ВІДБУЛАСЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

7 жовтня 2021 року, відбулося пленарне засідання чергової 7 сесії Подільської районної ради, порядок денний якого містив питання про внесення змін і доповнень до кошторису видатків на 2021 рік, про прогноз районного бюджету на 2022 – 2024р рр, затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів колишнього Любашівського району.
Також депутати заслухали інформацію очільників Подільської окружної прокуратури Сергія Стадника та Любашівської окружної прокуратури Станіслава Карбовського про результати діяльності на території Подільського району у І півріччі 2021.
Інформував депутатський корпус про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району в І півріччі 2021 року новопризначений т. в. о. начальника Подільського РУП Віталій Мельниченко. І хоч у депутатів запитань до роботи правоохоронного органу більше аніж відповідей, але вони з розумінням поставилися до того, що новий очільник районного управління не може одразу змінити ситуацію, й сподіваються на покращення роботи усіх структурних підрозділів районного управління поліції та конструктивну співпрацю з усіма гілками влади задля забезпечення належного безпечного середовища на території району.
Серед питань, які сьогодні розглянули депутати районної ради, було затвердження Положення про призначення персональних стипендій «Майбутнє Подільщини». Уже до кінця року учні та вихованці загальноосвітніх та позашкільних закладів усіх форм власності, які досягли значних успіхів у навчанні, культурі та спорті, стануть стипендіатами районної ради.
- Фінансування на матеріальне заохочення призерів та переможців змагань, конкурсів, олімпіад, турнірів, тощо передбачене Програмою розвитку місцевого самоврядування, яка затверджена на початку поточного року. Положення, яке сьогодні затвердили, визначає порядок надання стипендії обдарованим і талановитим дітям Подільського району. Стипендії для обдарованих і талановитих дітей – це фінансова підтримка обдарованої молоді задля її заохочення за успіхи у навчанні, участь в науковій, спортивній, культурній та громадській діяльності та реалізації соціально значущих творчих проектів, - прокоментувала голова районної ради Софія Ходюк. Більш детально Положення можна прочитати на сайті Подільської районної ради podilsk-rada.odessa.gov.ua у розділі «Документи районної ради».
Під час пленарного засідання депутати заслухали інформацію директора КНП "Центральна районна лікарня Подільського району Куяльницької сільської ради", яке сьогодні є ковідним шпиталем та приймає хворих на коронавірусну інфекцію з усіх північних районів області, Сергія Вовка про готовність закладів охорони здоров’я Подільського району до роботи в період епідемії. За словами лікаря, сьогодні медзаклад забезпечений усім необхідним аби надати у повному обсязі передбачену протоколами медичну допомогу хворим. На жаль , чимало хворих надходить до лікарні у важкому стані та необстеженими належним чином. Лікар зауважив, що КТ ( комп'ютерна томографія) не є обов’язковою для діагностики коронавірусної інфекції та легеневої пневмонії. Достатньо зробити хороший цифровий рентгензнімок. Головне – вчасно звернутися до сімейного лікаря. Як запевнила заступник голови Подільської райдержадмі-ністрації Людмила Антонова, їхніми спеціалістами спільно з медиками розроблено маршрут пацієнта у випадку інфікування.
Депутати районної ради на своєму пленарному засіданні також одноголосно підтримали ряд важливих Звернень, підготовлені колегами - депутатами з питань, які сьогодні хвилюють багатьох жителів району: до НКРЕ щодо вжиття заходів з метою запобігання зростання соціальної напруги у суспільстві через неправомірні дії ТОВ «Одесагаз-постачання», до органів державної влади з приводу належного фінансування сфери охорони здоров’я та щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 201 році, схвалили текст звернення депутатів Подільської районної ради VIІI скликання до Головного управління Національної Поліції у Одеській області з питання сплати податку на доходи фізичних осіб працівників за місцем розташування відокремлених підрозділів.
У роботі 7 чергової сесії районної ради взяли участь депутат Одеської обласної ради Михайло Шмушкович, заступник голови Подільської райдержадміністрації Людмила Антонова, представники правоохоронних органів, начальник фінансового відділу райдержадміністрації Сергій Шаповал.
Усі питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях профільних депутатських комісіях.

УВАГА! СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

 

7 сесія Подільської районної ради

              

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        28.09.2021                                                       № 63/21           

                      Про скликання пленарного засідання

сьомої чергової сесії районної ради

    На підставі статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

 1. 1.Скликати пленарне засідання сьомої чергової сесії районної ради восьмого скликання 7 жовтня 2021 року об 11 годині в залі засідань(м. Подільськ, вул. Соборна, 105, 1-й поверх) .

2.Рекомендувати до розгляду на пленарному засідання сьомої сесії районної ради такий попередній порядок денний:

2.1.   Про діялність правоохоронних органів.

2.2.  Про бюджет та фінанси.

2.3.  Про земельні правовідносини.

2.4.   Цільові програми.

2.5.   Інші питання, віднесенні до компетенції районної ради.

2.6.    Депутатські звернення.

2.7.     Різне.

Голова районної ради                                   Софія ХОДЮК

 

        

 

 

 

З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ, РЯТІВНИКИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

 
Вітаємо з Днем рятівника ветеранів, пенсіонерів пожежної служби та усіх працівників аварійно-рятувальних служб Подільського райну!
Професія, яку ви обрали, – одна з найблагородніших на землі. Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней та стихійних лих. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров’я, а часто — і життя людей.
Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.
Дякуємо вам за вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян.
У цей святковий день бажаємо усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.
Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.
З щирою повагою голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК,
депутатський корпус VIII cкликання
 
 

Чотири села Подільського району мають однакові шанси стати найкращим сільським населеним пунктом із благоустрою Одеської області

Цими днями у Подільській районній раді підбили підсумки проведення другого етапу щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» на території Подільського району у 2021 році.

  Голова районної конкурсної комісії Софія Ходюк зазначила, що комісія одноголосно прийняла рішення, згідно з яким визнано такими, що можуть взяти участь у третьому етапі обласного конкурсу чотири населені пунктами Подільського району, оскільки вони відповідають тим критеріям, які визначені умовами конкурсу.

   Напередодні члени районної конкурсної комісії побували у кожному населеному пункті Подільського району, які подали усі необхідні матеріали для участі в конкурсі: с. Білине Балтської ОТГ, с. Нестоїта Куяльницької ОТГ, с Троїцьке Любашівської ОТГ, с. Липецьке Подільської ОТГ. Старости населених пунктів Олена Рашкован, Олена Суворова, Віктор Бондаренко та Вікторія Лазаренко детально розповіли про роботу щодо розвитку на їх території соціальної сфери, створення умов для праці і дозвілля громадян, залучення їх до занять фізкультури і спорту, утримання в належному стані вулиць, доріг, охорони довкілля, підтримки громадського порядку.


   До уваги конкурсної комісії були представлені чудово оформлені фото та відеоматеріали про історію населених пунктів, їх розвиток та перспективи.


   Наступний етап - участь визначених населених пунктів в третьому, обласному етапі конкурсу

   Під час проведення двох перших етапів обласного конкурсу ми ще раз переконалися, що нам є чим пишатися, і є до чого прагнути. Наші села гідні того, щоб стали переможцями. Перемога у конкурсі - це не лише додаткові кошти для розвитку територій, а й імідж наших громад, нашого району, - переконана голова районної ради Софія Ходюк. – Тому будемо вболівати за наші села й надалі. До перемоги!Бо ми того варті!

  Нагадаємо: на 6 сесії депутати облради VIII скликання ухвалили рішення (№ 185 від 16 квітня 2021 р.) «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області» .

  Проходить він у три етапи:

перший і другий - на районному рівні серед сільських населених пунктів міських, селищних та сільських територіальних громад області;

третій - на обласному рівні серед сільських населених пунктів, які пройшли перший та другий етапи Конкурсу, з 2серпня по 1вересня. Обласна комісія проводить огляд сільських населених пунктів, рекомендованих до участі у третьому етапі та підставі поданих районними радами документів та результатів проведеного огляду визначає переможців ( І –ІІІ місце) у кожній з трьох зон. Подільський район разом з Роздільнянським входять до першої зони – північні райони. До 20 вересня обласна конкурсна комісія подає пропозиції до розпорядження голови щодо підведення підсумків щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області».Населеним пунктам, які займуть призові місця в обласному Конкурсі, вручатимуться дипломи обласної радита грошовий приз у 400, 300 і 200 тисяч гривень на соціально – економічний розвиток відповідної території.

 Додатки:

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови Подільської районної ради від 30 липня 2021 року №45/21 "Про визначення у Подільському районі переможців другого етапу щорічного обласного конкурсу "Найкращий сільський населений пункт з благоустрою Одеської області" у 2021 році"

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА РОЗРОБЛЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ – ГЕРБА ТА ПРАПОРА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Подільська районна рада оголосила конкурс на ескіз герба та прапора Подільського району. Відповідне розпорядження підписала голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК.

Термін подачі заявок – до 21 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються жителі Подільського району. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

ВИМОГИ ДО ЕСКІЗУ ГЕРБА ТА ПРАПОРА РАЙОНУ

-         Ескіз герба Подільського району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі.

-         На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

-         Повторення специфічних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОДАННЯ НА КОНКУРС

-         Заявка на участь у конкурсі за встановленим зразком.

-         Кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-         Короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

-         Кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-     Короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Конкурсні роботи треба надіслати поштою або подати до Конотопської районної ради безпосередньо за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ,Одеська область, 66300.

   Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержать винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

 

             Додаток 1

             до розпорядження

               голови районної ради

             від 21.07.2021 № 39

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району

Загальні положення

1. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт.

2. Організатором конкурсу є Подільська районна рада.

3. Етапи та строки проведення конкурсу:

I етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт –    з 22 липня 2021 до 21 вересня 2021 року;

II етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 22 вересня 2021року до 28 вересня 2021 року;

III етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування –         з 29 вересня 2021 року до 1 листопада 2021 року;

IV етап – підбиття підсумків громадського обговорення – з 2 листопада 2021 року до 15 листопада 2021 року;

V етап – затвердження Подільською районною радою офіційної символіки Подільського району.

4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням голови районної ради.

5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

6. Подільська районна рада залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

Мета і завдання конкурсу

7. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Подільського району, а саме створення ескізу герба та прапора Подільського району.

8. Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Подільського району;

- формування у мешканців територіальних громад почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної свідомості;

-розроблення та створення офіційної символіки Подільського району (герба, прапора).

Порядок участі у конкурсі

9. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

10. Участь у конкурсі безкоштовна.

11. Для участі у конкурсі особа подає заявку за встановленим зразком (додаток до Положення), та документи визначені розділом 5 цього Положення.

12. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

13. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт

14. Вимоги до ескізу герба та прапора Подільського району:

- ескіз герба району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальних громад (Ананьївська, Балтська, Долинська, Зеленогірська, Кодимська, Куяльницька,Любашівська, Окнянська, Подільська, Піщанська, Савранська, Слобідська), що входять до складу Подільського району. Містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Подільський район серед інших районів. Повторення характерних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається;

- ескіз прапора району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

15. На конкурс зі створення ескізу герба та прапора Подільського району учасник подає (надсилає) такі документи:

- заявку на участь у конкурсі;

- кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та   в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

 - короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

16. З метою виготовлення ескізного проєкту герба і прапора учасник конкурсу повинен:

1) виявити, вивчити і встановити зміст і причини виникнення всіх давніх знаків, що використовувалися районом;

2) у випадку використання у давньому гербі символів, поширених в інших знаках, доповнити його додатковими геральдичними фігурами, які вказували би на приналежність нового герба конкретній територіальній громаді чи району;

3) у разі вживання у давньому гербі елементів, не придатних для використання у сучасних умовах, та у разі відсутності будь-яких даних про давні герби розробляються нові знаки. При створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком територіальних громад району, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

Порядок подачі конкурсних робіт

17. Конкурсні роботи надсилаються поштою або подаються безпосередньо до Подільської районної ради за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська область, 66300. 

Нагородження переможців конкурс

18. Переможцями конкурсу є особи, щодо конкурсних робіт яких подано більшість голосів комісії з визначення переможців конкурсу (з урахуванням кількості голосів за підсумками громадського обговорення) та були затверджені Подільською районною радою, як офіційна символіка Подільського району.

19. Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержують винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

Керуючий справами

виконавчого апарату

районної ради                                       Олена БОРЕЙКО

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА РОЗРОБЛЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ – ГЕРБА ТА ПРАПОРА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Подільська районна рада оголосила конкурс на ескіз герба та прапора Подільського району. Відповідне розпорядження підписала голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК.

Термін подачі заявок – до 21 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються жителі Подільського району. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

 

ВИМОГИ ДО ЕСКІЗУ ГЕРБА ТА ПРАПОРА РАЙОНУ

-         Ескіз герба Подільського району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі.

-         На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

-         Повторення специфічних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається.

 

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОДАННЯ НА КОНКУРС

-         Заявка на участь у конкурсі за встановленим зразком.

-         Кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-         Короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

-         Кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi).

-         Короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

Конкурсні роботи треба надіслати поштою або подати до Подільської районної ради безпосередньо за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська область, 66300.

Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержать винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.


 

             Додаток 1

             до розпорядження

               голови районної ради

             від 21.07.2021 № 39

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району

 

 

 

Загальні положення

 

1. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки Подільського району, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт.

2. Організатором конкурсу є Подільська районна рада.

3. Етапи та строки проведення конкурсу:

I етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт –               з 22 липня 2021 до 21 вересня 2021 року;

II етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 22 вересня 2021року до 28 вересня 2021 року;

III етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування –         з 29 вересня 2021 року до 1 листопада 2021 року;

IV етап – підбиття підсумків громадського обговорення – з 2 листопада 2021 року до 15 листопада 2021 року;

V етап – затвердження Подільською районною радою офіційної символіки Подільського району.

4. Порядок проведення громадського обговорення конкурсних робіт та голосування визначається розпорядженням голови районної ради.

5. Конкурсні роботи, подані після закінчення терміну, зазначеного у пункті 3 цього Положення, а також ті, які не відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення, до участі у конкурсі не допускаються.

6. Подільська районна рада залишає за собою право змінити строки проведення конкурсу, а також скасувати конкурс у разі відсутності конкурсних робіт, що відповідають вимогам розділу 4 та 5 цього Положення.

 

Мета і завдання конкурсу

7. Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки Подільського району, а саме створення ескізу герба та прапора Подільського району.

8. Завданнями конкурсу є:

-         залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки Подільського району;

-         формування у мешканців територіальних громад почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної свідомості;

-         розроблення та створення офіційної символіки Подільського району (герба, прапора).

 

Порядок участі у конкурсі

 

9. У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

10. Участь у конкурсі безкоштовна.

11. Для участі у конкурсі особа подає заявку за встановленим зразком (додаток до Положення), та документи визначені розділом 5 цього Положення.

12. Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

13. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт

 

14. Вимоги до ескізу герба та прапора Подільського району:

- ескіз герба району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. Ескіз герба повинен відображати характерні особливості територіальних громад (Ананьївська, Балтська, Долинська, Зеленогірська, Кодимська, Куяльницька,Любашівська, Окнянська, Подільська, Піщанська, Савранська, Слобідська), що входять до складу Подільського району. Містити малюнки або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати Подільський район серед інших районів. Повторення характерних для гербів інших районів символів і знаків, не допускається;

- ескіз прапора району повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути здійснена в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, у тому числі і комп’ютерна графіка. На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Вимоги до комплекту конкурсних робіт

 

15. На конкурс зі створення ескізу герба та прапора Подільського району учасник подає (надсилає) такі документи:

 

- заявку на участь у конкурсі;

 

- кольорове зображення герба району (на аркуші паперу формату А-4 та   в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

- короткий опис герба із зазначенням значення зображених елементів, символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- кольорове зображення прапора району (на аркуші паперу формату А4 та в електронному вигляді у форматі jpg, png або gif з розширенням не менше 600 dpi);

         - короткий опис прапора із зазначенням значення його кольорової гамми та зображених на ньому елементів і символів (на аркуші паперу формату А-4 та в електронному вигляді у форматі doc, docx).

16. З метою виготовлення ескізного проєкту герба і прапора учасник конкурсу повинен:

1) виявити, вивчити і встановити зміст і причини виникнення всіх давніх знаків, що використовувалися районом;

2) у випадку використання у давньому гербі символів, поширених в інших знаках, доповнити його додатковими геральдичними фігурами, які вказували би на приналежність нового герба конкретній територіальній громаді чи району;

3) у разі вживання у давньому гербі елементів, не придатних для використання у сучасних умовах, та у разі відсутності будь-яких даних про давні герби розробляються нові знаки. При створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком територіальних громад району, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей.

 

Порядок подачі конкурсних робіт

 

17. Конкурсні роботи надсилаються поштою або подаються безпосередньо до Подільської районної ради за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська область, 66300. 

 

Нагородження переможців конкурсу

 

18. Переможцями конкурсу є особи, щодо конкурсних робіт яких подано більшість голосів комісії з визначення переможців конкурсу (з урахуванням кількості голосів за підсумками громадського обговорення) та були затверджені Подільською районною радою, як офіційна символіка Подільського району.

 

19. Переможці у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора Подільського району одержують винагороду в сумі по 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень.

 

Керуючий справами

 

виконавчого апарату

 

районної ради                                                             Олена БОРЕЙКО

 

 ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗЕМЛІ

До уваги фермерських організацій та інших зацікавлених осіб

Презентація за результатами зустрічі з аграріями, що відбулась 1 липня 2021 року 

ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ЩОДО РИНКУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Ринок землі в Україні: основні положення

Увага! ОГОЛОШЕННЯ!

У відповідності до подання Тереторіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області Одеська обласна рада набирає присяжних для:

 

- Ширяївського районного суду Одеської області у кількості 7 осіб;

- Ананьївського районного суду Одеської області у кількості 9 осіб;

- Котовськогоміськрайонногосуду Одеської області у кількості 9 осіб.

 Особи, які мають намір бути внесеними до списку присяжних та брати участь у здійсненні правосуддя (у визначених законом випадках), слід звернутись безпосередньо до Одеської обласної ради за адресою:                    просп. Шевченка, 4, каб. 444 (юридичне управління) тел: (048) 718-93-07.

         Для внесення до списку присяжних кандидат у присяжні має подати заяву, написану власноруч, про внесення до списку присяжних відповідного суду.

         Заява про внесення до списку присяжних відповідного суду повинна містити інформацію щодо:

         • прізвища, ім’я та по батькові кандидата у присяжні;

         • постійного місця проживання в межах територіальної юрисдикції відповідного суду;

         • постійного місця роботи;

         • засобів зв’язку (робочі та особисті телефони, електронна пошта);

         • згоди особи бути присяжним відповідного суду;

         • відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

 

         До заяви додаються:

 

         • ксерокопії паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації проживання кандидата). До ксерокопії паспорта громадянина України у формі ID-картки подається довідка про місце реєстрації;

         • документ, що підтверджує відсутність судимостей;

         • документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

         • згода на обробку та використання персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

         До заяви щодо включення до списку присяжних кандидати можуть подавати рекомендації трудових колективів, громадських об’єднань правозахисної спрямованості та інші документи, що характеризують особисті якості кандидата у присяжні.

 

 

         Довідкова інформація:

 

         Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, якщо інше не визначено законом.

 

         Не вноситься до списків присяжних громадяни:

 

         1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.

         2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків народного засідателя, присяжного.

         3. Які мають незняту чи непогашену судимість.

         4. Є народними депутатами України, членами Кабінету Міністрів України, суддями, прокурорами, працівниками органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовцями, працівниками апаратів судів, іншими державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, адвокатами, нотаріусами, членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.

         5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

         6. Громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років.

         7. Особи, які не володіють державною мовою.

     Особа, внесена до списку присяжних, зобов’язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

  

         Присяжний зобов’язаний:

 

         1. Справедливо, безсторонньо та своєчасно розглядати і вирішувати судові справи відповідно до закону з дотриманням засад і правил судочинства;

         2. Дотримуватися правил суддівської етики, у тому числі виявляти та підтримувати високі стандарти поведінки у будь-якій діяльності з метою укріплення суспільної довіри до суду, забезпечення впевненості суспільства в чесності та непідкупності суддів.

         3. Виявляти повагу до учасників процесу.

         4. Не розголошувати відомості, які становлять таємницю, що охороняється законом,  у тому числі таємницю нарадчої кімнати і закритого судового засідання.

         5. Виконувати вимоги та дотримуватися обмежень, установлених законодавством у сфері запобігання корупції.

 

         Гарантії прав присяжних:

 

         Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода, розрахована виходячи з посадового окладу судді місцевого суду з урахуванням фактично відпрацьованого часу в порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються за рахунок коштів бюджетної програми на здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.

         За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

         На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків зі здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Про проведення позачергової сесії Подільської районної ради VIII скликання

 1. Скликати пяту сесію Подільської районної ради VIII скликання 
 2. 18 травня 2021 року о 11:00 годин в приміщенні актової зали за 

 3. адресою: 

 4. вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

Орієнтовний порядок денний:

1.         Про дострокове припинення повноважень депутата Подільської районної ради VIII скликання Цибулька Віктора Яковича;

2.         Про внесення змін у Рішення Подільської районної ради від 22 грудня 2020 року №4 «Про утворення Секретаріату Подільської районної ради восьмого скликання»

3.         Про припинення юридичних осіб, засновниками яких є районні ради;

4.         Про початок повноважень депутата Подільської районної ради VIII скликання;

5.         Про затвердження Положення про Координаційну раду при голові Подільської районної ради з питань місцевого самоврядування 6.         Про ініціювання розробки Стратегії розвитку Подільського району Одеської області на період до 2027 року;

7.         Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

8.         Про надання дозволу Подільській районній раді на укладання договору оренди автомобіля ;

9.         Про затвердження списку присяжних Котовського міжрайонного суду Одеської області;

10.    Про внесення змін у Рішення Подільської районної ради від 26 грудня 2020 року №19-VII «Про затвердження складу постійних комісій Подільської районної ради VІІІ скликання»;

11.    Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період

12.    Депутатські звернення;

13.    Різне.

Запрошення

УВАГА! 31.03.2021 року закінчується термін подачі декларації

Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно. 

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство. 

Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

 

В електронній декларації необхідно вказувати:

– унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР) – УНЗР, знаходиться знизу з правого боку та складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі «рік народження, місяць і дата». Даний запис в реєстрі виникає після отримання біометричних документів (закордонного паспорта нового зразка або ID-картки);

– серію та номер паспорта громадянина України, або ID-картки, або свідоцтва про народження;

– банківські та інші фінансові установи, в яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки (зазначають найменування банку або іншої фінансової установи/ тип рахунку/ номер рахунку);

– дані про об’єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб’єкта декларування або членів його сім’ї, зазначаються в декларації, якщо такий об’єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду. 

Членами сім’ї суб’єкта декларування, які не є його подружжям або дітьми, вважаються особи, що спільно проживали із суб’єктом декларування станом на останній день звітного періоду або сукупно протягом не менше 183 днів протягом року, що передує року подання декларації.

Подання ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ В МАЙНОВОМУ СТАНІ суб’єкта декларування

Частиною четвертою статті 52 Закону визначено обов’язок суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (105,1 тис. грн у 2020 році та 113,5 тис. грн у 2021 році).

Положення частини четвертої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону.

Примітка 1: Під службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в цій статті розуміються особи, посади яких належать до посад державної служби категорії “А” або “Б”, та особи, посади яких частиною першою статті 14 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” віднесені до першої – третьої категорій.

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення наступає адміністративна відповідальність за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до статті 366-2 Кримінального Кодексу України наступає кримінальна відповідальність за умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

Необхідні дані для заповнення декларації можна отримати онлайн, а саме через:

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (https://bit.ly/2zeaaIQ) – містить інформацію, яку необхідно зазначити у розділах 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Офіційний електронний портал Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) – містить відомості про власників та користувачів земельних ділянок, які потрібно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (https://bit.ly/35uO94s) – інформація до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації.

Електронний кабінет водія (https://bit.ly/2YyQsSw) – інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби».

Електронний кабінет на сайті Державної податкової служби України (https://cabinet.tax.gov.ua/) – містить відомості про доходи.

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) – містить інформацію про нараховану заробітну плату та пенсію.

Укрпатент (https://bit.ly/2xxa7Hk) – інформація щодо зареєстрованих патентів на винаходів, корисних моделей, промислових знаків, яка необхідна для заповнення розділу 10 «Нематеріальні активи».

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (https://cabinet.smida.gov.ua/) – інформація про номінальну вартість цінних паперів, яка необхідна для заповнення розділу 7 «Цінні папери».

Пропонуємо врахувати рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування антикорупційних норм під час заповнення декларації:

 1. Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.
 2. Завчасно переконайтеся у наявності доступу до Реєстру, правильної електронної пошти та чинності кваліфікованого електронного підпису, перевірте строк дії сертифіката КЕП. Звертаємо Вашу увагу, що в разі зміни КЕП, після отримання нового КЕП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: «Я змінив свій особистий ключ». У полі «Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті» потрібно вказати електронну поштову скриньку, з якою зареєстрований декларант в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна КЕП / ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни КЕП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) правильно обрати Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (КНЕДП), який Вам видав КЕП, зі списку, обрати файл ключа та ввести пароль особистого ключа КЕП і натиснути кнопку «Змінити КЕП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд поданої заявки. Заявки на зміну КЕП розглядаються протягом 1 доби у робочий час.
 3. Не затягуйте початок заповнення декларації, оскільки декларації заповнюються та подаються в електронному вигляді. У випадку одночасної роботи в системі дуже великої кількості осіб, система може давати збої. У разі таких збоїв декларація може бути подана з порушенням строку, встановленого Законом, за що встановлена відповідальність.
 4. Перевіряйте усю інформацію, яку вносите до декларації, одержуйте документальне підтвердження, зберігайте усі документи.
 5. Заповнюйте декларацію уважно і у декілька етапів, зберігайте чернетки. Перед накладанням КЕП збережіть заповнену декларацію у форматі PDF. Переконайтеся у тому, що декларація відображається в Реєстрі як подана.
 6. Якщо після подання декларації виявили у ній помилку, виправте її. На це дається 7 днів і 3 спроби. Якщо виявили пізніше – повідомте НАЗК через персональний кабінет реєстру.

Корисні матеріали розміщенні за посиланнями:

 роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/;

 інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/informatsijna-dovidka-shhodo-rozshyrennya-kola-subyektiv-deklaruvannya.pdf;

– щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/SZ-shhodo-onovlennya-informatsiyi-na-sajti.pdf;

– загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/rekomendatsiyi-pry-roboti-z-yedrd/;

 відповіді на поширені запитання
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/najchastishi-zapytannya/
;

– щодо подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, кандидатами у депутати місцевих рад, сільського, селищного, міського голови, старости села, селища
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/Po-deputatam-mistsevayh-rad-skorochene.pdf
.

Враховуючи вимоги антикорупційного законодавства, просимо подати щорічну декларацію у встановлені Законом терміни.

За консультаціями з питань заповнення декларації можна звернутися до уповноваженої особи з питань запобігання корупції у виконавчому апараті Подільської районної ради – Зейкан Петро Івановичя – (04862)2 - 12 -11. 

Оголошення про проведення сесії Подільської районної ради VIII скликання

5 березня 2021 року о 11:00 годині у приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

Орієнтовний порядок денний пленарного засідання:

1.Про звіт голови Подільської районної державної адміністрації про виконання програм соціального економічного та культурного розвитку, бюджету, рішення ради із зазначених питань та делегованих Подільською районною радою повноважень за 2020-2021 роки ;

2. Про інформацію Подільського районного управління поліції ГУНП в Одеськійобласті про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району ;

3.         Про інформацію Котовської місцевої прокуратури Одеської області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Подільського району;

4. Про порядок формування та використання коштів спеціального фонду Подільської районної ради;

5. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих апаратів районних рад, що реорганізовуються;

2.6.  Про затвердження передавальних актів комісій з юридичних осіб: Кодимської, Балтської, Окнянської, Ананьївської, Любашівської, Савранської районних рад;

2.7. Пропередачу у комунальну власність Куяльницькій сільській раді Подільського району Одеської області комплексу нежитлових будівель, що перебуває у власності сіл, селищ Подільського району Одеської області;

2.8.         Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

9.         Прозатвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Кодимської міської ради, Піщанської сільської ради, Слобідської селищної громади;

10.    Провнесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

11.    Просписання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна» ;

12.    Про припинення юридичної особи «Відділу обєднаного трудо-вого архіву територіальних громад Кодимського району»;

13   Звернення депутатів Подільської районної ради VIII скликання до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України «Про колабораціонізм»;

14. Звернення депутатів Подільської районної ради до голови Верховної Ради України Разумкова Д. О., голів фракцій та депутатських груп Верховної Ради України « Щодо негайного внесення на розгляд Верховної Ради України та підтримку законопроекту № 2248 від 09.10.2019 року «Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (щодо уточнення порядку отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального).

15.    Різне.

Оголошення про проведення позачергової сесії Подільської районної ради VIII скликання

27 січня 2021 року о 11:00 годин у приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

1. Про звернення депутатів Подільської районної ради Одеської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та житлово-комунальних тарифів.

2. Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №25-VIII «Про вихід зі складу засновників та безоплатну передачу майна Савранській селищній раді Одеської області».

3. Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік».

4. Про план роботи Подільської районної ради на 2021 рік.

5. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Подільської районної ради.

6. Про програму розвитку місцевого самоврядування в Подільському районі на 2021-2025 рр..

7. Про затвердження Положення про Почесну грамоту Подільської районної ради та Подяку Подільської районної ради.

8. Про умови оплати праці голови Подільської районної ради Ходюк С.С. та працівників районної ради.

9. Про умови оплати праці заступника голови Подільської районної ради Соколова М.В..

10. Про умови оплати праці заступника голови Подільської районної ради Зейкана П.І.

11. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Подільської районної ради.

12. Про звернення депутатів Подільської районної ради Одеської області до Голови Одеської ОДА, Міністра оборони України та ін. щодо недопущення зміни місця дислокації 9 окремого мотопіхотного батальйону 59 мотопіхотної бригади, що розташовується у м.Кодима

13. Про внесення змін до рішення другої сесії Подільської районної ради №19-VIIIвід 26.12.2020 року «Про затвердження складу постійних комісій Подільської районної ради VIII скликання».

14. Різне.

Увага! Конкурс на вакантну посаду

Оголошено конкурс на посаду:

Керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

  Вимоги до конкурсантів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, знання чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, інших нормативно – правових актів, уміння застосування в діяльності чинного законодавства України, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером в режимі користувача, уміння готувати аналітичні довідки та інформаційні матеріали.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу) за адресою 66300 Одеська область, м.Подільськ, вул.Соборна,105, каб.10. т.(04862) 2-12 11

 


 

Особи що бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

 

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

 

-     -заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 

-     -дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 

-     -копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 

-  - -копію документа, який посвідчує особу;

 

-    -декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.


Голова районної ради         Софія Ходюк

Оголошення про конкурс

Подільська районна рада

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальника відділу фінансово-господарського забезпечення Подільської районної ради

Основні вимоги до кандидатів:

Вища освіта за спеціальністю облік і аудит не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.


Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу) за адресою

66300 Одеська область, м.Подільськ, вул.Соборна,105, каб.10. т.(04862) 2-12 11


Особи що бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:


-          заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-          заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-          дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-          копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-          копію документа, який посвідчує особу;

-          декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.


 

Календар новин

<< < Жовтень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31