою:

Вул. 50 років Жовтня, 105

Прийомні дні : середа, п'ятниця (з 8.00 до 12.00).

Телефон для довідок: 2-06-39.

Головний спеціаліст

з питань трудового архіву Котовської районної ради   Оксана Нотевська

 

Календар новин

<< < Червень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30