Про проведення позачергової сесії Подільської районної ради VIII скликання

 1. Скликати пяту сесію Подільської районної ради VIII скликання 
 2. 18 травня 2021 року о 11:00 годин в приміщенні актової зали за 

 3. адресою: 

 4. вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

Орієнтовний порядок денний:

1.         Про дострокове припинення повноважень депутата Подільської районної ради VIII скликання Цибулька Віктора Яковича;

2.         Про внесення змін у Рішення Подільської районної ради від 22 грудня 2020 року №4 «Про утворення Секретаріату Подільської районної ради восьмого скликання»

3.         Про припинення юридичних осіб, засновниками яких є районні ради;

4.         Про початок повноважень депутата Подільської районної ради VIII скликання;

5.         Про затвердження Положення про Координаційну раду при голові Подільської районної ради з питань місцевого самоврядування 6.         Про ініціювання розробки Стратегії розвитку Подільського району Одеської області на період до 2027 року;

7.         Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

8.         Про надання дозволу Подільській районній раді на укладання договору оренди автомобіля ;

9.         Про затвердження списку присяжних Котовського міжрайонного суду Одеської області;

10.    Про внесення змін у Рішення Подільської районної ради від 26 грудня 2020 року №19-VII «Про затвердження складу постійних комісій Подільської районної ради VІІІ скликання»;

11.    Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період

12.    Депутатські звернення;

13.    Різне.

Запрошення

УВАГА! 31.03.2021 року закінчується термін подачі декларації

Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно. 

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство. 

Звертаємо Вашу увагу, що 01 січня 2021 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року включно.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

 

В електронній декларації необхідно вказувати:

– унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР) – УНЗР, знаходиться знизу з правого боку та складається з послідовності восьми та п’яти цифр. Перші 8 цифр – це дата народження у форматі «рік народження, місяць і дата». Даний запис в реєстрі виникає після отримання біометричних документів (закордонного паспорта нового зразка або ID-картки);

– серію та номер паспорта громадянина України, або ID-картки, або свідоцтва про народження;

– банківські та інші фінансові установи, в яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки (зазначають найменування банку або іншої фінансової установи/ тип рахунку/ номер рахунку);

– дані про об’єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб’єкта декларування або членів його сім’ї, зазначаються в декларації, якщо такий об’єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду. 

Членами сім’ї суб’єкта декларування, які не є його подружжям або дітьми, вважаються особи, що спільно проживали із суб’єктом декларування станом на останній день звітного періоду або сукупно протягом не менше 183 днів протягом року, що передує року подання декларації.

Подання ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ В МАЙНОВОМУ СТАНІ суб’єкта декларування

Частиною четвертою статті 52 Закону визначено обов’язок суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (105,1 тис. грн у 2020 році та 113,5 тис. грн у 2021 році).

Положення частини четвертої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до статті 50 цього Закону.

Примітка 1: Під службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в цій статті розуміються особи, посади яких належать до посад державної служби категорії “А” або “Б”, та особи, посади яких частиною першою статті 14 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” віднесені до першої – третьої категорій.

Звертаємо увагу, що відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення наступає адміністративна відповідальність за несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Відповідно до статті 366-2 Кримінального Кодексу України наступає кримінальна відповідальність за умисне внесення суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».

Необхідні дані для заповнення декларації можна отримати онлайн, а саме через:

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (https://bit.ly/2zeaaIQ) – містить інформацію, яку необхідно зазначити у розділах 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Офіційний електронний портал Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) – містить відомості про власників та користувачів земельних ділянок, які потрібно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» та 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (https://bit.ly/35uO94s) – інформація до розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї» декларації.

Електронний кабінет водія (https://bit.ly/2YyQsSw) – інформація знадобиться при заповненні розділу 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби».

Електронний кабінет на сайті Державної податкової служби України (https://cabinet.tax.gov.ua/) – містить відомості про доходи.

Портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) – містить інформацію про нараховану заробітну плату та пенсію.

Укрпатент (https://bit.ly/2xxa7Hk) – інформація щодо зареєстрованих патентів на винаходів, корисних моделей, промислових знаків, яка необхідна для заповнення розділу 10 «Нематеріальні активи».

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України (https://cabinet.smida.gov.ua/) – інформація про номінальну вартість цінних паперів, яка необхідна для заповнення розділу 7 «Цінні папери».

Пропонуємо врахувати рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування антикорупційних норм під час заповнення декларації:

 1. Перед початком роботи з Реєстром декларацій переконайтеся у наявності усієї необхідної інформації для заповнення декларації.
 2. Завчасно переконайтеся у наявності доступу до Реєстру, правильної електронної пошти та чинності кваліфікованого електронного підпису, перевірте строк дії сертифіката КЕП. Звертаємо Вашу увагу, що в разі зміни КЕП, після отримання нового КЕП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua/login і скористатись посиланням: «Я змінив свій особистий ключ». У полі «Електронна адреса, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті» потрібно вказати електронну поштову скриньку, з якою зареєстрований декларант в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна КЕП / ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни КЕП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) правильно обрати Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг (КНЕДП), який Вам видав КЕП, зі списку, обрати файл ключа та ввести пароль особистого ключа КЕП і натиснути кнопку «Змінити КЕП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд поданої заявки. Заявки на зміну КЕП розглядаються протягом 1 доби у робочий час.
 3. Не затягуйте початок заповнення декларації, оскільки декларації заповнюються та подаються в електронному вигляді. У випадку одночасної роботи в системі дуже великої кількості осіб, система може давати збої. У разі таких збоїв декларація може бути подана з порушенням строку, встановленого Законом, за що встановлена відповідальність.
 4. Перевіряйте усю інформацію, яку вносите до декларації, одержуйте документальне підтвердження, зберігайте усі документи.
 5. Заповнюйте декларацію уважно і у декілька етапів, зберігайте чернетки. Перед накладанням КЕП збережіть заповнену декларацію у форматі PDF. Переконайтеся у тому, що декларація відображається в Реєстрі як подана.
 6. Якщо після подання декларації виявили у ній помилку, виправте її. На це дається 7 днів і 3 спроби. Якщо виявили пізніше – повідомте НАЗК через персональний кабінет реєстру.

Корисні матеріали розміщенні за посиланнями:

 роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/;

 інформаційна довідка щодо розширення кола суб’єктів декларування
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/informatsijna-dovidka-shhodo-rozshyrennya-kola-subyektiv-deklaruvannya.pdf;

– щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/SZ-shhodo-onovlennya-informatsiyi-na-sajti.pdf;

– загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/rekomendatsiyi-pry-roboti-z-yedrd/;

 відповіді на поширені запитання
https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/najchastishi-zapytannya/
;

– щодо подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, кандидатами у депутати місцевих рад, сільського, селищного, міського голови, старости села, селища
https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/Po-deputatam-mistsevayh-rad-skorochene.pdf
.

Враховуючи вимоги антикорупційного законодавства, просимо подати щорічну декларацію у встановлені Законом терміни.

За консультаціями з питань заповнення декларації можна звернутися до уповноваженої особи з питань запобігання корупції у виконавчому апараті Подільської районної ради – Зейкан Петро Івановичя – (04862)2 - 12 -11. 

Оголошення про проведення сесії Подільської районної ради VIII скликання

5 березня 2021 року о 11:00 годині у приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

Орієнтовний порядок денний пленарного засідання:

1.Про звіт голови Подільської районної державної адміністрації про виконання програм соціального економічного та культурного розвитку, бюджету, рішення ради із зазначених питань та делегованих Подільською районною радою повноважень за 2020-2021 роки ;

2. Про інформацію Подільського районного управління поліції ГУНП в Одеськійобласті про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони публічного порядку та результати діяльності на території Подільського району ;

3.         Про інформацію Котовської місцевої прокуратури Одеської області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Подільського району;

4. Про порядок формування та використання коштів спеціального фонду Подільської районної ради;

5. Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих апаратів районних рад, що реорганізовуються;

2.6.  Про затвердження передавальних актів комісій з юридичних осіб: Кодимської, Балтської, Окнянської, Ананьївської, Любашівської, Савранської районних рад;

2.7. Пропередачу у комунальну власність Куяльницькій сільській раді Подільського району Одеської області комплексу нежитлових будівель, що перебуває у власності сіл, селищ Подільського району Одеської області;

2.8.         Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

9.         Прозатвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Кодимської міської ради, Піщанської сільської ради, Слобідської селищної громади;

10.    Провнесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік»;

11.    Просписання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна» ;

12.    Про припинення юридичної особи «Відділу обєднаного трудо-вого архіву територіальних громад Кодимського району»;

13   Звернення депутатів Подільської районної ради VIII скликання до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України «Про колабораціонізм»;

14. Звернення депутатів Подільської районної ради до голови Верховної Ради України Разумкова Д. О., голів фракцій та депутатських груп Верховної Ради України « Щодо негайного внесення на розгляд Верховної Ради України та підтримку законопроекту № 2248 від 09.10.2019 року «Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (щодо уточнення порядку отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального).

15.    Різне.

Оголошення про проведення позачергової сесії Подільської районної ради VIII скликання

27 січня 2021 року о 11:00 годин у приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

1. Про звернення депутатів Подільської районної ради Одеської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо неприпустимості зростання цін на електроенергію, природний газ та житлово-комунальних тарифів.

2. Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №25-VIII «Про вихід зі складу засновників та безоплатну передачу майна Савранській селищній раді Одеської області».

3. Про внесення змін до Рішення Подільської районної ради Одеської області від 26 грудня 2020 року №24-VIII «Про районний бюджет Подільського району на 2021 рік».

4. Про план роботи Подільської районної ради на 2021 рік.

5. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Подільської районної ради.

6. Про програму розвитку місцевого самоврядування в Подільському районі на 2021-2025 рр..

7. Про затвердження Положення про Почесну грамоту Подільської районної ради та Подяку Подільської районної ради.

8. Про умови оплати праці голови Подільської районної ради Ходюк С.С. та працівників районної ради.

9. Про умови оплати праці заступника голови Подільської районної ради Соколова М.В..

10. Про умови оплати праці заступника голови Подільської районної ради Зейкана П.І.

11. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Подільської районної ради.

12. Про звернення депутатів Подільської районної ради Одеської області до Голови Одеської ОДА, Міністра оборони України та ін. щодо недопущення зміни місця дислокації 9 окремого мотопіхотного батальйону 59 мотопіхотної бригади, що розташовується у м.Кодима

13. Про внесення змін до рішення другої сесії Подільської районної ради №19-VIIIвід 26.12.2020 року «Про затвердження складу постійних комісій Подільської районної ради VIII скликання».

14. Різне.

Увага! Конкурс на вакантну посаду

Оголошено конкурс на посаду:

Керуючого справами виконавчого апарату районної ради.

  Вимоги до конкурсантів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, знання чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, інших нормативно – правових актів, уміння застосування в діяльності чинного законодавства України, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером в режимі користувача, уміння готувати аналітичні довідки та інформаційні матеріали.

Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу) за адресою 66300 Одеська область, м.Подільськ, вул.Соборна,105, каб.10. т.(04862) 2-12 11

 


 

Особи що бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

 

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

 

-     -заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 

-     -дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 

-     -копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 

-  - -копію документа, який посвідчує особу;

 

-    -декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.


Голова районної ради         Софія Ходюк

Оголошення про конкурс

Подільська районна рада

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Начальника відділу фінансово-господарського забезпечення Подільської районної ради

Основні вимоги до кандидатів:

Вища освіта за спеціальністю облік і аудит не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років.


Термін прийняття документів (протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу) за адресою

66300 Одеська область, м.Подільськ, вул.Соборна,105, каб.10. т.(04862) 2-12 11


Особи що бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:


-          заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-          заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-          дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-          копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-          копію документа, який посвідчує особу;

-          декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.


 

Про перенесення часу проведення позачергової сесії Подільської районної ради VIIIскликання

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24.12.2020                                                                                       № ____/20

 

Про перенесення часу проведення позачергової

сесії Подільської районної ради VIIIскликання

 

Керуюючись ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення нагальних питань:

 1. 1.Перенести час проведення позачергової другої сесії Подільської районної ради VIII скликання на 26 грудня 2020 року о 9:00 годин в приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

 

 1. 2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                            Софія ХОДЮК

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23.12.2020                                                                                       № 09/20

 

Про позачергове пленарне засідання другої

сесії Подільської районної ради VIIIскликання

 

Керуюючись ст.ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення нагальних питань:

 1. 1.Скликати позачергову другу сесію Подільської районної ради VIII скликання 26 грудня 2020 року о 10:00 годин в приміщенні актової зали за адресою: вул. Соборна, 105, м. Подільськ, Одеська обл.

 

 1. 2.Винести на розгляд районної ради наступні питання:

2.1.         Про затвердження Регламенту Подільської районної ради VIIIскликання;

2.2.         Про затвердження складу постійних комісій Подільської районної ради

2.3.         Про внесення змін до Балтського, Любашівського, Окнянського, Кодимського районного бюджету на 2020 рік;

2.4.         Про затвердження бюджету Подільської районної ради Одеської області на 2021 рік;

2.5.         Про передачу майна та об’єктів спільної власності громад Подільського району у власність територіальних громад Подільського району

2.6.         Про делегування окремих повноважень в управлінні майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Подільського району Ананьївській, Окнянській, Балтській, Кодимській, Любашівській, Савранській районним державним адміністраціям

2.7.         Про умови оплати праці голови районної ради, заступників голови Подільської районної ради у грудні 2020 року та у 2021 році;

2.8.         Різне.

 

 1. 3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                           Софія ХОДЮК

Обрано нового голову

 

22 грудня 2020 року, відповідно до рішення Подільської районної ради # 7-VIII від 22.12.2020 було обрано Ходюк Софію Станіславівну головою Подільської районної ради

у в а г а !!

 


 


О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!!


Друга частина першої сесії Подільської районнї ради відбудеться 22 грудня 2020 року о 10-00 годині в а ктовій залі районної ради за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна,105 .

 Порядок денний. 

1. Інформація голови Подільської районної територіальної виборчої комісії Одеської області про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: Чернієнко Ганна Віталіївна - голова Подільської районної територіальної виборчої комісії Одеської області про підсумки та встановлені результати виборів депутатів Подільської районної ради VIII скликання.

2. Про обрання тимчасової президії першої сесії Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: Чернієнко Ганна Віталіївна - голова Подільської районної територіальної виборчої комісії Одеської області про підсумки та встановлені результати виборів депутатів Подільської районної ради VIII скликання.

3. Про затвердження Регламенту роботи першої сесії Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області VIII скликання Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: головуючий тимчасової президії першої сесії Подільської районної ради VIII скликання.

4. Про утворення Секретаріату Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: головуючий тимчасової президії першої сесії Подільської районної ради VIII скликання.

5. Про обрання лічильної комісії районної ради

Доповідач: головуючий тимчасової президії першої сесії Подільської районної ради VIII скликання.

6. Про затвердження Протоколів лічильної комісії з обрання голови Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: голова лічильної комісії Подільської районної ради.

7. Про обрання голови Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: головуючий тимчасової президії першої сесії Подільської районної ради VIII скликання.

8. Про затвердження Протоколів лічильної комісії з обрання заступника голови Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: голова лічильної комісії районної ради.

9. Про обрання заступника голови Подільської районної ради VIII скликання.

Доповідач: голова Подільської районної ради VIII скликання.

10. Про утворення постійних комісій Подільської районної ради

та затвердження Положення про постійні комісії Подільської районної ради VІІІ скликання

Доповідач: Голова Подільської районної ради

11. Про персональний склад постійних комісій Подільської районної ради VІІІ скликання

Доповідач: Голова Подільської районної ради

12. Про початок реорганізації Кодимської, Балтської районної ради, Окнянської, Ананьївської, Любашівської, Савранської районних рад Одеської області шляхом приєднання до Подільської районної ради Одеської області.

Доповідач: Голова Подільської районної ради.

13. Різне.

Тимчасова президія.

РОЗПОЧАТА 1-ША СЕСІЯ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

 

 

На засіданні сесії були присутні 40 депутатів. В роботі сесії взяв участь голова Подільської районної державної адміністрації Лазаренко Михайло Дмитрович,який привітав депутатів з обранням та побажав плідної роботи на благо новоутворенного району. 

Депутатами була обрана президія та прийнято порядок денний. 

Для консультацій щодо обрання керівного складу ради було зроблено перерву. Перша сесія районної ради продовжить свою роботу 11 грудня об 10-00 год.

 

Організаційний комітет районної ради.

 

Про позачергове пленарне засідання тридцять третьої сесії Подільської районної ради

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про позачергове пленарне засідання тридцять третьої сесії

Подільської районної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позачергове пленарне засідання тридцять третьї сесії Подільської районної ради VІІ скликання 21 липня 2020 року об 10.00 годині в актовій залі Подільської районної ради, що за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна,105.

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять третьої сесії районної ради питання:

- 1. Про затвердження Добрянської Ольги Михайлівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

2. Про затвердження Глонті Наталії Володимирівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

3. Про затвердження Топало Анатолія Михайловича присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

4. Про затвердження Ярошенко Інги Василівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

5. Про затвердження Каменщик Катерини Миколаївни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

6. Про затвердження Янової Олени Вікторівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

7. Про затвердження Битка Таісії Олександрівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

8. Про затвердження Клепань Юлії Вікторівни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

9. Про затвердження Білоус Людмили Миколаївни присяжним Котовського міськрайонного суду Одеської області

10. Про затвердження переліку обєктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Подільського району, що підлягають передачі в оренду.

Голова Подільської

районної ради Л. М. Білоус

20 липня 2020 року

№ 07/20

Про чергове пленарне засідання тридцять першої сесії Подільської районної ради VII скликання 07.02.2020 року

 • Редагувати

   

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про чергове пленарне засідання тридцять першої сесії

Подільської районної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергове пленарне засідання тридцять першої сесії Подільської районної ради VІІ скликання 07 лютого 2020 року об 10.00 годині в приміщенні Котовської місцевої прокуратури, що за адресою: м. Подільськ, проспект Шевченка.

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять першої сесії районної ради питання:

- про затвердження акту приймання-передачі нежитлової будівлі (будівлі Котовської друкарні), яка розташована за адресою : вул. Сільскогосподарська, 1, м. Подільськ, Одеська область.

- Про внесення змін і доповнень до рішення Подільської районної ради від 28 грудня 2019 року № 398-VІI «Про районний бюджет Подільського району на 2020 рік»

Голова Подільської

районної ради Л. М. Білоус

31 січня 2020 року

№ 03/20

Про позачергове пленарне засідання двадцять девятої сесії Подільської районної ради VII скликання

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Про позачергове пленарне засідання двадцять девятої сесії

Подільської районної ради VІІ скликання

На підставі статті 46 та частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести позачергове пленарне засідання двадцять девятої сесії Подільської районної ради VІІ скликання 22 листопада 2019 року об 10.00 годині в приміщенні актового залу Подільської районної ради, що за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 105.

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні двадцять девятої сесії районної ради питання:

- Про внесення змін і доповнень до рішення Подільської районної ради від 28 грудня 2018 року № 376-VІI «Про районний бюджет Подільського району на 2019 рік».

 

Голова Подільської

районної ради Л. М. Білоус

18 листопада 2019 року

№ 20/19

Календар новин

<< < Квітень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30