Тест
УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
Про обрання заступника голови Подільської
районної ради VIIІ скликання
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 43, пункту 1 статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 56 Закону України «Про запобігання корупції» та на підставі протоколу лічильної комісії щодо проведення таємного голосування з виборів заступника голови Подільської районної ради VIIІ скликання від 26 листопада 2020 року № 5, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Вважати обраним заступником голови Подільської районної ради VIIІ скликання _____________________, 19__ року народження, від Одеської ________ організації політичної партії «______________________»
2. Взяти до уваги, що ________________ присвоєно ___-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Голова районної ради
22 грудня 2020 року
№ ___-VІІІ
УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
Про обрання голови Подільської районної ради
VIIІ скликання
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 43, частини 1 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 56 Закону України
«Про запобігання корупції» та на підставі протоколу лічильної комісії щодо проведення таємного голосування з виборів голови Подільської районної ради VIIІ скликання від 22 грудня 2020 року № 3, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Вважати обраним головою Подільської районної ради VIІІ скликання ________________________ , 19__ року народження, від __________________________________________________________________.
2. Взяти до уваги, що ___________________ присвоєно __-й ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах ___ категорії.
Голова районної ради
22 грудня 2020 року
№ 05-VІІІ
УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
Про утворення лічильної комісії
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, частини 1 статті 55, частини 2 статті 56 та частини 3 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу II Регламенту роботи першої сесії Подільської районної ради VIIІ скликання, районна рада
ВИРІШИЛА :
1.Для проведення відкритого голосування з питань порядку денного сесії
та таємного голосування по виборах голови та заступника голови Подільської районної ради VIIІ скликання і визначення результатів голосування утворити лічильну комісію у кількості 5 осіб із складу депутатів Подільської районної ради.
2.Затвердити персональний склад лічильної комісії з числа наступних
депутатів Подільської районної ради VIIІ скликання :
______________________________ – голова комісії
______________________________ – секретар комісії
Члени комісії:
______________________________
______________________________
______________________________
Головуючий
22 грудня 2020 року
№ ----VІІІ
УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОЄКТ РІШЕННЯ
Про утворення Секретаріату
Подільської районної ради
восьмого скликання
Відповідно до статті 22 Регламенту Подільської районної ради сьомого скликання, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Утворити Секретаріат Подільської районної ради восьмого скликання у складі:
____________________ - депутата Подільської районної ради VIII скликання;
_____________________ - депутата Подільської районної ради VIII скликання.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради.
Голова районної ради
УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
Про затвердження Регламенту роботи першої сесії
Подільської районної ради VIIІ скликання
Відповідно до статей 43, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
Затвердити Регламент роботи першої сесії Подільської районної ради VІІІ скликання (додається).
Головуючий
22 грудня 2020 року
№ 03-VІІІ
Додаток
до рішення районної ради
від __ грудня 2020 року
№ 03-VІІІ
Регламент роботи першої сесії
Подільської районної ради VІІІ скликання
І. Загальні положення
1.1. Перша сесія Подільської районної ради VIІІ скликання скликається відповідно до частини 3 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за рішенням Подільської районної територіальної виборчої комісії, яке публікується в газеті «Вісті Подільщини» та на офіційному сайті Подільської районної ради.
1.2. На першу сесію Подільської районної ради VIІІ скликання запрошуються депутати районної ради, зареєстровані Подільською районною територіальною виборчою комісією та представники засобів масової інформації.
1.3. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення першої сесії VIІІ скликання здійснює апарат Подільської районної ради.
1.4. Реєстрацію присутніх новообраних депутатів на першій сесії Подільської районної ради VIІІ скликання здійснює Подільська районна територіальна виборча комісія із залученням працівників апарату Подільської районної ради.
1.5. Відкриває пленарне засідання першої сесії Подільської районної ради голова Подільської районної територіальної виборчої комісії, яка доводить до відома присутніх інформацію районної територіальної виборчої комісії про результати виборів та визнання повноважень депутатів Подільської районної ради VIІІ скликання. Інформація приймається районною радою до відома без обговорення.
1.6. Перша сесія Подільської районної ради є правомочною, якщо у її пленарному засіданні беруть участь більше половини депутатів від загального складу ради.
1.7. Після визнання повноважень депутатів ради нового скликання Подільська районна рада обирає тимчасову президію районної ради з числа депутатів ради в кількості не більше п'яти осіб – по одному представнику від політичних партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах.
Черговість головування на пленарних засіданнях районної ради до обрання голови районної ради визначається членами тимчасової президії.
1.8. Порядок денний першої сесії Подільської районної ради формується апаратом Подільської районної ради та приймається за поданням тимчасової президії районної ради більшістю голосів депутатів, присутніх на першій сесії Подільської районної ради.
1.9. Рішення першої сесії Подільської районної ради після обговорення приймаються на її пленарному засіданні більшістю голосів депутатів районної ради, від загального складу ради.
Рішення з процедурних питань (щодо затвердження порядку денного першої сесії районної ради) приймаються більшістю голосів депутатів, присутніх на першій сесії районної ради.
1.10. Відкрите голосування здійснюється шляхом підняття рук.
Для прийняття рішень, з'ясування волевиявлення депутатів районної ради на пленарних засіданнях районної ради проводиться відкрите поіменне голосування. Підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією, утвореною у порядку, передбаченому розділом ІІ цього Регламенту.
Дані про результати поіменного голосування роздруковуються відразу після закриття пленарного засідання і надаються уповноваженим представникам депутатських фракцій та груп, а також депутатам районної ради, за їх письмовим зверненням, та розміщуються на офіційному сайті районної ради.
1.11. На пленарному засіданні першої сесії районної ради обираються голова та заступник голови районної ради.
ІІ. Лічильна комісія
2.1. Для проведення відкритого голосування з питань порядку денного сесії та таємного голосування по обранню голови районної ради та заступника утворюється лічильна комісія у складі 5 депутатів (по одному представнику від кожної політичної партії (блоку).
2.2. Пропозиції щодо персонального складу лічильної комісії вносяться політичними партіями (блоками) та затверджуються депутатами районної ради на пленарному засіданні шляхом відкритого голосування за списком без обговорення.
2.3. Лічильна комісія у кімнаті президії на першому засіданні обирає зі свого складу голову та секретаря лічильної комісії, про що складає відповідний протокол.
2.4. Основною формою роботи лічильної комісії є її засідання, які оформлюються протоколом. Протоколи лічильної комісії підписуються головою, секретарем та всіма членами лічильної комісії.
2.5. Рішення лічильної комісії приймається більшістю голосів від загального складу комісії. У разі рівного розподілення голосів вирішальним є голос голови лічильної комісії.
2.6. Засідання лічильної комісії є правомочним, якщо в ньому беруть участь більше половини членів від загального складу лічильної комісії.
2.7. Голові, секретарю та членам лічильної комісії під час організації та проведення таємного голосування забороняється агітувати «за» або «проти» того чи іншого кандидата на посаду голови районної ради чи заступника.
2.8. Для організації проведення таємного голосування лічильна комісія обирає:
• члена лічильної комісії, який уповноважується для оголошення назви політичних партій (блоків), прізвища, ім'я та по батькові депутатів районної ради, які запрошуються для отримання бюлетеня для голосування;
• членів лічильної комісії, які мають видавати депутатам районної ради бюлетені для таємного голосування;
• члена лічильної комісії, який рахуватиме бюлетені вголос під час підрахунку голосів.
ІІІ. Порядок обрання голови районної ради
3.1. Голова районної ради згідно з пунктом 1 частини 1 статті 43 та частиною 1 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обирається районною радою на її пленарному засіданні з числа депутатів районної ради у межах строку повноважень ради таємним голосуванням.
3.2. Висування кандидатур на посаду голови районної ради проводиться на першому пленарному засіданні першої сесії районної ради.
3.3. Кандидатури на посаду голови районної ради можуть висуватись політичними партіями, що увійшли до складу районної ради, та/або депутатами, у тому числі шляхом самовисування.
3.4. Після закінчення висування кандидатур на посаду голови районної ради більшістю голосів депутатів, присутніх на пленарному засіданні районної ради, приймається рішення про припинення висування кандидатур на посаду голови районної ради.
3.5. Кандидати на посаду голови районної ради у порядку висування їх кандидатур мають право виступу перед депутатами з питань своєї майбутньої діяльності.
3.6. Після виступів кандидатів на посаду голови районної ради кожен депутат районної ради має право взяти участь у обговоренні запропонованих кандидатур. Кожен депутат має право виступити лише один раз.
3.7. Для виступів кандидатів на посаду голови районної ради відводиться до 5 хвилин, для виступів депутатів – до 3 хвилин. Час на обговорення кандидатур кандидатів на посаду голови районної ради не може перевищувати однієї години.
3.8. Запис на виступ для обговорення кандидатур на посаду голови районної ради проводиться за допомогою підняття руки.
3.9. Після закінчення обговорення кандидатур на посаду голови районної ради головуючим оголошуються особи для включення до бюлетеня для таємного голосування. До бюлетеня включаються всі кандидатури, які були висунуті та дали згоду балотуватись.
3.10. Кандидат на посаду голови районної ради має право у будь-який момент до затвердження бюлетеня для таємного голосування зняти свою кандидатуру шляхом оголошення самовідводу, який приймається районною радою без голосування.
3.11. Для затвердження тексту, форми виборчого бюлетеня, виготовлення виборчих бюлетенів, а також для організації лічильною комісією проведення таємного голосування з обрання голови районної ради в засіданні першої сесії районної ради головуючим оголошується перерва до 30 хвилин.
3.12. Лічильна комісія на своєму засіданні затверджує текст та форму виборчого бюлетеня по виборах голови районної ради, про що складається відповідний протокол.
3.13. Бюлетені для таємного голосування по обранню голови районної ради повинні містити назву ради, дату голосування, особисті данні кандидата на посаду голови районної ради (прізвище, ім'я, по батькові кандидатів).
Праворуч напроти особистих даних кожного кандидата на посаду голови районної ради розміщується порожній квадрат.
3.14. Кандидати на посаду голови районної ради у виборчому бюлетені розміщуються в алфавітному порядку.
3.15. На кожному бюлетені для таємного голосування ставлять свої підписи голова та секретар лічильної комісії та печатка.
3.16. Список депутатів районної ради для проведення таємного голосування складається в алфавітному порядку.
Зазначений список повинен містити прізвище, ім'я, по батькові, та місце для підпису депутата за отримання бюлетеня для таємного голосування.
3.17. Після підписання протоколу лічильної комісії про текст і форму бюлетеня для таємного голосування та виготовлення бюлетенів у кількості, що дорівнює загальному складу районної ради, продовжується перше пленарне засідання першої сесії районної ради, на якому голова лічильної комісії оголошує текст протоколу, роз'яснює депутатам порядок отримання і заповнення бюлетеня для таємного голосування та порядок голосування.
Після цього головуючим оголошується перерва для проведення таємного голосування.
3.18. Бюлетені для таємного голосування повинні бути однаковими за матеріалом, кольором, розміром, змістом і не повинні мати ніяких додаткових позначок.
3.19. Організація проведення таємного голосування, обладнання приміщення для проведення таємного голосування, підтримання в ньому належного порядку, забезпечення таємності волевиявлення депутатів районної ради під час голосування покладається на лічильну комісію.
3.20. Голова лічильної комісії перед початком проведення таємного голосування надає для огляду членам лічильної комісії скриньку та після її огляду опечатує скриньку контрольною стрічкою з підписами голови, секретаря та всіх членів лічильної комісії.
3.21. Кожному депутату районної ради лічильною комісією видається один бюлетень для таємного голосування, про що депутатом проставляється особистий підпис у списку депутатів районної ради для проведення таємного голосування про одержання бюлетеня. Бюлетені видаються безпосередньо у приміщенні для голосування.
3.22. Депутат районної ради під час голосування ставить відмітку «+» або іншу відмітку у квадраті напроти прізвища кандидата, за якого він голосує.
Бюлетень заповнюється депутатом районної ради особисто в кабіні для таємного голосування.
3.23. Заповнений бюлетень депутатом районної ради опускається в скриньку, яка повинна знаходитись у місці, доступному для загального огляду.
3.24. Після закінчення таємного голосування депутатами районної ради голосують члени лічильної комісії.
3.25. Підрахунок голосів здійснюється лічильною комісією на її засіданні, яке проводиться у тому ж приміщенні, де проводилось таємне голосування.
3.26. Після закінчення таємного голосування лічильна комісія гасить і підраховує невикористані бюлетені .
3.27. Голова лічильної комісії в присутності членів цієї комісії перевіряє цілісність контрольної стрічки на скриньці та розкриває її.
3.28. Під час підрахунку голосів визначений лічильною комісією член комісії рахує бюлетені вголос і показує їх іншим членам лічильної комісії. Бюлетені розкладаються на місця, позначені табличками з прізвищами кандидатів та написами «Недійсні».
3.29. Недійсними вважаються бюлетені невстановленого зразка, бюлетені, в яких не зроблено жодної позначки, бюлетені з більш ніж однією позначкою, бюлетені, на яких відсутні підписи голови та секретаря лічильної комісії, а також бюлетені, в яких неможливо встановити результат волевиявлення депутата районної ради.
3.30. У разі виникнення сумнівів щодо дійсності бюлетеня, рішення приймається більшістю голосів членів лічильної комісії. У разі виявлення рівної кількості голосів, вирішальним є голос голови лічильної комісії.
3.31. Встановлена кількість недійсних бюлетенів заноситься до протоколу.
3.32. Якщо в скриньці для таємного голосування виявиться більше бюлетенів встановленого зразка, ніж їх видано згідно зі списком депутатів районної ради про одержання бюлетенів, всі бюлетені для таємного голосування вважаються недійсними і проводиться переголосування.
3.33. Лічильна комісія підраховує кількість голосів депутатів, поданих за кожного депутата.
3.34. Лічильна комісія складає протокол про результати голосування про обрання голови районної ради, де зазначається:
1. Загальний склад районної ради.
2. Кількість депутатів, які отримали бюлетені.
3. Кількість невикористаних бюлетенів.
4. Кількість депутатів, які взяли участь у голосуванні.
5. Кількість бюлетенів, визнаних недійсними.
6. Кількість голосів депутатів, поданих за кожного кандидата.
3.35. Протокол підписують голова, секретар та члени лічильної комісії.
3.36. У разі незгоди будь-кого з членів лічильної комісії з протоколом, він у письмовій формі викладає свою думку, яка додається до протоколу і оголошується на пленарному засіданні.
3.37. Голова лічильної комісії оголошує дані протоколу про результати голосування по обранню голови районної ради на пленарному засіданні районної ради та інформує про підсумки виборів голови районної ради.
3.38. Відповідно до частини 2 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обраним на посаду голови районної ради вважається кандидат, який отримав більше половини голосів депутатів від загального складу ради (22 і більше).
3.39. У випадку, коли на посаду голови районної ради претендувало три та більше кандидатів і жоден з них не набрав необхідної для обрання кількості голосів, голосування проводиться по двох кандидатурах, що набрали найбільшу кількість голосів.
3.40. У випадку, коли на посаду голови районної ради претендували два кандидати і жоден з них не набрав необхідної кількості голосів, призначається нова процедура обрання голови районної ради. При цьому кандидати, що не набрали необхідної кількості голосів, можуть бути висунуті для участі у новій процедурі обрання на посаду голови районної ради.
ІV. Порядок обрання заступника голови
районної ради
4.1. Заступник голови районної ради відповідно до статті 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обирається районною радою на пленарному засіданні з числа депутатів районної ради в межах строку її повноважень шляхом таємного голосування.
4.2. У відповідності до пункту 3 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висування кандидатури на посаду заступника голови районної ради проводиться обраним головою районної ради на пленарному засіданні першої сесії районної ради.
4.3. Кандидат на посаду заступника голови районної ради у порядку його висування має право виступ перед депутатами з питань своєї майбутньої діяльності.
4.4. Після закінчення виступу кандидата на посаду заступника голови районної ради, кожен депутат районної ради має право взяти участь в обговоренні запропонованої кандидатури. Депутат має право виступити лише один раз.
4.5. Для виступу кандидата на посаду заступника голови районної ради відводиться до 5 хвилин, для виступів депутатів – до 3 хвилин. Час на обговорення кандидатури кандидата на посаду заступника голови районної ради не може перевищувати однієї години.
4.6. Запис на виступ для обговорення кандидатури на посаду заступника голови районної ради проводиться за допомогою підняття руки після закінчення виступу кандидата. Обраний голова районної ради оголошує про початок запису на обговорення кандидатури на посаду заступника голови районної ради, а після завершення запису - оголошує кількість депутатів районної ради, які записалися для виступу.
4.7. Після закінчення обговорення кандидатури на посаду заступника голови районної ради, обраним головою районної ради, оголошується особа для включення до бюлетеня для таємного голосування.
4.8. Кандидат на посаду заступника голови районної ради має право у будь-який момент до затвердження тексту бюлетеня для таємного голосування зняти свою кандидатуру шляхом оголошення самовідводу, який приймається районною радою без голосування.
4.9. Для затвердження тексту, форми виборчого бюлетеня, виготовлення виборчого бюлетеня, а також для організації лічильною комісією проведення таємного голосування з обрання заступника голови районної ради в засіданні першої сесії районної ради головою оголошується перерва до 20 хвилин.
4.10. Лічильна комісія на своєму засіданні затверджує текст та форму виборчого бюлетеня по виборах заступника голови районної ради, про що складається відповідний протокол.
4.11. Бюлетень для таємного голосування по обранню заступника голови районної ради повинен містити назву ради, дату голосування, особисті дані кандидата (прізвище, ім'я, по батькові кандидата).
Праворуч напроти особистих даних кандидата на посаду заступника голови районної ради розміщується порожній квадрат.
4.12. На кожному бюлетені для таємного голосування ставлять свої підписи голова та секретар лічильної комісії та гербова печатка районної ради.
4.13. Список депутатів районної ради для проведення таємного голосування складається в алфавітному порядку.
Зазначений список повинен містити прізвище, ім'я, по батькові та місце для підпису депутата за отримання бюлетеня для таємного голосування.
4.14. Після підписання протоколу лічильної комісії про текст і форму бюлетеня для таємного голосування та виготовлення бюлетенів у кількості, що дорівнює загальному складу районної ради, продовжується перше пленарне засідання першої сесії районної ради, на якому голова лічильної комісії оголошує текст протоколу, роз'яснює депутатам порядок отримання і заповнення бюлетеня для таємного голосування та порядок голосування.
Після цього головою районної ради оголошується перерва для проведення таємного голосування.
4.15. Бюлетені для таємного голосування по виборах заступника голови районної ради повинні бути однаковими за матеріалом, розміром, змістом, не повинні мати ніяких додаткових позначок.
4.16. Організація проведення таємного голосування, обладнання приміщення для проведення таємного голосування, підтримання в ньому належного порядку, забезпечення таємності волевиявлення депутатів районної ради під час голосування покладається на лічильну комісію.
4.17. Голова лічильної комісії перед початком проведення таємного голосування надає для огляду членам лічильної комісії скриньку та після її огляду опечатує скриньку контрольною стрічкою зі своїм підписом, підписом секретаря та всіх членів лічильної комісії.
4.18. Кожному депутату районної ради лічильною комісією видається бюлетень для таємного голосування для обрання заступника голови районної ради, про що депутатом поставляється особистий підпис у списку депутатів районної ради для проведення таємного голосування про одержання бюлетеня.
Бюлетені видаються безпосередньо у приміщенні для голосування.
4.19. Депутат районної ради ставить відмітку «+» або іншу відмітку у квадраті напроти прізвища кандидата.
Бюлетені заповнюються депутатом районної ради особисто в кабіні для таємного голосування.
4.20. Заповнений бюлетень опускається в скриньку, яка повинна знаходитись у місці, доступному для загального огляду.
4.21. Після закінчення таємного голосування депутатами районної ради голосують члени лічильної комісії.
4.22. Підрахунок голосів здійснюється лічильною комісією на її засіданні, яке проводиться у тому ж приміщенні, де проводилось таємне голосування.
4.23. Після закінчення таємного голосування лічильна комісія гасить і підраховує невикористані.
4.24. Голова лічильної комісії в присутності членів комісії перевіряє цілісність контрольної стрічки на скриньці та розкриває її.
4.25. Під час підрахунку голосів визначений лічильною комісією член комісії рахує бюлетені вголос і показує їх іншим членам лічильної комісії.
4.26. Недійсними вважаються бюлетені невстановленого зразка, бюлетені, в яких не зроблено жодної позначки, бюлетені з більш ніж однією позначкою, бюлетені, на яких відсутні підписи голови та секретаря лічильної комісії та гербової печатки, а також бюлетені, в яких неможливо встановити результат волевиявлення депутата районної ради.
4.27. У разі виникнення сумнівів щодо дійсності бюлетеня, рішення приймається більшістю голосів членів лічильної комісії. У випадку рівного розподілення голосів вирішальним є голос голови лічильної комісії.
4.28. Встановлена кількість недійсних бюлетенів заноситься до протоколу.
4.29. Якщо в скриньці для таємного голосування виявиться більше бюлетенів встановленого зразка, ніж їх видано згідно зі списком депутатів районної ради про одержання бюлетенів, всі бюлетені для таємного голосування вважаються недійсними і проводиться переголосування по виборній посаді.
4.30. Лічильна комісія підраховує кількість голосів депутатів, поданих за кандидата. Після завершення процедури підрахунку голосів з виборів заступника голови районної ради складається відповідний протокол.
4.31. Протокол про результати голосування по обранню заступника голови районної ради містить:
1. Загальний склад районної ради.
2. Кількість депутатів, які отримали бюлетені.
3. Кількість невикористаних бюлетенів.
4. Кількість депутатів, які взяли участь у голосуванні.
5. Кількість бюлетенів, визнаних недійсними.
6. Кількість голосів депутатів, поданих за кандидата.
4.32. Протокол підписують голова, секретар та всі члени лічильної комісії.
4.33. У разі незгоди будь-кого з членів лічильної комісії з будь-яким протоколом, він у письмовій формі викладає свою думку, яка додається до протоколу і оголошується на пленарному засіданні.
4.34. Голова лічильної комісії оголошує дані протоколу про результати голосування по обранню заступника голови районної ради на пленарному засіданні районної ради та інформує про підсумки виборів заступника голови районної ради.
4.35. Відповідно до частини 2 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обраним на посаду заступника голови районної ради вважається кандидат, який отримав більше половини голосів депутатів від загального складу ради, тобто 22 і більше.
4.36. У випадку, коли кандидатура на посаду заступника голови районної ради не отримала необхідної кількості голосів депутатів районної ради, призначається нова процедура обрання заступника голови районної ради відповідно до розділу ІV даного Регламенту або питання обрання на посаду заступника голови районної ради переноситься на чергову сесію.
V. Заключні положення
5.1. Під час проведення першої сесії районної ради VІIІ скликання кожні дві години оголошується перерва на 20 хвилин (у разі, якщо це не співпадає з оголошенням перерви для проведення процедур, пов'язаних із голосуванням).
5.2. Після завершення розгляду питань порядку денного першої сесії районної ради VІIІ скликання обраний голова районної ради або головуючий (у разі необрання голови районної ради на першому пленарному засіданні першої сесії) оголошує засідання першої сесії районної ради VIІІ скликання закритим.
Перше пленарне засідання 7.12.2020
Про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Подільської районної ради восьмого скликання
Друге пленарне засідання 22.12.2020
Про затвердження Регламенту роботи першої сесії Подільської районної ради VIIІ скликання
Про утворення Секретаріату Подільської районної ради восьмого скликання
Про обрання голови Подільської районної ради VIII скликання
Про обрання заступника голови районної ради (Соколов)
Про обрання заступника голови районної ради (Зейкан)
Про обрання голів постійних комісій Подільської районної ради VІІІ скликання
Про утворення Президії Подільської районної ради та затвердження
Положення про Президію Подільської районної ради VІІІ скликання
Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчого апарату Подільської районної ради
Про делегування повноважень Подільської районної ради Подільській районній державній адміністрації
VIII скликання
УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ
Про надання дозволу на передачу в оренду
нежитлового приміщення, що перебуває у
комунальній власності Подільської районної ради
На підставі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради «Про затвердження положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Котовського району» від 21 грудня 2015 року №38-VII, Методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради від 24 березня 2017 року, рішення та розглянувши заяву ФОП Радковської Наталії Олександрівни, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на оренду нежитлової будівлі (котельні) загальною площею 261,1 кв.м. по вул. Каштанова,76 в м. Подільськ, що знаходиться в комунальній власності Подільської районної ради , під розміщення продуктового магазину.
2. Дозволити орендарю проводити реконструкцію та здійснювати невід'ємні поліпшення, необхідні для приведення будівлі до належного стану, у тому числі не виключно, замовляти проектну документацію, отримувати відповідні дозволи, тощо.
3. Доручити голові Подільської районної ради Білоус Л.М. укласти договір оренди на нежитлову будівлю (котельню) загальною площею 261,1 кв.м. по вул. Каштанова,76 в м. Подільськ терміном на 25 років та завірити його нотаріально.
4. Головному бухгалтеру районної ради Каменщик К.М. провести розрахунок оплати за оренду приміщення відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у комунальній власності районної ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію
районної ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.
Голова Подільської
районної ради Л. М. Білоус
23 вересня 2020 року
№ 422- VII
УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕНННЯ
Про затвердження Звіту про оціночну (ринкову) вартість нежитлової будівлі (котельня), розташованої за адресою : Одеська область, м. Подільськ, вул. Каштанова,76
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та протоколу комісії з питань відбору суб'єкта для виготовлення технічної документації на нерухоме майно комунальної власності Подільського району № 1 від 19 серпня 2020 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Звіт про оціночну (ринкову) вартість нежитлової будівлі, розташованої за адресою : Одеська область, м. Подільськ, вул. Каштанова,76., виконаний СОД Коростелкіна І.О. від 25.08.2020 року.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства, енергозбереження та інвестиційної діяльності (Сапожинський В. Г.).
Голова Подільської
районної ради Л. М. Білоус
23 вересня 2020 року
№ 421–VІІ
УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ
Про затвердження Думбрави Наталії Вікторівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області
Відповідно ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 64 та 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи лист-подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області , районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Думбраву Наталію Вікторівну присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань прав людини, забезпечення законності, боротьби з корупцією та депутатської діяльності, етики і гласності.
Голова Подільської
районної ради Л. М. Білоус
23 вересня 2020 року
№ 420 -VІІ
УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ
Про затвердження Янової Анастасії Олександрівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області
Відповідно ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 64 та 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи лист-подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області , районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити Янову Анастасію Олександрівну присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань прав людини, забезпечення законності, боротьби з корупцією та депутатської діяльності, етики і гласності.
Голова Подільської
районної ради Л. М. Білоус
23 вересня 2020 року
№ 419-VІІ
УКРАЇНА
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ
Про втрату чинності рішення Подільської районної ради
Відповідно ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Вважати таким, що втратило чинність рішення Подільської районної ради від 21.07.2020 року №414-VII ««Про затвердження Білоус Людмили Миколаївни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області» .
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань прав людини, забезпечення законності, боротьби з корупцією та депутатської діяльності, етики і гласності.
Голова Подільської
районної ради Л. М. Білоус
23 вересня 2020 року
№ 418 -VІІ