ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Подільської районної ради

ПІБ керівника

Посада

Дні та години прийому

Ходюк

Софія Станіславівна

голова

районної ради

перший, третійвівторок місяця

з 9.00 до 11.00

Соколов

Микола Васильович

заступникголови районної ради

Другий, четвертий вівторок місяця

з 9.00 до 11.00

Зейкан

Петро Іванович

заступник голови районної ради

Друга, четверта пятниця місяця

з 9.00 до 11.00

Борейко

Олена Миколаївна

керуючий справами

районної ради

Перша,третя пятниця місяця

з 11.00 до 13.00

УВАГА! 31.03.2021 року закінчується термін подачі декларації

Декларування – 2021: що потрібно знатиЗвертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно. 

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство. 

Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

 

В електронній декларації необхідно вказувати:

– унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР) – УНЗР, знаходиться знизу з правого боку та складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі «рік народження, місяць і дата». Даний запис в реєстрі виникає після отримання біометричних документів (закордонного паспорта нового зразка або ID-картки);

– серію та номер паспорта громадянина України, або ID-картки, або свідоцтва про народження;

– банківські та інші фінансові установи, в яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки (зазначають найменування банку або іншої фінансової установи/ тип рахунку/ номер рахунку);

– дані про об’єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб’єкта декларування або членів його сім’ї, зазначаються в декларації, якщо такий об’єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду. 

Членами сім’ї суб’єкта декларування, які не є його подружжям або дітьми, вважаються особи, що спільно проживали із суб’єктом декларування станом на останній день звітного періоду або сукупно протягом не менше 183 днів протягом року, що передує року подання декларації.

Подання ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ В МАЙНОВОМУ СТАНІ суб’єкта декларування

Частиною четвертою статті 52 Закону визначено обов’язок суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (105,1 тис. грн у 2020 році та 113,5 тис. грн у 2021 році).

Положення частини четвертої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону.

Примітка 1: Під службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в цій статті розуміються особи, посади яких належать до посад державної служби категорії “А” або “Б”, та особи, посади яких частиною першою статті 14 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” віднесені до першої – третьої категорій.

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення наступає адміністративна відповідальність за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до статті 366-2 Кримінального Кодексу України наступає кримінальна відповідальність за умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

Необхідні дані для заповнення декларації можна отримати онлайн, а саме через:

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (https://bit.ly/2zeaaIQ) – містить інформацію, яку необхідно зазначити у розділах 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Офіційний електронний портал Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) – містить відомості про власників та користувачів земельних ділянок, які потрібно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (https://bit.ly/35uO94s) – інформація до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації.

Електронний кабінет водія (https://bit.ly/2YyQsSw) – інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби».

Електронний кабінет на сайті Державної податкової служби України (https://cabinet.tax.gov.ua/) – містить відомості про доходи.

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) – містить інформацію про нараховану заробітну плату та пенсію.

Укрпатент (https://bit.ly/2xxa7Hk) – інформація щодо зареєстрованих патентів на винаходів, корисних моделей, промислових знаків, яка необхідна для заповнення розділу 10 «Нематеріальні активи».

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (https://cabinet.smida.gov.ua/) – інформація про номінальну вартість цінних паперів, яка необхідна для заповнення розділу 7 «Цінні папери».

Пропонуємо врахувати рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування антикорупційних норм під час заповнення декларації:

  1. Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.
  2. Завчасно переконайтеся у наявності доступу до Реєстру, правильної електронної пошти та чинності кваліфікованого електронного підпису, перевірте строк дії сертифіката КЕП. Звертаємо Вашу увагу, що в разі зміни КЕП, після отримання нового КЕП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: «Я змінив свій особистий ключ». У полі «Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті» потрібно вказати електронну поштову скриньку, з якою зареєстрований декларант в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна КЕП / ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни КЕП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) правильно обрати Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (КНЕДП), який Вам видав КЕП, зі списку, обрати файл ключа та ввести пароль особистого ключа КЕП і натиснути кнопку «Змінити КЕП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд поданої заявки. Заявки на зміну КЕП розглядаються протягом 1 доби у робочий час.
  3. Не затягуйте початок заповнення декларації, оскільки декларації заповнюються та подаються в електронному вигляді. У випадку одночасної роботи в системі дуже великої кількості осіб, система може давати збої. У разі таких збоїв декларація може бути подана з порушенням строку, встановленого Законом, за що встановлена відповідальність.
  4. Перевіряйте усю інформацію, яку вносите до декларації, одержуйте документальне підтвердження, зберігайте усі документи.
  5. Заповнюйте декларацію уважно і у декілька етапів, зберігайте чернетки. Перед накладанням КЕП збережіть заповнену декларацію у форматі PDF. Переконайтеся у тому, що декларація відображається в Реєстрі як подана.
  6. Якщо після подання декларації виявили у ній помилку, виправте її. На це дається 7 днів і 3 спроби. Якщо виявили пізніше – повідомте НАЗК через персональний кабінет реєстру.

Корисні матеріали розміщенні за посиланнями:

 роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/;

 інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/informatsijna-dovidka-shhodo-rozshyrennya-kola-subyektiv-deklaruvannya.pdf;

– щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/SZ-shhodo-onovlennya-informatsiyi-na-sajti.pdf;

– загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/rekomendatsiyi-pry-roboti-z-yedrd/;

 відповіді на поширені запитання
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/najchastishi-zapytannya/
;

– щодо подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, кандидатами у депутати місцевих рад, сільського, селищного, міського голови, старости села, селища
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/Po-deputatam-mistsevayh-rad-skorochene.pdf
.

Враховуючи вимоги антикорупційного законодавства, просимо подати щорічну декларацію у встановлені Законом терміни.

За консультаціями з питань заповнення декларації можна звернутися до уповноваженої особи з питань запобігання корупції у виконавчому апараті Подільської районної ради – Зейкан Петро Івановичя – (04862)2 - 12 -11. 

Ходюк С С

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!!

22 грудня 2020 року рішенням Подільської районної ради №7-VIII выд 22 грудня , було призначино головою Подільської районної ради Ходюк Софію Станіславівну.

 

Оголошення про намір передати майно в оренду

Оголошення

про намір передати майно в оренду

Назва об'єкта: нежитлова бідівля (котельня) літ.Р, загальною площею 261,1 кв.м., розташована за адресою: 66300, Україна, Одеська обл., м. Подільськ, вул. Каштанова, 76.

Балансоутримувач: Подільська районна рада Одеської області.

Умови оренди об'єкта:

- об'єкт передається для здійнення господарської діяльності;

- розмір орендної плати розраховується відповідно до Методики розрахунку орендної плати з урахуванням індексу інфляції;

- строк оренди: 25 років і більше;

- проведення капітального ремонту нежитлового приміщення;

- утримання об'єкту відповідно до діючих норм.

Бажаючим отримати в орендне користування наведений об'єкт за визначеним умовами оренди, необхідно звертатися із заявою про оренду об'єкту до Подільської районної ради міської ради протягом 10 робочих днів, з моменту розміщення цього оголошення, за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 105 кабінет №7. Ознайомитися з об'єктом можна за місцем його розташування.

Будуть прийматись комерційні пропозиції з  незалежної оцінки майна.

Про чергове пленарне засідання тридцятої сесії Подільської районної ради VII скликання

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про чергове пленарне засідання тридцятої сесії

Подільської районної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергове пленарне засідання тридцятої сесії Подільської районної ради VІІ скликання 23 грудня 2019 року об 10.00 годині в приміщенні актового залу Подільської районної ради, що за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 105.

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні двадцять сьомої сесії районної ради питання:

- Про районний бюджет Подільського району на 2020 року;

- Про затвердження структури, штатного розпису та кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2020 рік

Голова Подільської

районної ради Л. М. Білоус

12 грудня 2019 року

№ 22/19

Подільська районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності !

 

Подільська районна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної форми власності.

1. Назва об'єкта: Об'єкт – комплекс будівель, що перебуває у власності Подільської районної ради

Місцезнаходження: м. Подільськ, вул. Соборна, 105

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду.

Відомості про об'єкт: нежитлове приміщення (комплекс будівель), загальною площею 665,4 кв.м.

Запланована дата оцінки: 26.01.2019 р.

Земельні торги у формі аукціону

Земельні торги у формі аукціону

Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Подільського району Одеської області.

Торги відбудуться 24 травня 2017 року за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів, 34, 2 поверх, 207 кімната (актова зала). Реєстрація учасників торгів відбуватиметься з 7.00 до 09.40. Початок торгів о 10.00.

Для участі у земельних торгах необхідно до 17.00 18 травня 2017 року включно подати за вищезазначеною адресою заяву про участь у земельних торгах та сплатити реєстраційний та гарантійний внески.

Банківські реквізити виконавця земельних торгів:

- для сплати гарантійного внеску: отримувач – Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26008242032.

- для сплати реєстраційного внеску: отримувач - Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Код (ЄДРПОУ) 00702995, в банку ПАТ «МАРФІН БАНК» м. Чорноморськ, МФО 328168, п/р 26007242033.

З текстом договору оренди, який укладатиметься за результатами земельних торгів за кожним лотом, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України: http://land.gov.ua/ у розділі «Земельні торги». На цьому ж сайті у розділі «Публічна кадастрова карта» можна переглянути на карті місце розташування відповідних земельних ділянок.

Форму заяви на участь у земельних торгах та інформацію про документи, що треба додавати до неї, можна отримати у Виконавця торгів або на сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області: http://odeska.land.gov.ua/ у розділі «Земельні торги».

Більш детальну інформацію про торги можна отримати у виконавця торгів: ДП «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» за телефоном: (048)765-33-00 (контактна особа – Орлова Катерина Георгіївна).

Основні характеристики земельних ділянок, розташованих на території Подільського району, право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами 24.05.2017 р.

№ Місце розташування (адреса) земельної ділянки Цільове призначення (функціональне використання) земельної ділянки Загальна площа ріллі, га Кадастровий номер земельної ділянки Стартовий розмір річної орендної плати, грн. Розмір гарантійного внеску, грн. Розмір реєстраційного внеску, грн.

1 2 3 4 5 6 7 8

Подільський район Одеської області

1 Одеська область, Подільський район, Гоноратська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 23,8847 5122981700:01:002:0260 47 400,00 2 370,00 800,00

2 Одеська область, Подільський район, Гоноратська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 4,2095 5122981700:01:002:0261 8 360,00 418,00 800,00

3 Одеська область, Подільський район, Качурівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 16,1668 5122982500:01:002:0118 31 860,00 1 593,00 800,00

4 Одеська область, Подільський район, Климентівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 9,5402 5122983000:01:001:0075 15 120,00 756,00 800,00

5 Одеська область, Подільський район, Куяльницька сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 8,2973 5122983800:01:002:0526 18 110,00 905,50 800,00

6 Одеська область, Подільський район, Куяльницька сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 6,1880 5122983800:01:004:0118 13 510,00 675,50 800,00

7 Одеська область, Подільський район, Липецька сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 4,7568 5122984200:01:002:0346 9 190,00 459,50 800,00

8 Одеська область, Подільський район, Липецька сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 3,5323 5122984200:01:002:0347 6 820,00 341,00 800,00

9 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 3,2364 5122984800:01:001:0329 6 220,00 311,00 800,00

10 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 7,9858 5122984800:01:001:0332 15 340,00 767,00 800,00

11 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 14,3147 5122984800:01:001:0333 27 500,00 1 375,00 800,00

12 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 10,1882 5122984800:01:001:0334 19 570,00 978,50 800,00

13 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 2,3597 5122984800:01:002:0316 4 540,00 227,00 800,00

14 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 12,4923 5122984800:01:002:0317 24 000,00 1 200,00 800,00

15 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 5,6733 5122984800:01:002:0318 10 900,00 545,00 800,00

16 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 15,3873 5122984800:01:002:0319 29 560,00 1 478,00 800,00

17 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 10,7019 5122984800:01:002:0320 20 560,00 1 028,00 800,00

18 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 6,1832 5122984800:01:002:0321 11 880,00 594,00 800,00

19 Одеська область, Подільський район, Мардарівська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 35,3939 5122984800:01:002:0323 67 980,00 3 399,00 800,00

20 Одеська область, Подільський район, Нестоїтська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 16,6216 5122985100:01:003:0452 32 620,00 1 631,00 800,00

21 Одеська область, Подільський район, Станіславська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 17,9191 5122986400:01:001:0395 35 670,00 1 783,50 800,00

22 Одеська область, Подільський район, Станіславська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 11,4960 5122986400:01:001:0396 22 880,00 1 144,00 800,00

23 Одеська область, Подільський район, Станіславська сільська рада (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 64,3908 5122986400:01:002:0371 128 150,00 6 407,50 800,00

Подільська районна рада оголошує конкурс...

Подільська районна рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з аграрних відносин, земельних питань та інвестиційної діяльності районної ради

Посадовий оклад – 1723 грн.

Обов'язкові вимоги до претендентів :

- громадянство України ;

- повна вища освіта сільськогосподарського спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ;

- стаж роботи за фахом на державній службі, в органах місцевого самоврядування на посаді спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом на підприємствах сільського господарства не менше 3 років ;

- володіння професійними навичками роботи на комп'ютері;

- володіння державною мовою.

Про пленарне засідання п’ятої сесії Котовської районної ради VІІ скликання

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

КОТОВСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про пленарне засідання п'ятої сесії

Котовської районної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести пленарне засідання п'ятої сесії Котовської районної ради VІІ скликання 27 січня 2016 року об 10.00 годині в приміщенні актового залу Котовської районної ради, що за адресою: м. Котовськ, вул. 50 років Жовтня, 105

2. Рекомендувати для розгляду на п'ятій сесії районної ради питання:

– Про внесення змін і доповнень до рішення Котовської районної ради від 23 грудня січня 2016 року №35-VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

– Про тимчасовий порядок передачі в оренду невитребуваних та не успадкованих земельних ділянок власників земельних часток (паїв) на території району.

– Про плату за користування земельними ділянками до укладення договорів оренди на території Котовського району.

– Про затвердження Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Котовського району.

– Інші питання.

3.Запросити на пленарне засідання районної ради депутатів Одеської обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступника голови, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників районних установ, служб, сільських голів та представників ЗМІ.

Голова Котовської

районної ради                                                                                    В.П. Синько

20 січня 2015 року

№ 3/16

Пропозиція щодо передачі в оренду нежитлового приміщення

Пропозиція щодо передачі в оренду нежитлового приміщення

Котовська районна рада пропонує для передачі в оренду одноповерхове нежитлове приміщення (гараж) загальною площею 251,00 кв.м., розташоване за адресою: м. Котовськ, вул 50 р. Жовтня, 105 для використання за цільовим призначенням.

Котовська районна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної форми власності.

1. Назва об'єкта: Об'єкт – нежитлове приміщення (гаражи), що перебуває у власності Котовської районної ради. Місцезнаходження: м. Котовськ, вул.50 р. Жовтня, 105.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для надання в оренду.

2.Відомості про об'єкт: нежитлове приміщення (гаражі), загальною площею 251,00 кв.м.

Запланована дата оцінки: 30.12.2015р.

Котовська районна рада оголошує конкурс

Котовська районна рада

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади радника голови районної ради

Посадовий оклад – 1218 грн.

Обов'язкові вимоги до претендентів :

- громадянство України;

- повна вища освіта;

- стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років;

- володіння професійними навичками роботи на комп'ютері;

- володіння державною мовою.

Термін подачі документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Котовської районної ради та в районній газеті «Котовські вісті».

За довідками звертатись за адресою: 66300, Одеська область,

м. Котовськ, пр. Котовського, 2, Котовська районна рада, тел. 2-49-30

Навчання

14.02.2014

9.00

- Семінар-нарада секретарів сільських рад з питань кадрової роботи, діловодства та роботи із зверненнями громадян.

111111111111

2013 рік

1

111111

Календар новин

<< < Червень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30